Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Jakou hru zrovna hrajete?

Jakou hru zrovna hrajete?

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 31.1.2012 10:57:32
forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Proč asi nepíšu o Skyrimu :rflmao:, mám tam už odehráno přes 300 hodin od listopadu a stále je co dělat:D, naprosto jsem tomu propadl. TOtál :rflmao:

Příspěvek 07.2.2012 17:30:40
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak ja som sa zažral (znovu :D ) do R6V2 ("Rainbow 6: Vegas 2), dej je fantastický a chovanie umelej inteligencie - no vždy sa najdú nejaké muchy - ale je celkom OK. Čo viac si želať, nie???? :D

Příspěvek 08.2.2012 16:45:21
Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zrovna hraju ANNO 2077, je to docela dobra strategie, a nedávno jsem si pořídil Borderlands i se 4mi DLC tak si to taky obcas dám, nemáte to taky někdo? mohly by jsme dát coop.
Warning: My post´s can kill you!

Příspěvek 08.5.2012 20:57:37
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na české stránce Nezávislé hry.cz, která se zabývá indie hrami, mi do oka padl před nějakým časem trailer na hru Vessel.
http://nezavislehry.cz/vessel-hratky-s-kapalinou/


Docela mě to zaujalo, tak jsem si říkal, že si budu hlídat, až ta hra vyjde a určitě si ji vyzkouším. Je to už pár týdnů, co už vyšla a na tom samém webu, kde jsem se o ní dozvěděl na ni napsali i recenzi, kladnou recenzi. Zahrál jsem si ji, jsem už skoro na konci a velice mě bavila. Jeden by si řekl, že člověka přestane po chvíli řešit ty samé hádanky, kde jde o hrátky s vodou, ale nestalo se tak. V této hře se hádanky obměňují a člověk pořád naráží na něco nového. Čekal jsem nějaký zákys, ale na žádný velký jsem nenarazil. Tohle by možná někdo bral jako mínus a řekl si, že je to příliš jednoduchá hra, ale když jsem to hrál, tak jsem jednoduše pochopil, co dělat. Jasně, že jsem se párkrát zarazil a přemýšlel co dál, ale zákys bych tomu neříkal. Možná jsem se jednou nebo dvakrát podíval na gameplay návod, protože jsem nevěděl jak dál, ale neprudilo mě to, protože mě ta hra bavila a užíval jsem si co čtyřčlené vývojářské studio Strange Loop Games vytvořilo.

Odkaz na recenzi je tady dole, jinak je tato hra recenzovaná v aktuálních číslech Score a Levelu:
http://nezavislehry.cz/vessel/
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 08.5.2012 21:25:24
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dragon Age: Origins ;)
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 04.7.2012 17:17:39
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže rozhodně to je Call of Duty 5 world of War - Zombíci :D
A potom jedna z dost dobrých her je Saints Row The Third :D
Obrázek

Příspěvek 09.8.2012 10:53:35
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak ja som práve dohral, povedzme, sériu Assassins Creed (môj osobný názor je, že najlepší diel čo sa týka dejovej stránky aj prekvapení bola II) a teraz si už brúsim zuby na Metro 2033....

Příspěvek 09.8.2012 11:34:02
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Naval War: Arctic Circle
Strategie v Homeworld stylu ale z budoucnosti mnohem bližší - konflikt Evropy s Ruskem vedenej pomocí moderního námořictva a námořního letectva, široká paleta techniky a všechno funguje jak má.

Jo a mapa má 35 000 000 km^2
Obrázek

10/10
Obrázek

Příspěvek 10.8.2012 23:19:43
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Batman: Arkham City. Netušil jsem jak dobrá je to hra a společně se shlédnutím nového filmu jsem začal Batmanovi brutálně fandit. Zvlášť v tom kostýmu ze Sinestro corps vypadá drsně.
Toto je spoiler!!!:
Obrázek
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 01.11.2017 16:08:09
radek66 Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Když vynechám trvalou závislost na online pokeru? :D Docela jsem si zamiloval Terrarii. Navíc pořád choděj nový updaty, tak se mi to ještě chvilku neomrzí. Jinak na tady na Titan poker asi nikdo nehraje, že ne? Kdyžtak si můžeme zahrát. :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Hry