Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry série UFO

série UFO

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 22.9.2006 22:07:09
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hrál jsem všechny Ufa a nejvíc mě bavil Ufo: Aftershock.

Příspěvek 23.9.2006 21:58:23
Bartyx Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle mně bude problém v SP2. Zkus ho odinstalovat. Je to známá chyba SP2. Nefaká pod nim většina starších her.

Příspěvek 24.9.2006 09:17:28
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Bartyx píše:
Podle mně bude problém v SP2. Zkus ho odinstalovat.

Ty si upad ne?
Já mám v XP SP2 přímo zaimplementovaný v instalaci!!!
Rozhodně nemíním dělat sebevražedné pokusy typu odinstalace (hrubé mazání jednoho souboru za druhým v adr WIN/System/...) SP2, instalace XP s čímkoliv jiným než se SP2 a pod...
Bartyx píše:
Je to známá chyba SP2. Nefaká pod nim většina starších her.

Asi tak než sem se uhnízdil u SP2 tak co se týče jak aplikací grafických, tak her XPčka "pracovaly" pomalu a hlavně polovina věcí nejela. To už si můžu rovnou nainstalovat XP 64 aby vycucaly z mého CPU maximum, ale přitom mi jel pouze Word, Excel a IE5 (či 6)... díky ne.
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 24.9.2006 11:20:50
Bartyx Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Chaotic: Aha, tak to jo. Ale když si ho doinstaluješ dodatečně, tak jde bez problému odinstalovat v Přidat nebo odebrat programy. Ale se SP1 to fakčí úpně v poho. Aspoň teda na mym kompu.

Příspěvek 01.10.2006 17:31:06
Undeath_Rad Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevíte někdo jak dohrát UFO Aftershock? Jsem ve fázi, kdy už přiletěli Wargothi a mám pod kontrolou celou planetu krom jednoho území se Sektáři. Vše mám vyvinuté, ale když obsadím poslední Sektářské území tak mi akorát náhodně zaberou jiné tři. Wargothi pořád útočí, ale hra nemá žádný pokrok v dějové linii. Ghosti tam nejsou ani nebyli.

Jinak podle mojeho názoru The Best z UFO série byla Apocalypsa. Prostě ty vzdušné bitvy a pozemní proti hordám všeho možného s možností devastace čehokoliv to v žádném jiném UFU nebylo a není.

Příspěvek 02.10.2006 11:26:50
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A zničils už ten Wargothský šutroasteroid? Musíš na něj přiletět, prostřílet se pár oblastma a pak ho vyhodit do vzduchu (nebo spíš do vakua :) ). Abys tohle mohl udělat, musíš vyzkoumat způsob, jak se tam dostat a to by mělo být v kosmické laboratoři (tam, kde se zkoumala výsadková kapsle).
V tom asteroidu taky poprvé narazíš na Ghosty. Vem si na ně MP5ky, kulomety a sonické brokovnice. Takové jakési obláčky sejmeš slušně jenom těma brokovnicema (pokud si to dobře pamatuju).
Naposledy upravil John Skylark dne 02.10.2006 17:05:41, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 02.10.2006 17:03:35
Undeath_Rad Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hmmm tak šutroasteroid jsem nezničil, protože tam prostě nemůžu. Mám všechno vyzkoumané a první sondu, která byla zničena, jsem tam poslal. Takže mi to tak připadá, že jsem se dostal do slepé uličky a budu muset začít hrát znovu a doufat, aby se to nestalo znovu. Grrrrrr proč to tam není??? Tak tohle bude asi první UFO, které nedohraju bo se mi nebude chtít procházet zase tu tunu stereotypních misí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Hry

cron