Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Star Trek Online

Star Trek Online

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 13.1.2010 11:26:15
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já to tahám tím downloaderem, protože torrent byl marný. V noci to jelo průměrně tak kolem 100KB plus mínus, takže mám asi 35%. Blbé je, že teď v práci to stahovat nemůžu, takže zase až večer jak přijdu domů.

Příspěvek 13.1.2010 11:36:20
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já tahám z čehosi jako ausgamer, ale průměrná rychlost je tak 70kb/s, tak budu doufat, že se to časem rozjede. :roll: Na druhou stranu, stejně si zahraju nejdříve v pátek odpoledne, hezky po poslední zkoušce, tak mě to alespoň do té doby nebude lákat, když to nebude stažený.. :rflmao:

EDIT: tak jsem to úspěšně zakřiknul, padlo to na 30KB/s.. :lol:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 13.1.2010 16:35:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já už mám Betu staženou... ale teď musím počkat až se uvodlní další klíče :(
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.1.2010 21:34:59
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sakra nevite kde se jeste daj ziskat klice nebo ta beta :( :cry:
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 13.1.2010 21:52:25
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
klíč třeba tu
http://www.warcry.com/news/view/97435-WarCry-Giving-Out-2000-Star-Trek-Online-Beta-Keys

ale rychle bo se vždycky rychle rozdají :wink:
Jinak číslo už mám :D tak to jdu právě zkusit :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.1.2010 23:27:20
PrometheusX Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 218
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto jsou chvíle, kdy bych byl nejraději, aby fanoušků Star Treku ubylo :D Proč prostě nemůžou nechat hrát do toho určitýho datumu všechny!

Příspěvek 14.1.2010 16:35:39
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele kdyz si stahnu nekde clienta na hru ktera ma 7 giga asi muzu hrat nebo furt potrebuju beta key
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 14.1.2010 16:56:43
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Potřebuješ aktivovaný beta key, jinak se do hry nepřihlásíš.

Příspěvek 14.1.2010 17:09:35
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm tak na to teda kaslu radsi si pockam na krabici doufam ze bude u sem psal na xzone ale ti mi jeste neodpovedeli a pres zahranici se mi to kupovat nechce.
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 14.1.2010 21:34:35
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na xzone jsem taky psal, a zjevně to naprosto ignorovali, jelikož žádná odpověď nedorazila, a to normálně odpovídají celkem promptně. Doufám, že se to objeví i u nás v republice, respektive, že se to objeví v nějaké přijatelné době. :yes:
Jsem zvědav na betu, už mám staženo 98%, zítra jdu na to. Pak poreferuju jak to vypadá.. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 14.1.2010 21:44:04
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mi z Xzone odpovedely
Dobry den,
během zitrak se objevi u nas v predprodeji. Konecne se povedlo zajistit dodavatele :)

Martin Schovanec
manager obchodu

Xzone, s.r.o.
Husova 869
440 01 Louny

TELEFON: 415 652 090
EMAIL: schovanec@xzone.cz
BLOG: http://twitter.com/XzoneCZ
Hura lidi jdu obednavat haha huhu hola
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 14.1.2010 22:17:07
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já věděl že Xzone nezklame. Jsi poslem výborných zpráv.. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 14.1.2010 22:30:50
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
akorat sem se mel jeste teda zeptat jestly budou prodavat preplaceny karty nebo jak to chtej zavist ?! no co hlavne ze bude doma krabice :D jupi
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 14.1.2010 22:39:04
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No už mám objednáno z amazonu, takže to asi rušit nebudu. Jen pokud by to z xzone vycházelo rychleji. :D

Jinak hraju už pár hodin tu betu a líbí se mi to. Má to nějaké mouchy, ale už si pomalu vzykám na ovládání a začínám se do toho pomalu dostávat. :)

Btw. už jsem postřílel nějaké Borgy, Oriony a proletěl se kolem Vulkánu. Paráda!!!! :D

Příspěvek 15.1.2010 14:29:10
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 15.1.2010 16:54:16
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hura uz stahuju clienta bude to sice za 10 hodin no ale co
na xzone to uz je ale je to jen obic verze za 999kc.-
akorat ty karty tam pisou ze se to bude platit kreditkou mesicni poplatky
hele lidi nemohl by nekdo z vas to uplodnout na nejaky server ten beta client me to stech zahranicnich stranek nejde stahovat jede to sotva 40 kb/s
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 15.1.2010 18:35:59
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak oni na těch jejich stránkách maj torrent a mě jel 250kb/s, ale problém je, že nemám klíč takže sem to stopnul dokud nebude klíč.
Obrázek

Příspěvek 15.1.2010 20:35:48
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zkus toho jejich download managera. Jede asi ze všeho nejlíp, v průměru 200kb/s. A k poplatkům, na jejich stránkách jsem četl cosi o předplacených kartách u prodejců, ale otázkou je, jestli je bude mít i Xzone.. :wink:

Takže, konečně jsem si to zahrál, a je to fakt parádní. Boj ve vesmíru je celkem sranda, na to ovládání se dá zvyknout, případně si ho mírně poupravit a pak to jde v pohodě. Akorát jak se na vás sesype hromada lodí, tak to začíná bejt slušná honička, stíhat přesměrovávat energii, střílet, manévrovat, uvažovat.. :lol:
Opravdu se mi líbil boj ve více lidech. Hned tutorial jsem vlastně prošel s nějakym hráčem a pak jsem dělal jednu misi hned ve třech lidech. Pokud více hráčů dělá stejnou misi ve stejný čas, tak hra z vás může automaticky udělat tým a najednou jste tam třeba tři. Myslím že podle toho se taky upravila obtížnost, protože jestli tolik nepřátel je tam proti jednomu hráči, tak je to jasná sebevražda. Ale přišlo mi to zábavnější, na zemi se to hodí, protože máte někoho kdo vám "kryje záda", když na vás běží dva borgové, tak zastřelíte jednoho, ale zastřelte dva najednou.. (I když UI NPC týmu vypadá taky celkem slušně, akorát jsem pořád nepřišel na to, jak že se to dávají příkazy..) Akorát mě pobavilo, když jsem přiletěl do mise, kde byl úkol letět před transportérem a dovézt ho ke stanici. Byli jsme tam čtyři. Tak tři minuty jsme se motali asteroidama a pak se objevila stanice a hotovo. Jedinej nepřítel se neobjevil.. :rflmao: Každopádně tuhle vlastnost bych považoval za velké plus.
Jinak mi nepřipadá, že by hra měla nějaké technické nedostatky, pomineme-li, že mám údajně zastaralý driver na grafiku, což opravdu nemám a fakt, že mě to dvakrát koplo ze serveru. Nicméně to přičítám počtu lidí. Opravdu mě až fascinovalo, kolik lidí tam je. Na starbase nad Zemí je pořád provoz jak na Václaváku. Nicméně, třeba chat mi připadá extrémně nepřehledný. Asi je to ve všech MMO stejné, ale připadá mi nemožná jakákoliv komunikace, natož během boje. Protože na psaní zprávy opravdu není čas. Nicméně, nezdálo se, že by to bylo nějak moc potřeba. :hmmm:
A na závěr mě ještě potěšilo rozvržení velikosti lodí. Nevím jak moc je realistické vůči světu star treku, ale když jsem v tutorialu prolétal se svojí Mirandou kolem lodě třídy Sovereign (myslim), tak jsem si připadal opravdu méněcenný.. :rflmao:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 15.1.2010 22:08:28
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Možná jsem to nikde nenašel, ale jdou tam dělat aliance atd. Napadá mě SGA forum aliance. Rozhodně jestli je friend list tak si vás lidi přidám.
Obrázek

Příspěvek 16.1.2010 13:54:27
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak už jsem taky objednal z Xzonu. Myslím že za to ta hra stojí. :wink:

Lukec: Friend list ani aliance jsem nikde nezahlédl, ale určitě to tam bude. A rád si zabojuju po Vašem boku, pokud bude zájem.. :salut:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 16.1.2010 21:37:29
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mikey píše:
Nevím jak moc je realistické vůči světu star treku, ale když jsem v tutorialu prolétal se svojí Mirandou kolem lodě třídy Sovereign (myslim), tak jsem si připadal opravdu méněcenný.. :rflmao:


Nebyl to Excalibur?
Obrázek

A pokud se mi na nějakém budoucím free serveru podaří zahrát si to, tak si zamlouvám jméno lodi Serenity :D A budu samozejmě Vulkánec :D
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 17.1.2010 09:48:31
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sakra ten je tak velkej ? Myslím že to byl ale spíš Sovereign. :hmmm:

Mimochodem, k aliancím a podobně, našel jsem tam možnost založit flotilu, přičrmž jestli to chápu, tak můžeš do banky dát jakékoliv vybavení a někdo z flotily ho pak může třeba použít. Mno, prostě to vypadá promakaně.. :lol:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 17.1.2010 16:55:14
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm tak sem to vcera hral zalozil sem si postavu paril to do 2 rano sem 5 lvl a dneska se na to nejde prihlasit kua ted hraju za dalsi postavu tak doufam ze to pujde.
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 17.1.2010 17:41:52
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ok lidi dejte si mě do friend listu
Jméno: Lucas Sisko
Loď: Swordbreaker
Obrázek

Příspěvek 17.1.2010 17:55:41
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nemůžu tě najít, je to nějaký dementní přidávání, najdi si mě a přidej mě. Jméno charakteru je "natalie" (neptejte se mě proč) a username je jako admiral_mikey, USS Balthasaar.. :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron