Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Dragon Age 2

Dragon Age 2

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.3.2011 17:50:28
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak slovní zásoba dostačující..:)
btw. za co hrajete?

Příspěvek 21.3.2011 18:04:45
Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Já Warrior
jinak já přeložit něco anglicky jakž takž dokážu ale mluvit anglicky je horší i když výslovnost docela ovládám. :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Příspěvek 22.3.2011 07:03:38
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak já to nemyslel přímo u tebe. já to myslel jako všeobecně :)
jinak prvně jsem to hrál za mága a teď to jedu za válečníka, ale jak u DA1 tak DA2 se mi nejlíp hraje za mága :)
EDIT: rigix: Až teď jsem si všiml tvojeho příspěvku, tak ti jdu oponovat.
1, bezhlava rubačka? Však ty souboje jsou úplně stejné jako v DA1. Jediný rozdíl je, že se teď postavy víc hýbou a není to jako v DA1 kde jejich jediný pohyb je pohuby zbraní. Jo možná to není moc reálné, ale taky proto se tomu říká hra a ne simulátor.
2, Dialogy. Jde vidět, že's hrál jenom demo, protože dialogový strom má s ME společný jenom vzhled nic víc. ME tě nutil hrát buď jenom paragona nebo renegáta(a vyýsledek při rozhovoru byl úplně stejný), když hrál od každého něco tak se ti neodemkly další možnosti. U DA2 jsou výsledky rozhovorů (u základních 3 možností) taky stejné, ale podle toho jak se tvůj rozhovor ubírá se ti u parťáků mění přátelství a rivalita. A to ani nemluvím o to, že když nejvíc používáš jednu možnost tak postava začne mluvit tím tónem.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Hry

cron