Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry STAR WARS The Old Republic (TOR)

STAR WARS The Old Republic (TOR)

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Kterou class budete hrát?

Jedi Knight
5
31%
Jedi Consular
1
6%
Trooper
1
6%
Smugler
3
19%
Sith Warrior
1
6%
Sith Iquisitor
0
Žádná hlasování
Imperial Agent
2
13%
Bounty Hunet
3
19%
 
Celkem hlasů : 16

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
par videii:

Bounty Hunter a jeho zbrane a brnenie:
http://www.youtube.com/watch?v=RJiTOnsDoJM


lode v SWTORe:
http://www.youtube.com/watch?v=dQvTJnthAV8


Sith warrior:
http://www.youtube.com/watch?v=qkC2h6hIsio


navrat na Taris:
http://www.youtube.com/watch?v=hiwtvhR_xDs


toto som netusil ze Revan a Malak sluzili pod Imperatorom ani v KOTORoch to nebolo spominane a ze Revan pouzival formu boja s lightsaberom ako Starkiller
http://www.youtube.com/watch?v=Pns_Qpfhsqc
Obrázek

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ona to byla velká novinka i pro mě. Bioware to upravilo podle sebe, aby to přidalo na tajemnosti pravých sithů. A to, že nosil meč stejně debilně jako Starkiller, jsem vůbec nevěděl, je hodně zajímavé, jak se najednou vyrojilo hodně jediů, co tenhle styl používá. A že to bylo po vydání FU. Mám poslední dobou pocit, že autoři v tom mají neuvěřitelný guláš. Jednou nosí Revan dva meče. Jednou jeden. Podruhé drží meč normálně, pak zase jako pošuk. Potřetí nosí to své slavné brnění a na druhou stranu chodí oblečený naprosto stejně jako Starkiller. A jestli chce někdo něco říkat, ano nesnáším Force Unleashed.
Obrázek

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Revan ma najviac zaujal zo vsetkych sithov a jediov ale ze odisiel mu neodpustim...a kam sakra?Do inej galaxie?...Ta forma drzania meca z FU sa mi paci nemam nic proti nej...ale pri dvoch mecoch to uz vyzera divne...

TOR si dam asi za sith inquisitora pekne oblecenie,lightsabere a pouzivanie sily.

http://www.youtube.com/watch?v=YeZYGgcUDcY
Obrázek

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
I to držení 2 mečů je v klídku, vypadá jako drsňák :D , ve 3 bude mít beztak hůlku :D

Dave: asi je to klasický nošení dosti ohrané, navíc, když je tento meč lehký a snadněji ovladatelný než klasický železný meče, tak proč to nenosit takhle, aspoň nezavazí :D :D

Když jsem se tak díval na to video, co tu dával Evil, tak musím říct, že ta grafika těch postaviček... nic moc, jestli to bude nějaký náročný, tak to bude blbost, na grafiku L2 to nemá ani náhodou, vypadá to jako Jedi Academy furt... A ten Inkvisitor... nechápu, proč má hilt Exara Kuna :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ta grafika aj mna stve..... tie svetelne mece bez tej žiary su len take obycajne neonky...ale tak aspon ze dej bude perfektny...ale one ze budeme si moct modifikovat lode ako chceme!
Obrázek

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hra musí být přístupná co největší skupině hráčů i těm co mají slabší hardware a tak je tam ta grafika taková jaká je. Podívejte se na graficky opěvovaný Age of Conan, jak ten dopadl.
Obrázek

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dave: neříkám, aby to mělo grafiku, jak já nevím co... Ale i L2 se rozjede na slabým PC a grafiku to má 100x hezčí... vždyť to poráží grafikou i to slavný WoWko... Aion tu grafiku má snad ještě lepší, ale už je to náročnější, mno...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
gameplay:

http://www.swtor.com/media/trailers/e3-multiplayer-demo
Obrázek

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teď jsem se na něj díval. Na to, že to byly low levely, tak to healovalo nějak rychle... Ale jinak party play je tam velmi dobrý ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

cenda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím, koukám, že tu máte celkem bujarou diskusi na téma SWTORU, původně jsem sem zamířil pro titulky ke stargate, ale dovolte abych Vám zde dal odkaz na stránku, kterou jsem nedávno spustil.

Star Wars: The Old Republic

Je to můj první pokus o web, takže jsou tam potíže s Internet Explorerem, ostatní prohližeče by měli fungovat bezchybně. :)

Vidím, že tu máte spoustu odkazů na videa, na OldRepublic.cz je naleznete všechny pohromadě.
Obrázek
Moje stránky o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR

CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Docela dobrej web hlavně, že je v ČJ :) .
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak si říkám... nikoho nenapadlo, že imperátor by mohl být sám Revan? ;-)

cenda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Řekl bych, že Revan být Imperátor nemůže, už jen z toho důvodu že při podepsání Coruscantské dohody, měl Imperátor skoro 1 500 let. Myslím, že Revan v té době tolik mít nemohl. V traileru Hope se navíc objevila Grand Master Satele Shan, která ma Revanovu krev.
Obrázek
Moje stránky o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
neni Imperator je tajomna postava navyse on nariadil Malakovi a Revanovi najst STARFORGE...Satel Shan to neni trailer "hope" sa odohrava cca 10rokov pred jej narodenim alebo teda aspon vtedy sa narodila + wookiepedia by jej meno tam napisala.
Obrázek

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Revan zmizel a nikdy se nevrátil... co když našel pravé Sithy, postavil se Imperátorovi a zaujal jeho místo? Pokud je tak tajemný, neměl by být problém, se za něj poté dokázat vydávat a Revan byl mocný, netroufám si říct jak, ale kdoví jestli by dokázal porazit i Imperátora.

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle některých informací, imperátor začal vládnout až po velké hyperprostorové válce a později si dokázal prodloužit život. Tady někdo zapoomíná na Siona, který byl prakticky nesmrtelný. Je možné, že imperátor praktikuje stejné techniky. Jinak v hope traileru to není Satele. Hope trailer se odehrává 28 let před trailerem Deceived což je útok na chrám jediů. A ve webovém komiksu Threaty of Coruscant, který se odehrává po Deceived, je Satele Teenagerka. Takže to může být maximálně její matka.

Vanguard: V tom případě by to mohla být i Exile. Protože ta následovala revanův osud.
Obrázek

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vanguard píše:
Revan zmizel a nikdy se nevrátil... co když našel pravé Sithy, postavil se Imperátorovi a zaujal jeho místo? Pokud je tak tajemný, neměl by být problém, se za něj poté dokázat vydávat a Revan byl mocný, netroufám si říct jak, ale kdoví jestli by dokázal porazit i Imperátora.


Revan nebol mocnejsi ako ktory kolvek iny Sith co sa tyka sily...on bol dobry recnik a vodca..strateg a logik...dokazal presvedcit s Malakom niekolko Jediov aby ho nasledovalo a dokazal porazit Mandalorianov.
Obrázek

JannBaill Airman
Airman

Příspěvky: 22
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Evil: dovolím si nesouhlasit, Revan byl v síle velmi mocný
"Revan was power. It was like staring into the heart of the Force."
- Kreia

Citace z wookiepedie, která čerpá nejspíš z KotORu II :)

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ale ona mohla porovnat len na svoju dobu to boli Malak,Sion,Nihilus...

a Kreia bola isto silnejsia...hovorim to ze Revan nevol hviezda ako Marka Ragnos,Ajutta Pall,Naga Sadow atd
Obrázek

JannBaill Airman
Airman

Příspěvky: 22
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V prvním díle KotORa Revan porazí ducha Ajunty Palla (nevím jak se to bere kanonicky, jestli Revan vyřešil hádanku a Ajunta Pall mohl "odejít na odpočinek" či ducha zabil). Jestli byl duch stejně silný jako AP za živa, tak by Revan dosahoval minimálně takovéto síly :). A jestli ho Kreia porovnávala s nesmrtelným Sionem a stejně řekla, co řekla, dává to taky tušit relativně velké moci v Síle.
Jestli byla Kreia silnější, o tom už radši nebudu spekulovat :).

Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
canonicke su svetle rozhodnutia...ale to s tym duchom ani nepocitam aj ked je to alter.realita...jasne ze ho Revan musel zabit o com by to bolo keby ho Ajutta zabil tam by skoncila hra.
Obrázek

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ten web je fakt dobrej. Good job. :thumright:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

cenda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky, vlídná slova vždycky potěší.

Vím, že je tam dost co zlepšovat, ale zatím to nedokážu, snad to přijde :) jak řikám je to můj první počin. Před měsícem jsem ještě ani pořádně nevěděl jak vytvořit něco v html.

Nakonec je důležitý hlavně obsah a ten se snažím mít kompletní, i když pořád ještě toho mám hodně co přidávat.
Obrázek
Moje stránky o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to tady trochu oživíme. Jaké dáte jménu svému Jedimu/Jediice nebo Sithovy/Sithce?

Já mám zatím dva kandidáty.

Lord Potentia (z latiny moc)
Lady Robus (síla)
Obrázek

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
U Jedie ještě nevím, ale sith se bude jmenovat Darth Slaver. :D A pokud žena tak taky nevím. Asi Vera něco.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron