Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Crysis demo JE TU !

Crysis demo JE TU !

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.10.2007 08:35:38
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak konečne se nám objevilo Crysis SP Demo
Doporučuju tenhle link je docela rychlej :
http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe

Ja si demo vyzkousel na invexu ale z tohodle mam mnohem vetsi zazitek.
Takze nevahejte a sosejte.

Příspěvek 27.10.2007 13:25:51
Charlie.0025 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 140
Bydliště: Božice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rád bych sosal :) dokonce bych si to i hrozně ád zahrál jenže to moje 4 roky stará šunka už nerozjede :( tkže další věc co nerzjedu no doufám že tenhle rok bude pod stromkem nový Pc akonečně si zahraju ty hry co nerozjedu (BioShock,Crisis...):D
když něco nejde silou tak to musí jít ještě větší silou a když se to rozbije tak byla někde vadná součástka

Nejlepší je pracovat v týmu.. když se něco podělá vždy to máte na koho svést

Příspěvek 27.10.2007 13:34:21
Martincz Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 219
Bydliště: Ústí nad Labem(P3X-972)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na Invexu ho hrál snad každej kdo tam byl :-D Bylo tam víc lidí než v na celém Invexu/Digitexu. Já sem tam čekal snad hodinu.. Demo doma taky bohůžel nerozjedu budu muset počkat ještě měsíc než konečně výjde nová ATIna a budu moct objednat new PC

Příspěvek 27.10.2007 18:29:44
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja byl na invexu ve stredu a odpoledne tam bylo docela malo lidi takze jsem si pocakl asi 5 minut a uz jsem u toho sedel :-)
Jinak sestavu mam:
Athlon X2 Brisbane 4000+@5400
Radeon 1950Pro
1024MB Geil
A jede mi to na stredni detaily 35 FPS takze docela ok

Příspěvek 27.10.2007 18:31:23
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já právě na tu svoji šunku znova instaluju Half-Life jedna, tak si Crysis užijte i za mě :lol:
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 27.10.2007 19:54:33
Lotar Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stiahnuté. Grafiku nehodnotím, pretože na tej mi všeobecne príliš nezáleží. Po asi 15 minútach som to bol nútený odinštalovať, pretože ma to absolútne nebavilo a čakal som od tej hry omnoho viac. Jednoducho ďalšia strieľačka do počtu a najnovší artikel, na ktorom si budú "hráči" môcť porovnávať vtáky, ehm, samozrejme, chcel som povedať zostavy. Ale holt to je asi najnovší trend, čo najjednoduchšia hra s čo najviac svetielkami a fotorealistickou grafikou => veľké zisky, takže sa asi vrátim k svojmu Master of Orion...
Internet je kopa hnoja a internetový prehliadač sú vidly, ktorými musíte ten hnoj prehadzovať a občas tam nájdete zlatý prsteň.

Obrázek
Stargate Odyssey

Příspěvek 27.10.2007 19:58:05
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, už stahuju a měl bych to rozjet lépe než na minimální grafické nastavení... tak uvidím :wink:
Jsem dost zvědavý na grafiku a 'plně deformovatelné' prostředí v praxi.

Edit - Lotar: Nehodnotit grafiku je taky postoj, ale to pak můžes rovnou zůstat s Raynorem u původního Half-Lifu - a nic proti němu, na svou dobu božská hra.
Ještě jsem Crysis nehrál, tak zatím nebudu hodnotit, ale cokoliv, co posune hru blíže k realitě, je dobré, přestože hra poběží na stokrát použitém principu.

Příspěvek 27.10.2007 20:31:29
Lotar Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Angmar.FZ: No vidíš, to je tvoj názor. Ja si zase myslím, že ktorýkoľvek prvok, ktorý je originálny a posunie hrateľnosť tej-ktorej hry na vyššiu úroveň, má omnoho väčší prínos ako to, či tam bude použitý DX 10.1, VS 3.0, PS 3.0 atď. Nič také som u Crysisu nenašiel, preto je táto hra pre mňa nezaujímavá.
Internet je kopa hnoja a internetový prehliadač sú vidly, ktorými musíte ten hnoj prehadzovať a občas tam nájdete zlatý prsteň.

Obrázek
Stargate Odyssey

Příspěvek 27.10.2007 20:54:41
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě to jako dalsi tuctovka neprijde.
Mě se nejvíc líbí že můžete zvolit jakkykoliv zpusob jak dokoncit misi.
Trošku mě zklamaly s jejich "pujde znicit vse" to ze muzete rozmlatit chatku rukama neni moc zazivny.
Uvidim az vyjde plna verze jestli ma hra vetsi potencial nez se ukazalo v demu.
Tak i tak hodnotil bych 8.5/10

Příspěvek 27.10.2007 21:07:30
makrela4 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: Duchcov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, dohrana vetsina dema, ocekaval jsem to co jsem si sliboval, Farcry v novem kabate s pokrocilou fyzikou, plynule mi jede na stredni s lehkym sekanim na max.. Obtiznost je skvela, kazdej si prijde na sve. Novinka v zminenem obleku kterej z vas dela nadcloveka je dobrej napad, i ty mody zbrani, niceni vsechno je hodne s uvozovkama :D mozna zniceni pneumatik u aut ujde. Vic novinek nehledejte.

Proste mi to pripomelo FarCry, uronil jsem kapicku, s libivejsim prostredim, treba az se obevi ufouni a nastane mraz obevi se toho vic..

8/10

Příspěvek 27.10.2007 21:22:43
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak jsi zjistil FPS??

Zatím jsem to pohodlně rozjel na medium a AA 16Q, ale chcu to ještě trošku potrápit na high details a zjistit fps... :D

Jinak plnou si určitě seženu (neříkám koupím, seženu).

Příspěvek 28.10.2007 10:37:30
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
FPS jsem z jistil ve Frapsu akorat nechapu jak tam funguje benchmark vim jak ho zapnout vypnout ale jak pak z nej vycist data to ne.
Jinak rek bych ze hra asi nebude mit moc dobrej multiplayer tak si nemyslim ze by melo cenu to kupovat.

Příspěvek 28.10.2007 12:17:38
Ravenhorn Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Si děláš srandu? I Far cry měl na svoji dobu skvělý multiplayer, toto nemůže mít horší.

Graficky exceletní a rozhodně to není tuctová střílečka, kdo si to myslí je de...! Jako možnosti co dělat, jak to dělat jsou velké. Já to hodnotím 9,5/10.

Příspěvek 28.10.2007 15:53:53
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak podle SP dema bych ještě určitě nehodnotil, jaký hra bude mít multiplayer a tak...

Co se týče grafiky a enginu vůbec, tak má hra dobrý náběh a teprve uvidíme, co se z toho podaří vytřískat.
Zatím se mi dost líbí některé taktické prvky, jako třeba zneviditelnění na chvilku...

Příspěvek 28.10.2007 17:28:09
MyFlower Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyzkoušejte to všichni - já to (na low) rozběhal naprosto plynule na 1,84 GHz AMD Athlon, 1,5 GB RAM s nVidia 6600 - takže to rozběhá kdekdo ;)
MyFlower: "Because everything is posible!"

Příspěvek 28.10.2007 17:34:02
Martincz Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 219
Bydliště: Ústí nad Labem(P3X-972)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tahle hra bude mít nadupanej Multiplayer všechny ty vychytávky jsou hodně dobrý a MP dodaj pořádnou šťávu takže to bude Hardoce..

Jinak já to neroběhám vůbec protože nemam podporovanou grafiku. Proto si teď taky budu kupovat new pc až výjde ATI 3870 nebo nvidia 8800GT..

Příspěvek 28.10.2007 17:36:31
Charlie.0025 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 140
Bydliště: Božice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no tk to já to ani nerozjedu škoda :( mám Pentium4 (3,1 Ghz) ramky 512(DDR1) a GF 5500 tk to nerozjedu a ani se o to nepokouším ještě bych svýho dědačka zabil :D
když něco nejde silou tak to musí jít ještě větší silou a když se to rozbije tak byla někde vadná součástka

Nejlepší je pracovat v týmu.. když se něco podělá vždy to máte na koho svést

Příspěvek 28.10.2007 18:21:04
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak díky za tip na Fraps... Odzkoušeno.

Při 1024x768, vše na High a 16Q AA bylo FPS kolem 30 (kolem 40-50 při pohledu do země). Docela milé překvapení, oněch 30 je sice na hranici hratelnosti, ale při snížení anti-aliasingu to bude v pohodě i na high. Při vyšším rozlišení by ty výsledku samozřejmě nebyly takové, ale pro mě je těch 1024x768 optimum, více k životu ani nepotřebuju (ok, plochu mám 1152x854).

A možnosti jako házení barelů na útočící, zneviditelnění se, všechny ty vychytávky u zbraní - neříkal bych, že tahle hra nepřinese nic nového... dohromady to na mě zatím působí více než dobře.

Doufám, že v plné verzi si užiju s počasím, rád bych viděl déšť, jak si jednotlivé kapky pohrajou s vodní hladinou, a třeba i sníh...

Chtěl bych to vidět pod DX10, ale ten mi Gates na XP nedá...

Příspěvek 28.10.2007 19:13:09
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak sem to zkoušel na svém notasu kde je karta s DX10 a až na to že jsem měl 1 fps dobrý :D :D :D :D :D :D

Příspěvek 28.10.2007 19:20:45
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jako pro notebooky to asi dělané není... :D
Ostatně notebook s parametry jako minimální HW nároky by byl celkem dost finanně náročný, nehledě na to, že tam podpora grafických karet notebooků není.

Ale pěkný pokus... :wink:

Taky jsem ze srandy kdysi nainstaloval The Sims 2 na svůj starý komp (Duron 650Mhz, 192MB RAM, 16MB ATI Rage Pro Fury...). Nebudu napínat, ani to 1 FPS jsem neměl... ale rozjel. :D

Příspěvek 28.10.2007 19:22:55
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
taky že jsem to zkoušel jenom ze srandy a uvidíme. Aha já tam nemám ani pořádný ovladač. Tam je jakýsi z dubna :D

Příspěvek 28.10.2007 19:45:21
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Angmar.FZ píše:
Tak jako pro notebooky to asi dělané není... :D
Ostatně notebook s parametry jako minimální HW nároky by byl celkem dost finanně náročný, nehledě na to, že tam podpora grafických karet notebooků není.

Ale pěkný pokus... :wink:

Taky jsem ze srandy kdysi nainstaloval The Sims 2 na svůj starý komp (Duron 650Mhz, 192MB RAM, 16MB ATI Rage Pro Fury...). Nebudu napínat, ani to 1 FPS jsem neměl... ale rozjel. :D


není ale podpora notebookových grafáren potvrzena, takže člověk neví na čem je

Příspěvek 18.11.2007 16:18:12
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem právě hrál hodinu MP proti jednomu člověku proto bych to chtěl zkusit s více lidmi pres Hamachi
kód:

http://www.hamachi.cz/img/info/download.jpg



Otázky pište:sem,PM nebo ICQ 238029619

EDIT:Odkazy vedoucí mimo doménu sga-project.com dáváme do CODE. Pomeranc

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron