Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Half Life

Half Life

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 11.1.2008 11:07:27
182 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 63
Bydliště: Smiřice - Okr. Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Half Life , Half Life2 , Half Life (2) : Deathmatch , datadisky a mody , kdo to hraje a vyzná se v patchování . Pište názory a kritiku,samozřejmě je to hra pro 16+
Sheppard : Kolik jich ještě máš?
Ronon : Kolik je potřeba.
Sheppard : Pro tebe bude celkem problém projít letištní kontrolou.

Obrázek

Příspěvek 11.1.2008 15:06:04
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hrál a úspěšně dohrál jsem jen Half-life 2 bez datadisků atd. :cry:

Celkem zajímavá hra... hlavně to, jak se mohli brát do rukou předměty a házet je... (prej tak šlo i lítat) :lol: ale ted už jsou lepší... mohla by být 3 :P
Obrázek

Příspěvek 11.1.2008 15:48:19
corvus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Bud v Praze nebo v Rakovniku
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Halfile 1 deathmatch i single byly podle me jedna z nejlepsich fps strilecek co kdy byla. HL2 jsem nehral, az udelam upgrade pocitace urcite vyzkousim.

Příspěvek 11.1.2008 18:04:15
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No takze Half 2 je sice dobra hra, ale podle me se to poradne rozjelo az v epizodach, epizoda 1 byla pekne udelana, ale ponekud kratka, kdezto u epizody 2 uz to bylo tak akorat a stala doopravdy za to, ty krasne venkovni scenerie s obrim portalem na nebi vychazejicim z citadely byly hodne uzasne. Nedavno sem si koupil Orange Box, ktery muzu urcite doporucit, protoze za cenu 900kc dostanete 5 skvelych her a to uz si myslim stoji za to. Dale pak Portal, rekl bych ze je to asi nejoriginalnejsi napad za minuly rok a kupodivu se to i perfektne hraje a jeste vice kupodivu je to velka zabava :) . Taky zajimavym zpusobem doplnuje deni Epizody 2 a ta pisnicka na konci proste nema chybu. A posledni zalezitost Team Fortress 2, podle me snad nejlepsi multiplayerova fps za uplynuly rok, takovy battlefield a quake dohromady v komixove grafice. Skvela zabava od ktere se tezko vstava :)
Obrázek

Také mě můžete potkávat pod přezdívkou Zoidy.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron