Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry freelancer-hamburg city mod

freelancer-hamburg city mod

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.7.2008 14:02:03
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
posledni dobou se topiky o oblibenych modech do freelancera mnozi jak houby po desti :D tak sem taky dam jednu houbicku
jedna se o mod jedouci na hamburgcityserver(asi 90 hracu,sice vetsinou nemeckych ale ja se domluvim i se svoji blbou anglictinou)
abych pravdu rekl ja mody do freelancera moc nemusim protoze vsechny ty nove veci vipadaj dost neautenticky-ale tenhle mod mi sedl a proc?
:arrow: nejsou tam vice mene nove lode ale odemcena vetsina starych v nichz nebylo mozne letat-armored transport,transport,train,enforcer(juniin defender),osiris(jako clan battleship)atd...
:arrow: je mozny vizualni tuning lodi(zmena svetel a motoru)
:arrow: lode banshee valkyria a humbpack se daji koupit v provedeni s maskovacim zarizenim-to jest dovedou se zneviditelnit
:arrow: klany mohou mit vlastni bitevni lod,stanici,a reputaci
:arrow: odemknuty systemy omicron major omicron minor tohoku a aljaska
:arrow: webmissions-uplne nova paleta obchodnich i bojovich misi rizenych serverem
:arrow: virtualni ekonomika to jest ze ceny za komodity se prumerne meni
:arrow: novy equipment
:arrow: serverova PvP liga
:arrow: a ochrana novacku do 20 lvl

a je toho jeste dost :) a tady je serverove video

http://www.youtube.com/watch?v=8AKfOrwMb6Q


ano bohuzel v tomto modu lode ze svich oblibenych sci fi nepotkate ale o to je vetsi zazitek ze hry
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 05.8.2008 08:19:40
StargateKid Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 77
Bydliště: Česká Lípa
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
freelancer je fakt promakana hra.nechtel by si nekdo zahrat?

Příspěvek 05.8.2008 15:44:03
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ta proměnlivá cena komodit je super.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 24.9.2008 19:38:23
Coronius Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak víte já jsem těžký zastánce North Quadrant módu a když se vám tak líbí tato utilita, tak na North quadrantu už přes několik měsíců (možná rok) běží utilita Dynamic Market, což je přesně pohyblivá cena komodit, podle situace na trhu ;-)

Jinak kdybyste nevěděli tak:
www.northquadrant.us/portal


A České NQ klany:
www.ne-forum.exweb.cz

www.nqc.czechian.net
Time is up.. Do you want to experience something new? Come Lantean, come to Atlantis.. Play Stargate Legends -
www.sgl.exweb.cz

Příspěvek 24.9.2008 22:32:59
StargateKid Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 77
Bydliště: Česká Lípa
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hral sem nightstalker universe mod a potom nejakej 484 mod, nejradsi ale mam crosfire jinak mrknu se na ten north qadrant mod a potom se muzem domluvit :)
Obrázek

Příspěvek 27.9.2008 22:21:20
Coronius Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Určitě jinak já jsem v obou těch klanech, osobně jsem CL toho klanu prvního (North Empire), kdyby ses chtěl přidat ať už k mému, nebo k NQC tak stačí se regnout, a tam už se pak dá domluvit, jinak mód je velice snadno stažitelný a instalovatelný přes FLMM, jedinou podmínkou je, že pro stažení musíš být registrovaný na stránkách módu.
Time is up.. Do you want to experience something new? Come Lantean, come to Atlantis.. Play Stargate Legends -
www.sgl.exweb.cz

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron