Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Jakou hru zrovna hrajete?

Jakou hru zrovna hrajete?

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 25.6.2011 17:23:17
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem se momentálně vžil do hry LoL známěji pod názvem League of Legends :lol:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Příspěvek 25.6.2011 20:02:19
kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rigel: to chce nejdřív vystřílet ty hajzly hrubeše, jinak ti dobyjou každou novou kolonizovanou planetu poblíž jejich území, bohužel je tohle cosi jako nesplnitelnej úkol, protože hrubeši jsou hodně silní. Když jsem se zkoušel prostřílet skz jejich území, většinou mě zničili.
P.S kde si sehnal ten mód
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Příspěvek 25.6.2011 23:47:06
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kopeda:
Prave ze kdyz mas nuclear chaingun, je to docela lehke je vystrilet - lodim zdrhas a mesta nicis hooodne rychle (jen potrebujes hodne casu - ovladaji neco okolo 2400 hvezd * 2 (casto 2 planety pro 1 hvezdu))
- ukazka toho, co dokaze nuclear chaingun na domovskem svete
http://www.youtube.com/watch?v=RlrYhAIXK1M

nebo klasicky krater po chaingunu
http://www.youtube.com/watch?v=GOdhqowP27E

a nebo rovnou test zbrani z Better Spore
http://www.youtube.com/watch?v=Ps8ZxzvXTf4&feature=related


Better Spore 1.5 mam z:
http://www.strategyinformer.com/pc/mods/spore/mod.html


Zde mas treba i zmenseni slozitosti vytvoru (ukazatel se nenaplni tak rychle):
http://www.moddb.com/mods/sporedums-spore-mods/downloads/sporedums-improved-editor-complexity-mod


Tady je Patch pro asymetricnost (zmackni "A" pro uplatneni v editoru (Patch 5)):
http://www.spore.com/patch


Pak jeste existovala stranka s vypisem modu do spore. Bohuzel uz ji zrusili? Me totiz Mozilla hlasi chybu "Chyba při načítání stránky" - jestli mam dobre zapsanou adresu,... Presto kdyby to nahodou zprovoznili, je to tady:
http://www.gamingsteve.com/blab/index.php?topic=15511.0


A pak je jeste jedna modifikace - Platinumspore:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1673391

To je naprosto nejdokonalejší modifikace, obsahuje vše z Better Spore (az na grafiku a EPIC WARZ) a spoooustu dalsich veci
Jen 2 nevyhody to ma (a to dost podstatne) a to 1) ze upravuje texty - tedy hra je pak anglicky. Ale vzhledem k tomu ze dnes uz anglicky umi vetsina lidi velmi dobre by toto nebylo to nejhorsi - nejhorsi je to, ze textu je pozmeneno pouze neco okolo 70% takze to mas kombinaci CZ/AJ - a to jsem uz neprekousnul. Pokud by jsi tedy chtel mit Platinumspore, doporucoval bych ti preinstalovat si hru na komplet Aj verzi...
2) je to, ze je tam jeste 4. level laseru - mas MiniLaser, Laser, MegaLaser, + White Matter Laser - reknes si - "Tyjo to bude neco, to si koupim." Opravdu, proud bile hmoty vyletajici z lodi je opravdu uchvatny, ale v okamziku pouziti teto veci narazis na ohromny problem - "Nema to poskozeni" - zkratka asi zapomeli pri programovani tohoto laseru pridat poskozeni, takze jsem do priserky, veze i lode strilel nevim jak dlouho a nic se nestalo.

A posledni stranka - Spore Wiki - zde mas vsechno o Spore a neco o modifikacich (kdyz hledas)(Aj)
http://spore.wikia.com/wiki/SporeWiki


Jeste k instalaci: Spore je zabaleno v *.package, v techto souborech jsou i mody. Jdi do slozky kde je nainstalovana hra - obvykle v C:\Program Files\Electronics Arts\
a tam jdi do složky SPORE\Data - zde vloz modifikace.package
pokud mas i Spore Galactic Adventures, jdi take do SPORE_EP1\Data a zkopiruj je i sem.
Po spusteni hry by se ti melo vse nacist
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 26.6.2011 16:01:03
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zrovna se pomalu prokousávám skrz úrovně ve World of Goo a začínám hrát svoje první MMORPG Mythos. Ono to vlastně není MMO jako třeba Rift, Aion nebo Age of Conan, ale i tak je moje první internetovka.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 30.6.2011 18:56:11
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem dnes dohrál Mass Effect 2
Myslím, že by stačilo jedno slovo: EPIC!, ale trochu se rozepíšu.

Všude jsem na to četl chválu (hlavně tady), ale nějak jsem se do toho neměl, protože prostě nemám rád střílečky. Po milém překvapení v podobě Transformerů a pak později i Mirroror's Edge (výborná hra mimochodem) jsem se, ale odhodlal.
Začal jsem hrát v úterý večer a nepřestal. A tak jsem posledních 48 hodin strávil hraním ME. Co mě zarazilo, bylo jak moc je systém rozhovorů propracovaný a jakým způsobem je podán onen epický příběh. Úvodní scéna byla suprová a zbytek neztrácel na síle. Právě naopak. Příběh nabíral obrátky, atmosféra houstla já jsem se stále víc vtěloval do role Sheparda. Nutno říct, že jedničku jsem nehrál a tak jsem si musel většinu věcí s minulého dílu přečíst na netu a stejně jsem některé souvislosti nepochopil, ale to nevadilo ME 2 je výborná hra i samotná. Dále se mi hodně líbily charaktery. Všechny měli něco do sebe, ale vyčníval Morin, Legion a Grunt. To jsou moji oblíbenci. Naopak nesnáším Mirandu a po její roztržce s Jack jsem si u ní neudržel lojalitu a ona pak chcípla (Hurá...) To stejné pak potkalo i Tali (neudržel jsem se a u toho soudu jsem vykecal to o jejím otci :wall: ), ale nevadí. Na to že jsem to hrál poprvý je myslím 2 mrtvý dobrý výsledek. :yes:
Nejlepší hratelný charakter: Legion
Nejlepčí NPC: HARBINGER!!! (asi si ho dámjako avatar :oops: )
Btw: hrál jsem to přesně 20 hodin, což je hodně dobré a za adepta. Příště budu hrát jako Sentinel nebo voják.
Verdikt: Velkolepá sci-fi opera s epickým příběhem, obrovskou hratelností a krásným vnějškem. 10/10 a :thumbsup:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 30.6.2011 19:18:41
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já zrovna stahuju Mass Effect - podle všech recenzí to má prý jeden z nejlepších příběhů, a navíc i zde neustále slyším Mass Effect (viz příspěvek výše :D)
Tak doufám, že mě ta hra aspoň na 1 den posedne :D
Navíc pak bych chtěl také navázat na Mass Effect 2 a tak chci znát děj abych vpohodě navázal...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 30.6.2011 22:20:52
pala Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 28
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Minecraft
Super hra, postavička vhozená do světa tvořeného z různých druhů kostek. Absolutní svoboda. Už to hraju asi pul roku a stale mě to nepřestalo bavit. :D

Příspěvek 01.7.2011 10:16:23
soldier Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo to hraju taky to je fakt super hra všechno se dá postavit :D

Příspěvek 11.7.2011 12:04:32
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže jsem po 18 hodinách a 31 minutách dohrál Mass Effect. Příběh má opravdu perfektní, ze začátku je spíš průměrný, ale ke konci se to začíná rozjíždět.
Teď se už ale nemohu dočkat, než se mi stáhne Mass Effect 2 :D
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 12.7.2011 16:39:57
floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já teď dohrál KoToR a musím říct že je to opravdu nejlepší sw hra co sem kdy hrál. Dobrej příběh, a jakmile se zvyknete tak i ovládání je super. Pokud vás to moc nebaví ze začátku, tak to zkuste hrát alespoň do doby, než dostanete svůj první světelný meč. Grafika není vůbec špatná (na hru z roku tuším 2001?) ale často opakující se modely(lidí, budov), a na každé planetě pořád stejné prostředí mě tak trochu štvali. Nejhorší bylo že při každém útoku stíhačů byla úvodní animace pokaždý stejná. Animace obecně nejsou moc dobré. I přes to jsem byl po grafické stránce docela spokojen. Nejvíce se mi na hře ovšem líbili boje se světelným mečem. Sice se to nezdá, ale byli fakt super a ani nevím proč. U hry jsem strávil přes 20 hodin, doba hraní se ale asi velmi bude lišit, buď jako já, tzn. udělat všechno všude a nebo prostě jen udělat hlavní úkol a adios. S dobrým příběhem a hratelností a s slušnou grafikou a opakujícími se texturami dávám hře pěkných 9/10. Určitě doporučuju zahrát. Tak, a de se na KoToR II.
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Příspěvek 12.7.2011 20:13:23
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
floother: KoToR jedničku bych si rád znovu zahrál, ale není kde ji koupit. Kde jsi ji sehnal a za kolik?

A říkal jsi, žes to hrál 20 hodin? Mě před pár lety trvala týden, než jsem ji pokořil a pokud si dobře pamatuji, dohrát mi to se vším všudy trvalo okolo 40 hodin.

Jinak k této hře jsem se dostal tak, že jsem ji viděl u kamaráda, jak ji hraje. Když jsem k němu přišel, zrovna řešil ten puzzle, kde se musí přejít několik plošin ve správném pořadí, aby se ti otevřela nějaká vrata.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 12.7.2011 20:34:54
floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jojo, na to sem se koukl na net. Jinak napsal sem přes 20h, přesněji 28h 27m. Asi sem se s tim nepatlal tak moc jak sem myslel. :) Sehnal sem ji na netu za 0kč :oops: :pst: :sorry:
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Příspěvek 16.7.2011 15:57:10
Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě nedávno sem dohrál Mass Effect 1 a Mass Effect 2 dohrávám i s DLCéčkama a mohu říct super hra nikdy sem nečekal že se budu tolik bavit, i když furt oxidoval bratr abych ho pustil ke GTA IV který sem taky nedávno skoro dohrál chybí mi úplně poslední mise a nevím co stím, tak vznikla cesta k Mass Effect :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Příspěvek 18.8.2011 18:16:30
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Alice Madness Returns
Alenka víc burtonovská než ta od Burtona ... smutnej příběh pro film, ale hra je našlápnutá jako kdysi :thumleft:
Obrázek

Příspěvek 19.8.2011 23:22:06
Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
BC 2, FIFA 11
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 20.8.2011 16:36:00
BlackViper Airman
Airman

Příspěvky: 30
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Freespace 2, Starlancer a KOTOR 1 :)

Příspěvek 20.8.2011 17:19:54
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem se teď přes prázky, kdy nemám, skoro co dělat, vrátil k Lineage 2 :) . A to připravovaný MMORPG od NCsoftu taky nevypadá špatně ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 20.8.2011 19:13:03
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ted zrovna parim World of Warcraft, az me prekvapilo jak. Vzdy jsem se na tuto hru dival skrz prsty, jako na blbost nejvetsi a nechapal jsem neustale jak nekdo muze takovou hloupost hrat pravidelne, natoz na ni byt zavisly. Videl jsem par videi, odsoudil jsem tedy i grafiku. Ovsem pak se mi hra dostala pod ruku v okamziku, kdy jsem nemel nic na hrani. A opravdu, hra vas pohlti nejen svou propracovanosti ale i onou grafikou, ktera ikdyz se nepodoba moderni "co nejrealnejsi", presto ma sve kouzlo. Napriklad jen u par her (a u zadne tolik jako u WoWka) jsem opravdu dopodrobna a s nadsenim prozkoumaval herni svet - ty krasna mesta z krystalu, nadherna vegetace,...
Ale informace pro budouci hrace - chovejte se k teto hre opravdu jak k droze, hrajte i jine hry,... jinak to s vami pujde opravdu z kopce (napr na youtube si muzete pustit videa s nazvem zavislost na wow,...)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 22.8.2011 10:46:23
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Baldur's Gate 2. Kam se na tohle hrabou kraviny jako Dragon Age apod.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 27.10.2011 20:33:28
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Score sice přikládá k časopisu herní odpad, ale občas je tam něco, co se dá hrát. Teď v 213 byla mimo jiné No One Lives Forever a takovou střílečku si rád vyzkouším.

A v Levelu 210 je teď The Precursors a A Vampyre Story. Pokud jde o Precursors, tak tam dali tu horší verzi, tedy tu, co je s anglickým překladem a tuším že s dabingem pouze v animacích. Jakmile totiž s někým začnete mluvit, připadáte si, jako byste diskutovali s rybou. Holt to bude chtít někde sehnat ruskou verzi a k ní stáhnout neoficiální anglický překlad.

Videorecenze Precursors:
http://www.youtube.com/watch?v=4jKFMy5aiF8
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 28.10.2011 01:12:40
koko9 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 313
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Online Poker :ok:
A ve škole, když není net, smažím PES2011, ve kterým je tolik bugů, že by jeden .... už se těším na FIFU2012, ale nemůžu najít zatím nikde nějakou zajímavou verzi na torrentech, všude píšou laguje, nefunguje atd.

btw přes prázdniny jsem půl měsíce ujízděl na wowku, ale rychle mě to přestalo bavit. Hrál jsem nějaký fun, ale dost mě bavilo to expení, questy, poznávání oblastí, lítaci atd, ale časem mě to všechno omrzelo a přišlo mi to všechno pořád stejný, našel jsem si sice guildu a chodili jsme raily v icecrownu, ale tam čekat milion dnů na jeden item, ze kterýho stejně nic nemáš, protože je na PVE, a když mi věci nemá kdo pochválit, je to nahovno. Takovej LORD mi neřekne máš pěknou hůl mágu. :D
ObrázekObrázek

Příspěvek 28.10.2011 19:39:27
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
koko9: snad nemyslíš vážně, že upřednostňuješ tu debilovinu (fifa), která vše jen kopíruje od PES... Mám 11 a žádných velkých bugů jsem si nevšiml... I kdyby tam byly, furt lepší než u Fify, kdy střelíš vedle brány a je gól nebo to brankářem doslova prolítne apod. Už vyšel PES 12 a těším se až si ho zahraji... Jakmile jsem si tuhle hru jednou zahrál, na Fifu jsem maximálně zanevřel a to co předvádí je vrchol... EA jde do sraček a BF 3 to jen potvrzuje :D (očekávám kupu faganů, kteří se do mě pustí s jedním jediným argumentem: má to hezkou grafiku) :D :D :D :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 28.10.2011 19:44:21
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
co jsem čet, tak PC verze FIFA 12 se o dost zlepšila a už je nastejné úrovni jak konzolové verze. ale nehraju ani jedno tak me to moc nezajímá
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.10.2011 21:13:30
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To je ten problém, každej je udělanej z toho, že PC verze Fify dosahuje kvalit té verze konzolové... Jenže ani jedna verze není ani trochu blízko tomu, co má PES... Teď už to jen kopíruje a vydělávaj na blbejch lidech, co jim to žerou...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 28.10.2011 21:21:34
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
je to možné... jak říkám nevím, nehraju. ale co čtu recenze, tak tohle je snad poprvé co čtu víc lepších recenzí na Fifu 12 než PES 12
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry