Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Jakou hru zrovna hrajete?

Jakou hru zrovna hrajete?

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 05.3.2011 13:24:59
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
GTA San Andreas Multiplayer, myslím že zase rozjedu Max Payna moje nejoblíbenější hra :D
Moc poslední dobou nehraju, spíš jen programuju nebo něco organizuju :lol:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Příspěvek 05.3.2011 23:05:53
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak já jsem se znova po dlouhé dostal k UFO: Defense (u nás známější jako UFO: Enemy Unknown) a musím říct, že na to, že je to skoro 20 let stará hra, tak inteligence těch mimozemšťanů je větší, než inteligence většiny dnešních počítačem ovládáných protivníků ve hrách(viz. třeba Call of Duty :) ) A obtížnost je taky někde jinde, člověk dokonce musí používat mozek :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 06.3.2011 11:59:21
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jojo vem si třeba Duke Nuken :D Jeste stara plosinovka, booti se nedali skoro porazit, clovek by rekl ze vyvoj umele inteligence jde nahoru ale naopak jde dolu
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Příspěvek 06.3.2011 13:57:58
taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja som včera začal hrať CoD: World at war - síce trochú staršie ale ten dej... Najprv som si dal najľahšie a prešiel som to niečo pod 3 h. (pritom, že som to pred tým ani nevidel celkom dobré, nie??) a teraz som si dal najťažšiu úroveň - to bude asi trochu dlhšie - 1.5h a som len v 3 misii u Rusov. :D :D :D

Příspěvek 07.3.2011 18:51:42
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čím víc UFO:Defense hraju tím víc tu hru oceňuju. Hru jsem hrál kdysi, ale to bylo ve věku, kdy jsem takovou hru ještě nedokázal pořádně ocenit a za skvělou hru bych považoval aji CoD :smile: Dobrá inteligence(CoD by mohlo závidět), kompletně zničitelné prostředí (drtivá většina současných her může závidět), velikost mimozemšťanů ovlivňuje jak se můžou "schovávat". a pár dalších drobností co člověka potěší :) potomhle se už na současné hry nebudu dívat stejně
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.3.2011 11:58:00
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dragon age 2- Dohráno poprvé. A je to maras, i když pořád funguje stejná mechanika jako v jedničce. Draci overpower, několik velice nepříjemných bosů a závěrečný souboj trapárna (stejně jako jednička). Nemůžu říct nic jiného, než "Dejte mi DLC, dejte mi datadisk, ja chci víc!" :D
Pokud rozhovor v posledním videu má naznačit, kam se bude ubírat další děj, tak se už teď klepu.
Btw dejte vědět, na kolikátý pokus dáte titul Dragon slayer.

Odhalení spoileru jen na vlastní nebezpečí
Toto je spoiler!!!:
"Champion?"
"Gone. Just like the Warden..."
"That's no coincidence."


A práááásk v datadisku/DLC pěkně spolu :D

Příspěvek 09.3.2011 13:04:50
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to si to hrál snad přes noc a snad ještě jenom hlavní mise, bo není možné abys to dohrál dneska, když to v USA vyšlo teprv včera a v Evropě až v pátek... nebo jsi hrál uniklou verzi na XBoxu nebo PS3?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 09.3.2011 13:10:03
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Začal jsem včera v deset a zabil u toho prakticky celý den, až na menší tři hodinovou pauzu kolem poledne. Nešlo vypnout :D Mise mám hotovy téměř všechny, jaksik se mi povedlo minout Isabell, takže její linii nemam odquestěnu, jinak všechno hotovo.

Příspěvek 10.3.2011 12:25:02
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak a dneska bych si taky mohl zahrát dvojku :smile:
Jenomby mě zajímalo St0rme hrál si Awakening a importoval sis savy z DA1?
Toto je spoiler!!!:
by mě zajímalo jestli Anders je "nová" postava, nebo se taky něco importuje ze savu?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.3.2011 12:36:46
forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Olalá já ji mám objednanou dneska mi příjde signature edition PC savy budu importovat DA1 :yahoo:

Příspěvek 12.3.2011 14:09:14
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už hraju DA2. Storme jsi si jistý, že's udělal všecko? teda kromě Isabelly? Mě jenom dostat se k Deep Roads trvalo minimálně 10 hodin (v jednu chvíli jsem měl aktivních tak 20 úkolů) a kdo ví jestli jsem udělal všecko. u Bioware si člověk nikdy nemůže být jistý :smile:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 20.3.2011 00:45:25
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V novém Score byla kromě jiných plných her i Cryostasis, takže tu si zahraji teď.

Pár týdnů už ale hraji multiplayerovou akci Zero Ballistics, která je zcela zdarma. Je to střílečka, kde proti botům nebo živým lidem přes LAN či internet válčíte v tancích. Hra obsahuje pět map a pět různých modů. Vedle klasického deathmatche a jeho týmové varianty je tu BeaconStrike nebo Soccer.
Zcela zdarma si jí můžete stáhnout na následující adrese a příznivce Lunuxu určitě potěší, že i ve verzi pro jejich systém.

http://www.zeroballistics.com/
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 20.3.2011 01:40:30
BlackOrion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 82
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja ted jako obvykle hraju multiplaer call of duty ale to hraju porad :D jinak ted dokoncuju GTA 4 a AC:Brotherhood a v pondeli mi pride homefront tak se tesim :)
XboX 360 Player

Příspěvek 20.3.2011 12:27:00
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
me uplne dostal freelancer xD
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 30.3.2011 13:15:38
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mass Effect 2: The Arrival. Při nejmenším marasné DLC :D Shadow Brokera sice jenom tak něco nepřekoná, ale tohle je hned v závěsu, ať už kvůli zasazení do hlavního příběhu, nebo jednomu velice nepříjemnému rozhodnutí u které jsem strávil minutu zíráním na monitor a přemýšlením. Za mě 9/10 :)

Příspěvek 30.3.2011 15:29:26
soldier Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak včera mi došlo Crysis 2 vynikajíci za mě 10/10 ,ale je to jen můj názor :)

Příspěvek 30.3.2011 20:32:20
Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Crysis 2 už mám skoro dohrané (7hod 33 min)..... Mé hodnocení? 9,9/10 :D , lepší hru jsem ani snad nehrál
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 30.3.2011 20:39:37
BlackOrion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 82
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
kampan v crysis je urcite nejlepsi jakou sem kdy hral ty davam 100% multiplayer je nekdy stresujici jako v kazdy strilecce takze 90%
potom jeste ted dohravam AC:Brotherhood a homefront tam je vynikajici multiplayer ale hodne slaba grafika a kampan taky za nic nestoji
takze celkem kdyz to schrnu tak:
Crysis 2 : 95%
AC:Brotherhood : 90%
Homefront : 85%
XboX 360 Player

Příspěvek 30.3.2011 20:47:32
Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já osobně jsem v C2 (sp i mp) neobjevil ani jeden bug
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 30.3.2011 20:57:47
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
St0rm: Můžeš mi třeba do spoileru napsat kde je hodně nepříjemné přemýšlení? Jsem to právě dohrála musím říct, že i když jidny zvažuju každé důležité rozhodnutí, tak tu jsem neměl žádný problém :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.3.2011 21:12:54
BlackOrion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 82
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja teda bugy taky nenasel krome v SP mi pride bug to ze nektery Sephti jdou a najednou se zacnou tocit na miste tak nevim co to je :scratchanym: ...........
XboX 360 Player

Příspěvek 30.3.2011 21:21:22
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dnes jsem dohrál již zmiňovaný Crysis 2 (6 a půl hoďky, Ronaldus hraješ to moc pomale :D ). Musím souhlasit, nejlepší hra, kterou jsem zatím hrál. Chvílema jsem do toho hrál CoD 4 MP a je to naprostá nuda (poprvé hanbím sérii CoD :D ).

BlackOrion: to se mi nikdy nestalo. Ale je pravda, že mi někdy ti emzáci zmiznou nebo při respawnu (když mě zabijí) je jich najednou míň než před tím... Ale aspoň to odcejpalo... Jen by mě zajímalo, jak na konci ten původní Prophet říkal, že všude stavěli, tak co to stavěli...

Jinak jsem se dostal i k Black Ops... Vzít ten vzhled grafiky (třeba i to, že jdou ustřelit nohy atd.) = engine a zasadit to do příběhu MW, popř. těch, kteří MW dělali, tak naprosto nejlepší hra. Takhle se BO potácí v jedné nepřesnosti za druhou (zbraně atd.) a trochu to kazí dojem...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 30.3.2011 21:24:41
BlackOrion Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 82
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja to narozdil asi od vas vsech mam na xbox takze je ta verze trochu jina..........
XboX 360 Player

Příspěvek 30.3.2011 22:14:19
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
cephové mají své stavby všude po světě
Trochu mi ale prostě nedá, proč jsou cephové v Crysis 2 naprosto odlišní od původních "chobotnic". I ten design hnízd je jiný. Zatím mám jenom teorii, že
Toto je spoiler!!!:
se jednoduše přizpůsobili zemským podmínkám, ale proč se všichni probrali až teď
Obrázek

Příspěvek 31.3.2011 10:56:38
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale jaký stavby? Tam ten jejich vrták a chapadla v zemi nepovažuju za stavbu :D :D

Nejlepší je, jak na konci padají z robotů obrovský sumy těch nano "kreditů", takže si můžete rázem koupit všechno, ale je to naprosto k ničemu, protože hra akorát končí :D :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry