Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Jakou hru zrovna hrajete?

Jakou hru zrovna hrajete?

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.10.2011 21:46:49
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wanted: K tomu Battlefieldu 3 a ostatním hrám s velkou reklamou. Herní žurnalistika je dnes v úpadku. Podplácení je na denním pořádku a i když se redaktoři kasají, že to tak není, děje se to. Pokud jde o herní weby a časopisy, neexistuje, aby dnes BF 3, CoD, Uncharted, Fallout 3, RAGE, Mass Effect, Skyrim a další dostali hodnocení pod 8/10. A pokud chceš kritiku, tak té se ti dostane pouze v diskuzích nebo na blogu nějakého hráče. Jakmile by dnes někdo dal hypované hře 7/10 a méně, hned by se ozval vydavatel a skoro by chtěl i vyhazov dotyčného recenzenta.
Dneska ani nikdo pořádně nekritizuje. Čtu preview a zoomy a nemůžu přehlédnout, že i když je někdo píše na základě vlastních dojmů z hraní dema, nikdy ho ani nenapadne něco kritizovat. Neustále se zjednodušuje, aby se šlo na ruku širší hráčské obci, ale nikdo to nekritizuje. Proto jsou také redakce herních portálů a časopisů neustále omlazovány. Starší redaktoři by dříve či později začali s kritikou, kdežto ti nový a mladí z toho budou pořád vyplesklí a budou udělovat vysoká hodnocení.

Očekávám, že MW3 nebo Skyrim a jednou i Hitman Absolution dostanou 90 %. Toho nového Hitmana už dělají skoro pro retardy, protože jak jinak si totiž vysvětlit to, co je vidět v tomhle gameplayi:
http://www.youtube.com/watch?v=NWf3dPKYf1E

Na některých fórech to nazývajíí Hitman Console Retard Edition.

Doporučuji přečíst si tento článek a hlavně i diskuzi pod ním, kde se o tomto tématu mluví:
http://madbrahmin.cz/diskuse/980
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 28.10.2011 22:05:25
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a podle gameplaye jde poznat, že Hitmana dělaj jak pro retardy? však to hraje člověk co to zná líp jak svoje boty a navíc kdo ví jakou obtížnost. určitě ne na nejtěžší, bo nemaj celý den na to nahrát video.
navíc pokud vím tak vývojáři řekli, že některé věci půjdou vypnout, když se to bude zdát někomu jednoduché... pokud si to nepletu s něčím jiným a ten "speciání pohled" taky vývojáři nenutí nikoho používat
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 29.10.2011 02:31:56
koko9 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 313
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wanted: To, že ti útočníci pořád stojí v offsidu ti nevadí? To, že když jdeš jeden na jednoho, tak nejde obejít hráče ti nevadí? To, že píská pí*oviny a nepíská jasné fauly mi už ale vadí :lol:

Jasné, PES mám už tak dva roky, protože FIFA byla pořád o tom samým a nudila mě, pes jsem si zamiloval, ale nová FIFA má přinést úplně něco jiného, spousta změn, více akce atd. V pesu mě už začíná štvát ta nemohoucnost někoho obejít, popř si udělat kličku atd. Nejsem noob, hraju na top playera, ale to co ten rozhodčí někdy předvádí, to je fakt hrůza. To se jen krotím v hodinách abych nevybouchl a neposlal toho buze*anta do p*dele, já nevím jestli je to schválně rigged, jakožee máš top player a on jim přidává, nebo co...
A proto se na fifu těším, protože doufám v nějaké zlepšení, jinak jsem zatvrzelý pesák
ObrázekObrázek

Příspěvek 29.10.2011 15:21:49
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ivory: ani tak mi nešlo o hodnocení v recenzích, páč ty pro mě fakt nejsou směrodatný, ale spíš o to, že je to takovej sranec a všichni jsou z toho udělaní (zřejmě dobrá reklama)... Prostě mě sere, že jsou lidi takový idioti... O tom, proč je ta hra tak špatná se mi tu rozepisovat nechce, bo by to bylo hodně dlouhý a asi nikdo by to nečetl :D . Za to u CoD věřím, že se budu bavit min. stejně jako u předešlých dílů, ne-li více. Tam vím na čem jsem, obrovská nadsázka, dělání si srandy z BF, MoH a podobných her, přeplácanost na nejvyšší míru, aby to bylo co nejepičtější... A završí to kvalitním příběhem a atmosférou, která tě nepustí a budeš o tom ještě po dohrání přemýšlet...
Ještě mi řekni, co se dnes nezjednodušuje... Vychází hry, který jsou "reálnější" a nehrají si na komerci, jenže ty nejsou moc úspěšný a je to více méně pro "vybraný" okruh lidí... Hold peníze hýbou celým vesmírem (jak tomu 90 % populace věří :D :D )

koko9: v prvním odstavečku můžu souhlasit pouze s první větou. Offsidy to píská divně, ale to je asi tak jediný, co tomu můžu vypnout. Obejít hráče jde naprosto v pohodě, ve faulech to moc kiksy nemá, i když se občas upískne (ale to vidíme i v reálu). Rozhodně lepší než ty kiksy, který předvádí Fifa. Obejítí hráče tam taky není, tam si vezmeš balón a projdeš celý hříště klidně 4x a nikdo tě nezastaví :D , pak to završíš střelou z půlky (má oblíbená) a gól a skvělý replay je na světě :) . Budu se zase opakovat, ale s čím teď Fifa přichází už dávno PES má, nevím, proč jsou zase z toho všichni udělaní a berou to jako velkou senzaci (to jsou všichni tak strašně vymytí reklamou?). A na Fifu se už fakt netěším, bez ní by PES možná taky šel do kytek, ale kdo ví... Kdyby radši udělali NHL na PC...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 29.10.2011 15:47:24
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak bez dobré reklamy se ti dneska těžko bude něco prodávat :wink: navíc jde taky o vkus. to co ty můžeš napsat o Battlefieldu, někdo klidně může napsat o CoD, nebo o MoH atd... :wink:
a "zjednodušování" já furt nechápu, že toí někoho překvapuje... však se to děje všude... např. nejúspěšnější filmy... kolik jich má jednoduchý příběh a kolik jich má nějaký složitý příběh? atd holt doba kdy hry byly pro úzký okruh lidí je už pěkně dlouho pryč
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 29.10.2011 19:46:20
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tenkrát ty hry pro úzký okruh lidí byly pro všechny... Ano vím, že se to děje všude, však jsem to psal...

Reklama patří k těm nejhorším věcem na světě. Akorát ti to vymývá mozek sračkama a pak jen slepě nakupuješ a říkáš ty samý sračky jako 99 % harantů, kteří viděli trailery na BF 3. A jako sorry, nevím, jestli ty hry hraješ, ale co já vytákám BF 3 se CoD vytknout nedá... Každej to argumentuje tím, že BF 3 má dobrou grafiku (nepopírám, i když mi to připadá jako Crysis 2 a MoH dohromady), a proto je nejlepší hra ve vesmíru... Jako to proč? Tohle není jedinej a imho hlavní ukazatel kvality hry (i když Avatar nás přesvědčil o opaku). BF si akorát na něco hraje a kopíruje úspěšný tahy od konkurence, ale podává je tak blbě, že se mi z toho chce až zvracet a ty ovečky jim to jenom žerou... Neříkám, že je to úplně špatná hra. To zabíjení a hraní mě i docela baví, ale rozhodně to nesplnilo moje očekávání, resp. to, co oni marketingově tvrdili. Jenže tím hráčskej svět tak zmanipulovali, že si toho málokdo všiml... A proto tu hru odsuzuju (a taky proto, že nedosahuje mých vytyčných "kvalit" jako CoD)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 29.10.2011 20:50:15
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nevím, jestli by jsi CoD takhle chválil, kdyby jsi si ho musel koupit xD Páč vypláznout dvanáct stovek za hru, jejíž single trvá průměrnému hráči (mě) na normal dvě hodiny (a už ji znova hrát nebude) i s titulky, se mi opravdu nechce.
Neříkám, že BF bych si koupil(nebo ho hrál), jenom poukazuji na nedostatek v tom co jsi napsal.
Já jsem starý RPGčkař a co si budeme povídat, v téhle brandži to jde se zjednodušováním snad nejrychleji. Poslední pořádne RPG bylo snad Baldurs Gate 2... od té doby to jenom nakouslo Dragon Age 1 (takový záblesk zašlé slávy). Dvojka byla nonRPG RPGčko a to samé platí pro Mass Effect sérii. Tím nenaznačuju, že mě ty hry nebavily, jenom je mi zle pokaždé když u nich vidím označení "RPG"

Příspěvek 29.10.2011 21:19:36
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak CoD, BF a MoH se nekupuje kvůli singleplayeru... jestli si to kvůli tomu někdo koupí za plnou cenu tak je podle mě (pokud by se to týkalo někoho kdo by si to přečet, tak bez urážky) debil. osobně u těhle her by se snad neměl v recenzích ani hodnotit.

Wanted: a co u BF3 nesplnili? a co hraješ SP nebo MP? to jsem čet recenze tak SP je docela ořezaný oproti MP
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 30.10.2011 20:42:45
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Storm: nevím, který díl si hrál, ale třeba MW 2 znám jako svý boty a za tak malej čas jsem to fakt nikdy nedal a snad to ani takhle možný není (pokud to vážně hraješ)... BF 3 má mimochodem SP dlouhej stejně jako MW 2 (a to machrovali s min. 12 hodinama). A o délku SP mi ani tak moc nejde. Radši budu hrát 5 hodin výživné akce, kde se ani sekundu nenudím a naprosto mě to pohltí, než se 20 hodin u něčeho nudit :D

Skrejm: s MoH teda nevím, ale i kdyby... Každopádně, jde o to, že trailery byly víceméně ze SP (z MP to přišlo později) a machrovali, jak je to realistický (s tím souvisí i MP), jak je utra mega super čuper dobrá grafika a podobně. Tohle absolutně nesplnili (možná na tu grafiku, ale jak jsem psal, nezdá se mi až tak krutopřísná). MP jsem hrál v betě a SP hraji teď. Po tom, co to posrali a MP nešel vůbec hrát, musel si přes konzoli, přes příkazový řádek a nevím co, hru rozcházet, se to zlepšilo. Ale furt tam narážím na to stejný protiřečení si. A furt to lidi komentují tím samým názorem a nejsou schopní vymyslet nic jinýho... Btw: cod je taky o MP, ale dokázal i přesto vytvořit hodně kvalitní SP a rozhodně si nehraje na žádnej válečnej realistickej simulátor...
Jo a jak jsme se tu (nebo na FB, teď už nevím) hádali o traileru na BF 3 s tím sniperem, jak si tvrdil, že se to do vydání spraví... Tu misi jsem hrál, je hned první a můžu tě ujistit, že je to ještě horší než v tom traileru... Takovejch kýčů, prvoplánovitejch věcí a nelogickej blbostí... U CoDka tohle plně chápu, tak je to dělaný, ale tady... Tady chlapci z EA celkem zklamali... Ani kopírovat neumí...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 30.10.2011 21:51:46
koko9 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 313
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wanted: Tak já nevím na jakou obtížnost hraješ, ale já hráče nedokážu obejít.
Pokud myslíš nějaké triky, tak těch jsem si ve hře vůbec nevšiml, vím že je tam "magický tlačítko" called special controls ale ať v souvislosti s ním mačkám jakoukoliv šipku, nic, kromě podivných křečích v nohách nedostanu.
ObrázekObrázek

Příspěvek 30.10.2011 23:26:38
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, vedle toho, co jsem předtím napsal o nedostatečné kritice bude tohle možná vypadat trochu nepatřičně.

Tady je výpis několik her a jejich hodnocení z nového Score 213:

Heroes of Might and Magic 6 - 73 %
Rage - 74 %
A Game of Thrones: Genesis - 45 %
Pro Evolution Soccer 2012 - 75 %
Nuclear Dawn - 75 %
F1 2011 - 90 %
NBA 2K12 - 92 %
Red Orchestra 2 - 74 %
Hard Reset - 51 %
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 31.10.2011 01:32:00
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moc se nepíšu, ale třeba se někdo téhle vlny chytne. Zakoukal jsem se do starých strategií. V létě jsem si dal People's General, který se ještě podobá klasickým Panzer Generálům, jenom má "generalovský" příběh o válce China vs. svět ve 21. století. Super, ale nic koulervoucího.

O víkendu jsem se ale zbláznil a stáhl si 13 let starou Jeff Wayne's The War of the Worlds, což je RTS de facto 4X strategie (tj. stavíte globálně a bojujete lokálně) a je to famózní. Stejně jako ve Wellsově knize tu do viktoriánské Anglie spadnou Marťani, narozdíl od knihy si sebou ale na cestu vzali antibiotika, takže je neskolí chřipka. No a na hráči jako na veliteli anglické vojenskoprůmysloví mašinérie je je vykopat zpátky na Rudou planetu.
Pointa je, že celá hra je TOTÁLNĚ IMBA ve smyslu, že marťanské tripody opravdu udělají neuvěřitleně rychle kaši z jakékoliv lidské jednotky.

Vrámci alespoň určité hratelnosti má teda Anglie k dispozici už primitivní tanky, ale i ty mají velmi průtokovou životnost. Tripody LZE zničit (stejně jako v knize) i konvenčně, ale dá to obrovskou fůru práce. A především, vyrobit tank trvá neuvěřitelně dlouho (asi věrně realitě), takže narozdíl od C&C nelze jít taktikou zerg rushe.
Po třech letech zákopové války jsem tak přišel o polovinu Anglie, ale vyvinul taktiku držení pozic zuby nehty zatímco námořnictvo dělá výpady a pokaždé se snaží s minimem ztrát zničit maximum oponentů, než se zase stáhne.

KONEČNĚ skutečně cool výzva (i když AI tu (naštěstí) dost pokulhává), vřele doporučuji každému kovanému milovníkovi strategií (RTS i TBS). Paradoxní je, že nevím o jiné podobné strategií za posledních 13 let (klidně mě poučte) ani módu (jak skvělé by bojování proti podobným imba oponentům bylo v takovém WiC nebo CoH!).
Obrázek
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 31.10.2011 11:32:42
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No pokud jsi rozjel oldschool strategie, tak doporučuju Masters of Orion II:Battle for Antares. Naprostá pecka, úžasná propracovanost. Ovšem to potřebuje dosbox ke spuštění.
Musíš přesouvat jídlo mezi koloniemi, pracovníky, přidělovat kdo kolik budeš mít vědců, farmářů, mechaniků... zakomponovaná perfektní diplomacie, výzkum je taky pecka propracovaný. A vyhrát můžeš buďto silou (vymažeš celou galaxii x) ), politicky (zvolen Imperátorem, to se mi nepovedlo za desítky her :D ) nebo spácháš invazi na Antares (planeta v jiné dimenzi) jenom krapínek těžká akce no :D
MO je tahovka, takže mužeš přestat kdy chceš.
Naposledy upravil St0rm dne 31.10.2011 11:37:58, celkově upraveno 2

Příspěvek 31.10.2011 11:37:14
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky mě to napadlo, ale bojím se, že mi to sežere moc času. Každopádně ještě předtím chci zkusit Black & White a před Master of Orion ještě Ascendency, zapadlou vesmírnou strategii, na níž si pamatuju ještě z dob svého 486/DX2.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.11.2011 13:16:40
koko9 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 313
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem si nainstaloval jak fifu 12 tak pes 12, fifa má debilní požadavky, a možná se i k vůli warez verzi seká, nicméně to není největší problém, hráče nejde obrat vůbec o míč, dementi si neumí nahrát, rozhodčí píská hovna.... prostě hrůza. Pes 12 bohužel ještě horší. Grafika luxus, aleee.... hra je nějaká pomalejší + brankáři chytaj míče jak horkej brambor, nikdo neumí trefit bránu. Takže když jsem to zapl na regular, dával jsem jim kotle 7:0 ale koho to baví, když ten idiot nic nechytne. Du na profesionála a přišel problém. Nepřátelé jsou rychlejší, nejdou zastavit, v pohodě mě doběhnou, když si to nějakou krásnou uličkou pošlu, nejde to, vůbec to nejde. Jako + tady máme rozhodčího, který hraje proti mě, jako by nestačilo, že hrajou proti mě i moji hráči. Píská úplné hovna, za to když mám nějakej run a borci mě doběhnou a loktem sejmou, nic se nestane. Shrnutí - rigged + míč je proti mě + vlastní hráči jsou proti mě,
výsledek - nehorázné nervy, místo toho aby mě to bavilo tak mám chuť někoho zabít....

Tak fakt nevím, čím to je, že každýho to baví, ale já na to nemám, možná je to tím, že hraju na klávesnici... ale obv nebudu mít ve škole v hodině gamepad LOL

Neznáte někdo nějakou dobrou hru, která zabaví ve škole? Hrál jsem wormsy, ale to bylo taky rigged, jak mě ty AIčka dostávaly, no to jsem dostával záchvaty vzteku málem....
Track maniu jsem dohrál, ne celé obv, ta hodinová trať je LOL

Takže přání - offline hru, která zabaví, ale ne něco jako pes a worms. nejlépe tak do roku 2008, nějaké nové simulátory na mojí kraksně nerozjedu :lol:

edit: flatout dohrané taky, ale když nad tím přemýšlím... track mania +flatout, asi chci něco podobného, u tohohle nehrozí nějaké vzteky, a ve flatoutu si na něch ten vztek můžu vybít :twisted:
ObrázekObrázek

Příspěvek 10.11.2011 13:57:13
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
on je možná aji ten problém právě to, že's to hrál na klávesnici... sportovní hry se právě mnohem líp hrajou na gamepadu, stejně jako závodní se líp hrajou na volantu
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.11.2011 15:01:01
koko9 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 313
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak volant si do školy asi taky nosit nebudu, ale imo je propad v hratelnosti mezi gamepad - klávesnice daleko větší, než volant - klávesnice, a tedy mi přijdou závodní hry jako hratelnější
ObrázekObrázek

Příspěvek 10.11.2011 20:00:20
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pokud hraješ arkády to jo, ale zkus si zahrát nějakou simulaci, případně si vypni pomocníky (např. F1) a pak mi řekni jaká je to zábava na klávesnici :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 26.11.2011 21:52:41
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čekal jsem čekal a nikdo nic o Revelations nenapsal, tak napíšu já. Technicky vypulírovaný Brotherhood, pasáže za Altaira "es numero uno" a příběh dostal další krásný clíffhanger.

Příspěvek 27.11.2011 14:17:01
floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To bude tím že nám to na PC zatím nevyšlo :-), kromě teda té verze co už se dá stáhnout. Já se spíš divím že jsem nikdo nenapsal o Skyrimu. A abych nebyl OT tak teď hraju BF a právě zmiňovaný Skyrim a jako vždy Dotu/LoL.
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Příspěvek 27.11.2011 14:20:35
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nwm, skyrim je vyhypovaný až to pěkné není, ale nebavilo mě to ani trošičku.
Assassin byl sranda, taková změna od LoL, ale sotva 12hodin herního času...

Příspěvek 27.11.2011 14:45:39
floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skyrim je dobrá hra, ale chybí jí takový ten "vtažný moment" kterej tě vtáhne do děje a nepustí jako se mi to například stalo při ME. Proto ho asi nebudu hrát moc dlouho...
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Příspěvek 28.11.2011 00:05:57
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
floother píše:
Skyrim je dobrá hra, ale chybí jí takový ten "vtažný moment" kterej tě vtáhne do děje a nepustí jako se mi to například stalo při ME. Proto ho asi nebudu hrát moc dlouho...

Skyrim je "sandbox RPG" tam o to ani tak nejde, ten na příběhu nestojí, ten stojí na světě/prostředí.
Obrázek

Příspěvek 31.1.2012 00:49:58
koko9 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 313
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mohl by mi někdo doporučit nějakou odreagovačku? Asi nějakou nobrain střílečku nebo něco takovýho :box2:. Nesmí být nová, takže něco do roku 2010, mám ram2GB a jen dvoujádro.
ObrázekObrázek

Příspěvek 31.1.2012 09:47:32
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky mám 2GB RAM a dvoujádro a rozjedu Crysis 2 :) CoD: MW3 ti pojede úplně hladce. Tím moje zásoba FPSek končí :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron