Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Far Cry 2

Far Cry 2

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 06.11.2008 19:19:43
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je možný, že to tu nikdo nehraje? 8) :)

Po dlouhé době propracované FPS, exteriéry a prostředí Afriky je prostě awesome, volnost má sice pár much, ale NPC skutečně žijí svým životem, grafika je skvělý nadprůměr, a nemusíte jí rozjíždět na úplně nabušené mašině nejnovější generace. :)

Jen mi vadila jednotvárnost některých misí, hlavně ty přepady s úkolem zničit.

Rozhodně lepší dílo než Crysis, na kterém byla perfektní akorát grafika, příběh byl průměrné scifi, a prostředí kopírovalo Far Cry.
Tedy až na nanooblek a hraní si na Batmana a Predátora. :lol: :lol: (bez toho bych to vůbec nehrál :) )

Příspěvek 06.11.2008 19:57:14
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já z toho mám poněkud rozporuplné pocity, faktem je že jsem se na to dost dlouho těšil, ale po zahrání několika prvních misí jsem od toho odcházel bez nějakého většího zaujetí a od doby co to vyšlo už jsem to znova nespustil, což asi mluví samo za sebe. Ale co nejdřív to zkusím ještě jednou.

Naopak kdybych to měl srovnávat s Crysis, tak tu jsem dohrál na jeden zátah, byl jsem opravdu nadšený skvěle zpracovanou akcí, které tam dozajista nebylo málo. Zvláště Warhead to dovedl k "dokonalosti". Nevím jestli jste někdo hráli Crysis Wars, což je multiplayer, ale takhle výborně hratelné multiplayerové FPS jsem už nehrál hodně dlouho. Ty vychytávky s nanosuitem v mulťáku jsou opravdu nepřekonatelné. A když si pustíte třeba zase takovou mapu Battleground kde je naprosto nepřeberné množství techniky a odehrává se v takovém pěkném údolí, tak si stačí opravdu jenom vyletět někam do výšky a dívat se pod sebe, protože něco tak nádherného se opravdu jen tak nevidí.

Dokonce uvažuju o koupi originálu, což by mě u toho Far Cry 2 ani nenapadlo. Ale faktem je, že ty 2 hry jsou od sebe velice rozdílné a tak jejich srovnávání není úplně na místě. Každopádně Far Cry 2 mě zatím moc neoslovil
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 06.11.2008 20:08:52
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hrál jsem to asi jeden den a potom jsem se na to vykašlal. Blbější a nudnější hru jsem dlouho nehrál. Pořád to samý dokola, cesta džípem s pomocí GPS přes půlku mapy, po cestě přestřelky a cesta nazpátek s pomocí GPS pro další podobnej úkol. A takhle pořád dokola. Grafika teda nic moc (Crysis je lepší), nezničitelný prostředí. Až se budu hodně nudit, tak to možn á zahraju. Teď mám Fallouta 3 a Red Alerta 3, takže mi to bohatě stačí. Tohle je krásnej příklad přehypovaný hry, která se jaksi moc nevydařila
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 06.11.2008 20:55:04
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Fallout 3 je bez debaty :) :yahoo: A další CaC taky :bounce:

No ale překvapujete mě :shock: Crysis byl technologický vrchol, a dokonalá střílečka, ale pořád jen střílečka, kde akorát nemusíš úplně všechno vykydlit. :box2: :scratchanym:

To prostředí Afriky a propracovanost, od trávy a větru, až po NPC, žijící svými životy, které můžeš ignorovat, pomoct jim, nebo být jejich enemy, nejednotvárná a rozvětvená cesta hrou, to všechno Crysis dalece překonává. :palka: :hmmm:

Příspěvek 06.11.2008 21:12:57
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ahoj..tak tadle hra me nejdrive zaujala svou grafikou ale pak to prislo, zacala nuda....jezdit autem pres pul mapy aby ses pak musel vratit zpet a pak jet jeste dal tak to opravdu ne!!!!!!u me vede crysis warhead sice je to kratky ale alespon tam je akce a dobrek pribeh
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 06.11.2008 21:25:20
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha, no jo to je ten problém :lol: :lol: Vy chcete čistokrevnou střílečku, a ne se vykecávat, kochat přírodou a zkoušet různé cesty... :lol: :D

Příspěvek 06.11.2008 22:58:52
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj presne mluvis mi z duse...na takovy to kecani moc nejsem
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Příspěvek 06.11.2008 23:08:55
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Občas takové chvíle mám, ale to pouštím Quake 4 a Doom 3 :rflmao: :twisted: :lol:

A když strach a maximum krve, tak Sufferingy...

Far Cry 2 je prostě pro lidi co čekají víc, než "jen" přímočaré brutální masakry :D

Carmageddon s přejížděním chodců za body je také velmi mírumilovná gameska... :rflmao:

Příspěvek 06.11.2008 23:13:59
Shibbii Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jako strilecka je Crysis o dost lepci na vyziti plus nanooblek a hrat si na predatora je perfektni a kdyz chces pribech tak rohodne fallout3 jako atmosferou, okolim a pribehem na ni farcry2 ani zdaleka nema. Jako jestli si vybrat postapokaliptickou krajinu plnou lidi, mutantu a vseho jinyho nebo afriku plnou lidi s akackama ktery ani nemaj co do huby ale hlavne ze se strilej, tak se nemusim ani rozmejslet.

Příspěvek 06.11.2008 23:23:49
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nesrovnavej nesrovnatelné :lol: Ale při čekání na Fallout 3 jsem přežil dost dlouho i s Bioshockem a STALKERem. 8) :yeah:

Crysis si zase vzal "tropy někde v pacifiku" z prvního dílu, engine je technologická špica, nanooblek no comment ( :bravo: :twisted: ), ale pořád je to střílečka s rovnou cestou, a vybuchujícími sudy na každém kroku (nepřátele se za ně neschovávají, což jsem čuměl :rflmao: :lol: ), čímž se neliší od 15 let starýho Dooma. :D

Příspěvek 06.11.2008 23:30:37
Shibbii Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale proc, podle me muzes srovnavat vic fallout3 vs. farcry2 nez fc2 proti crysis. To je vylozene primocara strilecka bez nejaky moznosti volby fc2 je otevrenej svet kde plnis ukoly takze vicemene jako jako fallout (spis min ale o to tu nejde). Crysis byla poradna akce a jen o to tam slo zadny zbytecny chozeni kolem a kolem. To co si psal muzes porovnavat Bioshock s Crysis (primocarovka s naskriptovanejma scenama) a tak dal.

Jinak porad vitezi Crysis (Warhead) :D :D

Příspěvek 06.11.2008 23:37:31
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dobře víš, proč je třeba srovnávat Far Cry 2 s Crysis.

Napovím - název :jako: Far Cry :bravo: Dvě firmy :hmmm: Jiné přístupy k nepřímému pokračování :jako:

Když už, tak Fallout 3 se dá nejvhodněji srovnávat se STALKERem. Netřeba psát detaily proč, pokud znáš obě hry. (na STALKERovi bohužel našahali těch chyb až hrůza)

Příspěvek 06.11.2008 23:59:58
Shibbii Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo to co sem psal "a tak dal" byl fallout a stalker (jinak fallout na plny care) a jestli teda chces jen porovnani crysis a fc2 tak jen kvuli zabavnosti rohodne crysis, fc2 me omrzelo az moc rychle.

Příspěvek 07.11.2008 22:16:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Docela uvažuju, že bych si tuhle hru zahrál. :smile: Ale mám takovou otázečku. Jedničku jsme nehrál (když vyšla, tak to můj comp nezvládal a když jsem si pořídil jinší, tak už to bylo "staré" a moc se mi do toho nechtělo.) Tak mě zajímá jestli to nějak odkazuje na jedničku, nebo jsou to více méně odlišné hry?

Absolutně nesouhlasím, že Crysis je přímočará střílečka. :wink: Jako musíš plnit úkoly postupně to jo. Spíš nesouhlasím s tím střílečka. :wink: protože s možností nanosuite je to možné hrát víceméně jako stealth akci. :wink: Je to mnohonásobně obtížnější, ale o to větší zábava. :D
No a Warhead to s tím steath teda moc nejde. Tohle hraju, když se potřebuju "odreagovat" a přemýšlet. :lol:
Naposledy upravil Skrejm dne 07.11.2008 22:48:47, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.11.2008 22:30:31
Nev3r Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S Far Cry 1 to má doopravdy společný jenom název.. :-)
Naposledy upravil Nev3r dne 29.7.2009 18:06:28, celkově upraveno 1

Příspěvek 08.12.2008 21:36:34
adis 0,007 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno tak musim povedet ze sem zkousel i Crysis i FC 2 a vic se mi libi FC 2 kvuli chozeni od domecku k domecku a prohlizeni si krajiny proste mam radsi takovehle druhy hry ze si pekne z dalky vystrilim vesnici sniperem nez se za nekym honit a davat mu pesti z metru :)

Příspěvek 08.12.2008 21:43:17
Mackenzie Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 811
Bydliště: Atlantis, přechodně Ostrava
Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací
 
to se tak nekdo ma, kdyz mu to jede :cry:
Ja to stahla, ale ame trosku starsi komp a nejede nam to, al echystame se ho vylepsit, tak pak si to urco zahraju... :) Teda ja ani tak ne,jako spis moje mamka :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron