Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Deus Ex

Deus Ex

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 13.12.2008 23:21:56
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Určitě většina z vás zná tuto, dnes již skoro legendární hru. Ještě teď mám někde v pokoji zastrčenou jedničku a dvojka se mi hřeje v poličce s PC hrami. Mě osobně jednička oslovila hned, jak jsem ji začal hrát. Je to nádherná nelineární směs RPG a akce (tím nádherná myslím zpracování, ta grafika se začila vylepšovat až ve dvojce). Hrozně se mi líbil systém augmentací (ve dvojce se jim začalo řikat biomody) a celkové zpracování, při kterém se hra dala hrát několikrát za sebou a nepřestalo vás to bavit. Vždycky, když jste upravovali část těla, mohli jste se rozhodnout mezi dvěmi (ve dvojce třemi) možnostmi, takže při dalším opakování jste mohli vyzkoušet i tu druhou. Někdy jsem i viděl video, kdy nějaký pařan dodělal celou jedničku bez zabití jediného člověka nebo stvoření (nezabil ani neomráčil).
Po úspěchu jedničky mě osobně dvojka trochu zklamala. Příběh byl zase úžasný, grafika nádherná, ale to zpracování. Určitě bych vytknul inventář: v jedničce jste měli takové kostkované pole, což bylo celkem reálné, větší předměty zabíraly více místa a hráči se zkušeností v tetrisu tam dokázali lecos naskládat. Ve dvojce je tam ale 12 polí, kam můžete narvat co chcete. V jedničce jste, pokud jste jako já nepustili sniperku z ruky, mohli nést maximálně dvě velké zbraně typu plazmová puška, raketomet, plamenomet atd., nýbrž ve dvojce můžete mít klidně vedle sebe 12 raketometů. Pak bych také vytknul biomody. V jedničce byli kanystry, kterými jste mohli upravovat pouze určitou část těla > jeden byl na nohy, později ve hře jste našli na oči, pak na hlavu, ruce atd., tady jsou všechny přístupně už od začátku... škoda. To, že je tam pouze jeden druh munice (ano, stejná munice je jak do raketometu, tak do 9mm pistole, vystřelovače otrávených šipek atd...) nechám raději být.
Po internetu se rozléhají zprávy o tom, že se chystá Deus Ex 3. Četl jsem preview, viděl pár target screenů a trailer... dle mého názoru to nevypadá vůbec špatně a velmi se těším.

Zároveň se chci zeptat vás: znáte Deus Ex a těšíte se na jeho pokračování?

Příspěvek 13.12.2008 23:35:34
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vahishte : Neznám..Promiň
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 19.12.2008 08:26:33
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jednička je jedna z nejlepší her, který jsem kdy hrál. Dvojku jsem nehrál a co jsem slyšel, tak to neni ono. Snad trojka bude podobná jedničce
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry