Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry sci-fi strategie

sci-fi strategie

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.12.2008 20:33:48
Rubydup Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zde bych chtěl abyste psali jaké sci-fi strategie byste doporučili či jaké nikoliv
u mě asi takhle popřípade něco dodali co k těm co jsem zde napsal

SW:empire at war + datadisk force coruption
tato hra je opravdu velmi dobrá a navic je k ní SG mód po čase dost stereotypní

galactic civilizations 2 + existují datadisky Dread Lords, Dark avatar, Twilight of the Arnor
takto todle je opravdu klasika a zároven považována za nejlepší tahová sci-fi strategie vsechny nedostatky vanily vynahradí datadisky pro mě je mínus že neexistují realtime bitvy ve kterých by bylo možno jednotky ovládat

warhammer 40k+datadisky soulstorm, winter assault, dark crusade
tak todle jsou moji favoriti naprosto the best game sci-fi a hlavně jsem fanda tohotu universa prostě žádné zápory

další které znám ale nehrál jsem ale jsou na seznamu :D sins of solar empire
supreme comander+ datadisk force aliance
Hegemonia: Legions of Iron


edit: jinak sci-fi myslím ze je to když je to aspoň ze vzdálené budoucnosti a né třeba z 22.stol amíci vs. teráčí apod. třeba red alert nepovažuji přímo za sci-fi :jako:

Příspěvek 29.12.2008 20:52:30
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
no tak já ti z toho seznamu plně doporučuji ten supreme comander. Data disky sice nevlastním, ale i tak to byla pecková řezba.
neexistovaly žádné limity, prostě stavíš dokud máš energii a hmotu a hlavně dokud ti na to stačí PC. :lol:
(a navíc je tam "hvězdná" brána :D )

jinak nějakou scifi strategii nějak neznám, ale snad EE_II bylo taky dobrý, ale nevím jestli by to spadalo pod tvojí představu scifi.
je to více méně lepší AoE s možností "daleké" budoucnosti...

EDIT:

Editováno :D
Naposledy upravil Dragon dne 29.12.2008 22:16:53, celkově upraveno 1
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 29.12.2008 22:10:05
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Unreal Tournament? No naposledy co jsem se díval to byla 3D bezhlavá multiplayerová střílečka, nikolivěk strategie :scratchanym:

A teď k věci. Obecně strategie moc neprovozuju, ale dostal jsem se k Homeworld 2 a pasuju to na jednu z deseti nejlepších her, na který jsem narazil.
Pro neznalý je to strategie odehrávající se ve volnym vesmíru, tudíž skutečně 3D. Nejsou tu žádný "budovy" jako třeba v Red Alertu - suplujou je toliko asteroidy (na kterejch se získává matroš pro stavbu všeho) a několikero vesmírnejch stanic, který maj většinou alespoň omezenou možnost pohybu... Všechno ostatní zastávaj lodě - mateřská, rafinerní, nosiče letounů a nespočet válečnejch.

Grafika ve svý době bomba a řkl bych, že i teď je docela líbivá, taktický možnosti poměrně unikátní a dokonce to má i nějakej ten příběh :)

Zkrátka silně doporučuju - já u toho prošoupal podložku pod myš :)
Obrázek

Příspěvek 29.12.2008 22:16:40
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Pravda to jsem si neuvědomil :oops:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron