Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry GARRYS MOD STARGATE SERVER SK CZ PUBLIC

GARRYS MOD STARGATE SERVER SK CZ PUBLIC

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
sturdik Airman
Airman

Příspěvky: 33
Bydliště: Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
takze chcel by som rozbehnut projekt ktoreho podstatou bude slovensky Stargate server k hre Garrys mod uvazujem o serverovni v Nemecku vo Frankfurte islo by o Public server a bol by Spacebuild t.j stavanie ,stavanie a hovvadiny ,hovadiny.
Na serveri by boli vsetky SG addony od brany ,dhd cez Zpm ,jumper daidalos,az po stargate mapy na serveri by sa striedalo viacero map jedna mapa by bola upravena mapa new worlds 2 s tym ze na vodnej planete by bola Atlantida s mestom do ktoreho sa da s jumperom normalne pristat a samozrejme v meste brana. samozrejme k hraniu bude potreba originalna verzia GM zo steamu cca za 7 euro :smile: .
Predbezne sa pytam bol by o takyto server zaujem ???

alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych se rozhodně připojil jen by mi někdo musel říct jak :D jinak myslím že všechny addony mám takže bych neměl mít problém.
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

sturdik Airman
Airman

Příspěvky: 33
Bydliště: Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
máš všetky addony lebo ja zatiaľ hladám na internete prosím ťa uploadni všetky stargate addony na internet a ja ked budem kupovať server tak im dám linky na tie addony a oni to tam poinštalujú a do hry sa pripojíš normálne budem mať ip-čku a port a pripojis sa

a to mas Gmcko na Steame ne???

alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo mám. Jen si teďka nejsem jistej jestli mám i Deadala. Jo a jen taková otázka co znamená když mi některý addony nahodí fialovo-černou barvu mésto jejich originální??
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

sturdik Airman
Airman

Příspěvky: 33
Bydliště: Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jake mas meno na steame a uploadni mi na internet tvoju zlozku garrysmod oka??? celu zlozku hry ja kupim server a dam im linky oni tam nainstaluju tie addony a sprava stargate mapy

Tichus Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lidi pokud máte official Gmod12 koupenou ze stemu (za 150)KC mam pres hamachi rozjetej server na mapě SB_NEW_WORLDS par planet stargate mod mam clasick takze brány Sg-1a atlanatis jumpery ZPM stargate zbrane a take ty picovinky... mateli zajem o hrani piste na skype (tichusaj28) nebo mail(tichacek65@seznam.cz) nebo na tel cislo 722958372)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry