Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry [SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Space battle

[SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Space battle

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek

Pokud to chcete v HD seženete to zde

A žádnou nápovědu nečekejte, vše je v tom...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A sou slova v antičtině nebo v češtině? Myslim slova,ne písmo..
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
v češtině hlavně mi to tak vyšlo vím první dvě slova aspon myslím :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
prelozeno, ale nevim jestli to smim zverejnit - pises tam sice aby jsme to preposlali klidne dal, ale original, nebo preklad?
Nic není pravda, vše je dovoleno.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to cesky napsany v antictine, pokud mas preklad klidne ho sem hod... ;)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ok - preklad textu

SG-DOTE SPACE BATTLE
TOP SECRET

Poslední verze hry SG-DOTE Space battle vyjde asi do konce srpna. Bude to zároveň poslední plánovaná verze této hry. Další informace naleznete až ve hře. Děkuji za váš čas a klidně toto přepošlete ostatním

tímto se s vámi loučí booble1428

ps:
www.nanosoft.sk
nanosoft slovakia. hlavní sponzor této hry
Nic není pravda, vše je dovoleno.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek
Obrázek

Překlad:
Poslední verze hry SG-DOTE Space battle vyjde asi do konce srpna. Bude to zároveň poslední plánovaná verze této hry. Další informace naleznete až ve hře.

Rigel to přeložil naprosto přesně... ;)
To znamená že se na hře znovu pracuje, sice už né tolik, ale nezahodil sem to úplně, a stále se snažím dodržet svůj slib a potěšit fanoušky SGU ... :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

PeacemakerEIC Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak sem rád že se to nezrušilo

pajasek11 Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
psal jsi, že hra bude dodělaná na konci srpna, tak bych se chtěl zeptat
jak je hra na tom a kdy bude asi hotová :D

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nebude dodělaná,dodělaná nebude nikdy ale vyjde poslední mise :)
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I to je možná pravda. Tak nějaký novinky by to tu chtělo. Asi před týdnem jsem dočasně ukončil spolupráci s NanoSoftem takže mám teď o něco víc času na svoje vlastní projekty, což by mohlo po delší době možná znamenat zelenou pro Space Battle, to by znamenalo že další datum vydaní Prosinec 2011 by mohl sedět. Všechno se nějak ještě vypalmí... ;)


Pokud by někdo měl návrhy na poslední misi (Nejlépe SGU) nebo chtěl nějak pomoct, například grafika, ... pomoc jen uvítám :) Návrhy posílejte v SZ...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

jakubl Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak co, jak to vypadá s vydáním hry ?

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No... upřímně vývoj hry se nikam nedostal. Pořád tam kde to bylo před půl rokem, není čas ani nálada. Ovšem je tady i nové světlo a naděje pro hru. S kamarádem chceme zkusit tuto hru vytvořit v XNA C#, což by znamenalo mnohem více možností pro nás při vývoji. Jestli se do toho opravdu pustíme je jen otázka na kterou nikdo nezná odpověď. I kdyby jsme se k tomu dostali bude podle toho co jsem slyšel chvíli trvat než se hra připraví k samotné tvorbě. Proto doufám, že se k tomu dokopeme a začneme s tím.
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejhorší je že všichni čekáme, nejlepší je že furt hledáš věci které ti práci stíží aby to byla větší dřina... a vůbec dělat těžkou práci bez money na to bych asi hodil víte co...
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Princ píše:
Nejhorší je že všichni čekáme, nejlepší je že furt hledáš věci které ti práci stíží aby to byla větší dřina... a vůbec dělat těžkou práci bez money na to bych asi hodil víte co...


Tady nejde o to že je to těžší, tady jde o to že mě práce v GM už jednoduše nebaví :) Stejně jako na space battle čekáme i na SG Battle, ale obě hry mají jednu věc společnou... ;) Todle je hold nevýhoda práce za kterou nedostáváš love, jen dobrovolná :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemusím psát, že zachvilku napíšeš že tě nebaví ani práce v Céčku :rflmao:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Hry

cron