Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry [SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Space battle

[SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Space battle

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
jakubl Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mohl bys sem pls hodit jakysi seznam novinek co planujes do novy verze? Aspon bychom vedeli na co se těšit a mohli bychom třeba ještě něco navrhnout. PŘEDEM DĚKUJI.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na navrhování toho už ani moc nebude... Jelikož mě GM už moc nebaví a dělám v něm už minimálně tak to bude zase jen minum, co ale můžu prozradit je to, že určitě potěším příznivce Stargate Universe :) Víc už radši nebudu prozrazovat :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď dělám na skoro stejné hře jako máte vy a docela mi to de :D Třeba vytvořim skoro tak dobrou jako tahle :)

Ale chybí mi dobrá grafika a zvuky :(
Naposledy upravil The Piko dne 29.4.2011 16:26:05, celkově upraveno 1
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Číba Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 287
Bydliště: Destiny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Booble1428: To doufám (s tím potěšením) = doufám, že se bude líbit ;) :)

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A bude tam ta bonusová mise jak si psal?
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
robin píše:
A bude tam ta bonusová mise jak si psal?


Ta bude asi až ve verzi 2.0, grafiku na tu misi mám kompletní, ale není nálada to udělat :o
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No neva ale škoda.
Obrázek

apolo11 Airman
Airman

Příspěvky: 19
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D bože to zas bylo keců jak tohle vyjde a vono hovno

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
??? pokud tohle nebylo napsano jako vtip, jen bych chtel rict, ze neco udelat kdyz je clovek vytizeny take neni zas tak jednoduche...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

apolo11 Airman
Airman

Příspěvky: 19
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pak se do toho clovek nema poustet :) musi pocitat s tim ze to neni jednoduche a ze je to prace na delsi cas

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ted pracuji na animaci. rikal jsem - ma 23 snimku, jde jen o to vytvorit sit, pak to bude behem par hodin- max 1 den jsem tomu daval. uz je to 10 dnu a stale neni hotova - zkratka nemuze clovek myslet na nekolik veci naraz + booble1428 uz nekolikrat napsal "asi seknu s GM, nebavi me to" (nebo neco v tom smyslu) a tak je logicky ze asi nebude mit vse hned ne? navic ne kazdy ma cas jit na 12 hodin k kompu a malokdo z nich ma naladu tento cas venovat pro tvorbu neceho, co je zdlouave a pro nej nezazivne...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

apolo11 Airman
Airman

Příspěvky: 19
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Opět pak s tím člověk nemá začínat.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
na začátku to člověka baví, ale časem už to svoji zábavnost ztrácí, navíc pokud narazil na krásu .NET a Visual Studia se skvělým Intelli Sense, tak se ani nedivím, nádherná práce od MS, ale myslím, že jsme dost :write:OFF TOPIC

Jinak pokud to předáš nějakýmu týmu, tak doufám, že bude aspoň trochu schopný
Obrázek

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo, když už na to je řeč, co je myslíte lepší se učit? C# nebo C++? Slyšel jsem že C# je dobrý a relativně lehký ale že C++ je lepší (nejlepší) ale zase lepší.
co by jste mi tedy poradili?
Nic není pravda, vše je dovoleno.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
v tvym věku bych doporučil začít něčím, kde nebudeš zatěžován a můžeš se soustředit na algoritmizaci , takže C++ bych nedoporučil uvolňování paměti, memory leakya další, a taky žádný jazyk není nejlepší záleží jen na situaci, jinak je pravda, že C(++) je rychlejší, C# je dobrý sám ho teď používám(učím), ale začal jsem na VB.NET a ten je podle mne do začátku skvělý zde seriál o něm , nebo pokud chceš rychle hry, tak klasika GM, anebo pak ještě do začátku je možné vzít něco skriptovacího např. python, ruby,... pokud chceš víc infa napiš mi na skype k.koudy1
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lepší je rozhodně C#, jedno jeho velký plus je že narozdíl od C++ ti vypisuje všechny funkce tlačítek automaticky, takže usnadňuje hodně práci, ale jinak je to asi na tobě, já doporučuju C# , ale jestli s programováním začáníš, začni s GML ;) Game Maker Language ;)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
s GML uz pracuju... GM ale prave podporuje C++, proto jsem se ho chtel naucit - je mnohem lepsi psat v C++ kde nejsem omezovan nez GML ktery je prece jen dost omezeny. Dale ted se chci naucit jen zaklady, opravdu programovat mohu zacit az za par let. v GM se totiz 3D hry "na urovni" delat nedaji, tak kvuli tomu chci umet neco jineho... s VB se prilis ucit nechci (mozna jen trochu) kvuli tomu, ze je to prece jen jine. C# je C++ hodne podobny, proto volim mezi temahle dvema. Nasel jsem i "ucebnici" ze ktere to docela i chapu - takze jeste se rozhodnu jestli VB,C# nebo C++...
kazdopadne diky za rady=)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No náhodou v GML se dají dělat opravdu dobré 3d hry,samozřejmě ne nějaký "Call of Duty" ale to neuděláš ani v C++,to bys musel bejt opravdu hodně velkej profesionál. Ale jestli se jím chceš stát,tak asi uměj v C++. Jinak nevim v čem je GML omezený. Najde se prostě něco co nejde,ale nevim proč hodně omezený. Když v tom umíš,tak to moc omezený neni.. :)
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jiste, neni to omezeny tolik, ale ja nevim ani nahodou co mi muze GM nabidnout - znam v GML par veci ale rozhodne ne ty prikazy co jsou pres 40 znaku dlouhe,... v tom je to omezene pro nekoho jako jsem ja (kdyz s tim zacinam) a problemem je to, ze prakticky neexistuje knihovna prikazu. Takze hodne velke procento funkci mi zustane skryto...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo to by se hodilo i mě .Ale to už jsme dost OFF TOPIC!!!!!!!!!!!
Obrázek

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
mě by hlavně zajímalo, jestli hra opravdu zítra výjde :)

smokda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: Vrané nad Vltavou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
čauky kluci já jsem tuto hru taky hrál a líbí se mi také se těšim na novou verzi ale bomba je ŽE ZÍTRA PÍŠEME NA STŘEDNÍ POLOLETNÍ TEST Z ELEKTROTECHNIKY :rflmao: A TA NOVÁ VERZE ZÍTRA ZROVNA VYCHÁZÍ A NEMŮŽU SE DOČKAT :D SNAD TO NAPÍŠU ZA 3 :lol:
Cestování časem i prostorem může změnit budoucnost i minulost ale vadími že zrušily SGU ale doufám že to zakončí aspoň 3 hodinovým filmem :D

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je mi líto ale aby hra vyšla zítra musel by se stát zázrak :(
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

mr.hrb Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chceš s něčím pomoct ?? řekni :D

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dejte to mě já to dodělám :lol:
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry