Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry [SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Space battle

[SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Space battle

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tudle verzi chci jako poslední dělat sám...

Teď už pomalu poslední dobou sleduju kdo jak v GM umí, a programuje, a pár těchto lidí oslovím a chtěl bych z nich sestavit team kterej by hru dodělal, já bych se postaral o dávání věcí dohromady a zbytek by programoval. Jestli má někdo zájem piště přez SZ i s ukázkou nějaký vaší práce, nezajímá mě kolik vám je, od kud ste, zajímá mě co umíte :)

PS: V pondělí sem na hře zase něco udělal a SEKLO SE GM A CELA MISE V **** !! :cry:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

mr.hrb Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A kdy to tak budeš mít hotové ?? psal si 10.5. :D ale nevadí já chápu že prostě čas není. Když tak jsem hod to co máš a když tak to mezitím dodělej a pak sem dej to stejný ale vylepšený. Co myslíš?

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Problém je v tom že skoro nic nemám :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo to taky nesnášim když mi GM blbne.. :(
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

mr.hrb Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Poslal by si mi materiály V1.2 ?? Chtěl bych se podívat jak si to udělal. Dík

mr.hrb Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jestli budeš chtít email nebo skype, icq...., tak napiš.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sry, ale nepošlu je, dal sem tomu taky nějakej ten čas a nechci je jentak rozesílat...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hlavně to dokonči ať mají ostatní (včetně mě) zas co hrát :)
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mr.hrb: Ty si se asi zbláznil. Hru si každý musí vyrobit od základů,a to co nezná,si najde na internetu,ale ne že dostane hned všecko udělaný. To je pak na nic,protože vůbec nebudeš vědět jak to funguje atd...Vidím že jsi začátečník,že to potřebuješ posílat. Ne,takhle to opravdu nejde,věř mi,znám to z vlastní zkušenosti. Je to zaprv pro tvé dobro,a za druhé že se na tebe každý koho o něco takového požádáš,vye*e.
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

TENTHIUS. Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: Lantea (Atlantida)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No teda musim říc že tu dobu co sem tu nebyl se to tu zmenilo (pardon že píšu chybi píšu z mobilu a eště za čekani ale hra se ruší důvod vše sem stratil)

skalin Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom chcu tě informovat máte to jaksi divně vymyšlený na stránkách http://www.nanosoft.sk/?page_id=211. Je tam napsaný, že minimální požadavky jsou 64 MB grafické karty. Zkoušel jsem to rozjet na starým komplu s 32 MB grafárnou a zjistil jsem, že tam to taky jede, tak jenom upozorňuju. Ale jinak doufám, že se ti hra podaří, a dneska jsem si stáhl aktuální verzi, a je to skvělý, akorát občas mi vadí, že mi to u 3 ze 4 možných misí píše, že jsou ve vývoji, ale jinak v poho.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
skalin: Diky za nahlaseni, dam vedet Webmasterovi at to spravi :)

TENTHIUS. : Hodne veci se tady zmenilo pravda... Ale to ze si psal ze hra se rusi, ze si vsechno stratil, to melo patrit asi k SGB topicu ? Jestli si to teda ty
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

jakubl Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jak to vypadá, je tu šance že hra vyjde ještě tento měsíc?

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Určitě to neni on,jen nějaký vtipálek..

jakubl: asi těžko..
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Máš recht... Už mě GM nebaví, přemejšlím že dám na net základy hry, ať si to někdo dodělá... Každej už stejně ví že SG-DOTE je moje :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele nedáš to celý mě? :D
Ne opravdu já si nedělám srandu,brzo vydám demo hry kterou připravuju tak poznáš co umim :)

Jen tak volně na net bych to nedával...pak si to stáhne každej idiot,vůbec tomu nebude rozumět,jen si tam změní obrázky a pak to bude považovat celý za svoje..A myslim že ani ten pocit co z toho budeš mít nebude dobrej,když něco pracně vymakáš a pak to dopadne jak sem psal..
Já to řikám hlavně proto že mám s GM zkušenosti a ten soubor by mi nic nepřinesl no,ale kdybych Gm skoro neznal jako před nějakou dobou tak bych to chtěl strašně :D

Každej neví že to je tvoje..Sice to máš v credits atd ale to si může každej vymyzat..
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kdyby jsi to dal na net, byt tebou bych tomu odebral grafiku a dal tam vsude treba jen 1 ctverecek - tak si to stahne a pouzije nekdo kdo tomu bude opravdu rozumet a ne jen nejaky Tutorial-opravovac - zkratka kdyz nebude vedet co k cemu pasuje a v GML co znamena co, nepouzije to - tim dostanes zaruku ze to bude nedosazitelne pro zacatecniky. A nebo to kdyztak dej ve winraru a zahesluj to - pak si to dej ke stahnuti na stranky a kazdy kdo by to chtel stahnout, at ti nejdrive ukaze sva dila nez mu das heslo...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A hesla pak dá na net... nene jedině osobně přez skype jestli takle...

The Piko: přidej si mě na skype booble1428 a dohodnem se...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

jakubl Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsou nějaké novinky nebo to totálně zemřelo ?

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jakubl píše:
Jsou nějaké novinky nebo to totálně zemřelo ?


Novinky nejsou žádné... až na jeden tajný projekt, ale žádné bližší informace nejsou... 8)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo jo pracuje na najěký 3D FPS,na tohle se totálně vykašlal,nikdo to po něm nepřevezme (aspoň zatim),a já taky ne,protože to se prostě nedá...Každej má ve hře nějakej svůj vlastní systém (lépeřečeno bordel :D )...Každý si musí svojí hru vypilovat sám...(samozřejmě až na grafiku a zvuky)
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo Special Forces, to je otevřený, ale kdo tvrdí že to je 3D :scratchanym:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

smokda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: Vrané nad Vltavou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj kluci na internetu jsem našel hru stargate warrior a je dělaná přes scirra construct a má dobré efekty tak bych jsem se chtěl zeptat jsetli máte návod jak v tom programu vytvořit space shooter-vesmírnou střílečku a na nexus war begin stargate jsem našel drony ze SGU tak jestli mohu mít ještě jednu otázku na boobla1428 mohl bych si od tebe půjčit několik modelů :) zatim v tom programu se učím a myslím že je lehčí než game maker nebo na stejno :D já nevím jestli toto patří sem a nebo do nového téma kdyžtak to dám do toho nového téma hra má název SGASIU není to stargate atlantis ship in universe ale stargate adventure in universe původně to měla být java hra ale vtom programu vůbec neumím :D :D :D omlouvám se asi jsem se trochu rozepsal :)
Cestování časem i prostorem může změnit budoucnost i minulost ale vadími že zrušily SGU ale doufám že to zakončí aspoň 3 hodinovým filmem :D

UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže jak pokračuješ? Už plánuješ datum dodělání 1.3?

kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to bych taky rád slyšel
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry