Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry [SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Special Forces

[SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Special Forces

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jde opravdu jen o to pohrát si trošku víc se scriptama :D Není to tak jednoduchý jenom úprava HUD nám zabrala jeden den :oops:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hele v cem to vlastne programujes? a v jakem jazyce?
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Odpovím za něj...
Je to dělané přes FPS creator... běží na jednoduchém enginu ale pro mě je nejspolehlivější verze 1.09... 1.17 dělá neplechu vtom, že ji musíte každý den několikrát reinstalovat a nebo přepatchovat ale výhoda je ve spojencích.
Objekty se tam zatím dodávaj jak ze sketchupu tak z Blenderu.
Pokud tito stačí. Takhle aspoň sem informovanej já... :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takze moje modely z blenderu mohu pouzivat v hrach? to by se hodilo =) na vytvoreni nejake pekne hry - mam totiz par lodicek vytvorenych, ale bohuzel nejsou na tematiku stargate=) dale ja neumim poradne zachazet s gamemaker natoz pak s nejakym FPSC=) no ale mozna ze uz za sest let budu schopen neco splichtit=)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hej já z Gamemakerem neumím vůbec s FPS creatorem to zvládne každý ani si nemusíš moc namáhat hlavinku ale je to jen takový level designer zbytek program udělá sám :D ale na nějaký poletování po X čtverečních kilometrech to není dělaný 1.Laguje to i když engine vypadá na CS 1.6 (Optimilizaci je problém v programu ne ve hře) 2.Blender a Sketchup potřebuješ nějaký přeformátování
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no, prece jenom si pred 3d dokoncim toho sveho pac-mana v gamemakeru :rflmao:
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak je libo :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
FPSC je ľahké len zohnať plnú verziu a modely bola fuška (a aj tak mi to buglo) :D :D

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1.17 - je asi nejméně oblíbená verze pokud máte trpělivost s každodením reinstalováním a obnovováním dat atd. tak si to pořiďte
1.09 - Je pro mě nejlepší i když tam nejsou spojenci kteří by vás podporovali ale je to stále stěch verzí co nepadne. :smile:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A nedá sa vytvoriť hra v 1.09 a potom ju nahrať do 1.17 a pridať spojencov ?

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Víš, že mě to nenapadlo... možná jo ale já tito neověřím protože mi u 1.17 nefunguje build game... takže sem omezen jen 1.09 a pak Lukáš to dává do 1.17cky on dělá mise... já jen AI, HUD, Menu a překlad. Ale 1.17 je stabilní mín než 1.09tka ale obě mají lepší grafiku než původní verze :)
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je pravda ze delam misi a najednou FATAL SYSTEM ERROR a je po misi :D Ale uz sem si zvykl prubezne ukladam a abych nemusel porad reinstal staci akorat "Rezip" :rflmao:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo tak sem se snažil několikrát reinstalovat 1.17cku nechce mi fungovat ale ještě něco zkusím a pak uvidím. Jinak sem se zasekl u toho scriptování. :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

mr.hrb Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A kdy to bude ?? :D

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jen třeba přepíšu příkaz u scriptu u spojencu do češtiny a z nějak nefunguje pak... ten nápad jak zprovoznit 1.17cku nějak nevyšel tak řeším to posledním nápadem a pak už se můžu oběsit protože mě už fakt nenapadá nic. Ale scriptování sem odložil většinu textů sem přeložil ale štve mě to že příkaz u spojenců nejde přeložit přepíšu to a lukáš to testnul a nefungovalo to co si pamatuji.
Vývojově ti neřeknu script u spojenců by mohl přepsat i lukáš ale jestli to udělá nevím ale jestli by to nefungovalo tak mě to naštve. :bounce: Ale podle návodu který je anglicky se mi to povede přepsat. Ale hlavně sem rád že sem přepsal multiplayer který byl celý ve skriptu ale stále to bude na hamachi.
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Princ ti napsal dlouze, ja ted kratce...
Vypada to jednoduse, ale neni to tak, prepsat parset scriptu je jednoduchy :D , ale tak aby fungovaly ne

Prace je moc, a lidi malo...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

TENTHIUS. Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: Lantea (Atlantida)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano měl ale ja to neci odemikat.A píšu to sem protože jeto velmy podobna hra.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechci nic říkat ale myslím že ty nejsi T, protože on by nenapsal chybu jako odemikat, velmy ... Mohl by ste se někdo na ICQ říct tenthiusovi že si tady někdo na něj hraje? :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

pajas99 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
stačí se jen podívat na datum jeho registrace :)

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A nebo počet přízpěvků.
Nic není pravda, vše je dovoleno.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I jeho hodnost a ma za jmenem . To je jasny ze to neni on
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nechápu lidi jak se mohou za někoho vydávat, vždyť je to pod úroveň :scratchanym:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud nejsy ňekdo, kdo pýše jako dítě - tomu je asi jedno za koho se vydává, hlavně když si myslí, že z toho má prospěch...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nechte děti, ještě se rozbrečí...(ale jinak s vámi souhlasím), jinak bude hra v FPSC nebo ji předěláte do UDK?
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No princ mi dneska něco takovýho s UDK psal, nevím jak to myslel ale pokud se v tom naučíme je to pravděpodobný :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry