Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry [SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Special Forces

[SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Special Forces

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
přecijen podle mne je UDK lepší než FPSC, už jen kvůli exportu modelů, taky ho chcu vyzkoušet konečně mám doma svůj desktop s 4-jádrem(měl jsem ho na pročištění zoxidovaných kontaktů), takže nemusím být na jenom netbooku
Obrázek

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už předčasem sem ho zkoušel ale jen tak 2dny protože sem neměl čas nejhorší je když mám X projektů a všechny chceš udělat a ještě mám do toho vztah tak je to docela složité skákat od jednoho k druhýmu :D pak sem ho smazal a po tvém příspěvku sem si pak stáhl novou verzi která měla 1.3GB takže docela síla :)
Jen jak se znám nebudu mít čas na to se stím naučit jakože válím se doma jako prase :rflmao: :rflmao: ale čemu dáte přednost holce nebo projektům :bounce: pokud je tu ta část lidí co by radši naštvaly holku tak byste byly pro projekty ale doufám že rozumní lidi by volily holku :D :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tvoje rozhodnuti je samozrejme spravne, jinak tady neco k UDK v cestine:
Toto je spoiler!!!:
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/17565-hratky-s-unreal-engine-cast-i-prvni-krok-do-nerealna?start=1
http://www.youtube.com/user/DukeNukemCZ
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže dnes sme s princem tak trošku debatovali a rozhodli se, že když naše spolupráce funguje, zkusíme něco složitějšího, proto dnes oficiálně oznamuji že jsme poslali FPSC do šrotu, a přešli jsme na UDK, s tímto programem se teprv seznamujeme, tudíš všechny, kdo mají zájem a mají s tímto i malé zkušenosti dali nám vědět, pokud s námi chtějí na této hře spolupracovat :)

Děkujeme k.koudymu za poskytuní nějakých těch tutů a rad, díky ! :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je UDK zložité, prípadne platené ? A kde sa to dá stiahnuť ?

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
UDK jsem ještě nezkoušel, momentálně ho stahuju, ale není to prý nejjednoduší co sem slyšel, a to sem mi na tom líbí :)
Je to free ke stažení na stránkách autor

Na skype ti poslu odkaz...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jinak už mám už o texturovanou mapu a sem tam přeskočím některé kapitoly pak když chci vložit AI tak mi to nejde :rflmao: :rflmao: někde vtom bude zakopanej pes :hmmm: :wall: ale jinak strávil sem na tom 10hodin ale asi mi potrvá vychytat všechno :scratchanym:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem u kroku otevírání a zavírání programu a čučení na to jak idiot :D
Ale vypadá to grafikou opravdu krásně :) Už zkousím modelovat :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
booble1428 píše:
dnes oficiálně oznamuji že jsme poslali FPSC do šrotu

aa super, doufám, že pak budou screeny new grafiky
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
k.koudy píše:
booble1428 píše:
dnes oficiálně oznamuji že jsme poslali FPSC do šrotu

aa super, doufám, že pak budou screeny new grafiky


Princ už je v tom trošku víc zkušenější a snaží se udělat něco co vypadá jako hvězdná brána, ale zatím se mu to moc nedaří :D S grafikou jsme na tom teď opravdu mnohem lépe než dříve což je dobrá zpráva, ale zároveň špatná pro majitele slabších počítaču včetně mě, jelikož i na mém 2.4Ghz hra občas velmi laguje :(
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak potom ukažte co vytvořil :D
btw: 2,4 jedno jádro nebo víc?
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
booble1428 píše:
S grafikou jsme na tom teď opravdu mnohem lépe než dříve což je dobrá zpráva, ale zároveň špatná pro majitele slabších počítaču včetně mě, jelikož i na mém 2.4Ghz hra občas velmi laguje :(


Když jsme u toho lagování tak mě lehce taky a to mám 2.8Ghz prý 2,5jádro :scratchanym: jinak už sem toho udělal docela dost ted se učím jak tam dostat Umělou inteligenci zatím každý řekne je to lehký jak facka ale je to naopak facku si dávám furt ale umělou inteligenci nedám snad nikdy. :rflmao:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A klucí tak to si asi nezahraju-1,61GHz
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sry ale to vážně moc nevím :(
Mám notebook s 1.6Ghz tak to zkusím a dám ti vědět, ale hra je graficky hodně náročná...
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Princ píše:
Když jsme u toho lagování tak mě lehce taky a to mám 2.8Ghz prý 2,5jádro :scratchanym:


2,5 jádro ?! co to znamená 2 jádra 4 vlákna? pls pošli mi typ procáku docela by mne to zajímalo, jinak dobrý AI udělat to je kumšt
Obrázek

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už sem ti dal svůj procák do pošty a jinak AI vložit jak v tom tutoriálu to mi zrovna nefunguje no bud to bude tím že přeskakuji kapitoly nebo to bude něčím jiným. :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sry ale to vážně moc nevím
Mám notebook s 1.6Ghz tak to zkusím a dám ti vědět, ale hra je graficky hodně náročná...


Jako můj Pc toho utáhne hodně ,i to co by tam podle předpokladů jít nemělo,ale to co by tam jít mělo tak většinou nejde. Jinak dík. :D :(
Naposledy upravil robin dne 31.5.2011 10:14:50, celkově upraveno 1
Obrázek

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
robin: Nápodobně s počítačem co jsme v únoru poslali do háje měl stále 400Mhz ale hry z GM sem nerozjel ale takový Battlefield 2 na minimum to jo :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
UDK je dost dobry... Sice je to trosku komplikovanejsi, ale jinak je grafika UDK vzdycky mezi tema lepsima... Jedinej drobnej problem je, ze tomu enginu nedelaj dobre otevreny velky prostory jako vesmir a tak... Ma to radsi ruzny jeskynne a pomerne maly mapy... Ale uvidite, jak se vam bude darit to poresit... Hodne stesti... Ja ted cekam do leta na CryEngine3 a uvidim, jestli to bude lepsi nez UDK...

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
o CryEnginu3 sem slyšel dost věcí, třeba že v něm bude US Army dělat program na výcviky a simulátory pro jejich vojáky, takže to nebude nejhorší, ale podle toho co sem se dozvěděl se v UDK vyznáš, nemám pravdu?
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no spis moc ne, delal jsem naky mapy pro UT3, pak jsem zkousel primo UDK teda, ale moc dlouho jsem u toho nevydrzel... Ja jsem hrozne malo trpelivy...

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Škoda hledáme každou ruku...

____

Takže nějaký info k vývoji, dneska jsem se začal plně seznamovat se systémem a funkcema UDK, není to sice jednoduchý ale to se mi na tom právě líbí :) Tvoření map je velmi podobné blenderu takže další výhoda (i když v blenderu neumím) již brzy by se zde mohli objevit nové screeny s grafikou a časem možná i menší demíčko pro nedočkavce :) Jediné mínus které přináší nový engine, je snad ten že se asi určitě oddálí datum vydání a nebudou kampaně (Single Player), ale to vynahradí propracovaný multiplayer a single player módy :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já pracuji na jedné malinkaté mapce, plus do toho nestíhám a přemýšlím o tom že si dám týden dva volno protože mám poslední 4dny špatnou náladu a řeším osobní problémy :sleepy:
Jinak luke pracuje o sto šest nebo líp na 220% :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže aby jste jen přeci věděli že vývoj pokračuje...

Princ se snažil upatlat něco co vypadalo jako brána, no... radši no comment...
Já se celý dnešek snazím o konvertaci již dříve postavené brány v kečupu (pamatuji že mi ji někdo posílal přez skype, nemůžu přijít na jméno, dyžtak se doplňtě :smile: ) no... konečný výsledek vypadá tak že mám v UDK krásnou do detailů udělanou bránu :)

Podařilo se mi sehnat i nějaké další modely takže se můžete těšit na operační atlantidy nebo SGC :) Video COMMING SOON !!
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tuším že sem to byl já :smile: (teda snad) Na to jak to bude vypadat se opravdu tešim :) třeba to bude lepší graficky než Crysis 2 :sorry:
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron