Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry [SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Special Forces

[SG-DOTE] Stargate Defense of the Earth - Special Forces

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stargate Defense of the Earth - Special Forces

Hra je tvořena v programu FPSC, bude to zároveň první hra z edice SG-DOTE z pohledu první osoby. Pracují na ni nejlepší lidé z NanoSoft Slovakia. Na co se v této hře můžete těšit? Jako každá hra, tak Special Forces bude mít vlastní Single Player mód, a také Multiplayer, takže si budete moci zahrát na mapách které se objeví v Singlu s přáteli online a užít si mnoho zábavy :P

Příběh:

Atlantida se vrátila na zem a spolu s ní bezpečí před Wraithy a Ori. I když si Pentagon myslí že už žádné nebezpečí zemi nehrozí, omezuje finanční a personální rozpočet SGC. Mezitím se ale v galaxii objevuje nové nebezpečí, v podobě replikátorů. Nejsou sice tak vyspělí jako byli Asurané ale i tak představují pro Zemi velké nebezpečí. Proto se dává dohromady nové SG teamy, SG-SF (SG-Special Forces). Jedné z těchto jednotek velíte vy, v podobě majora Jacksona.


Hlavním sponzorem tohoto projektu je NanoSoft Slovakia
_________________________________________________________________

Na této hře pracují: InGame Programátor - Lukáš Frász (booble1428) (Mapy, Příběh, Celkový chod hry)
Scripts Programátor - Miroslav Plaček (Princ) (HUD, Umelá inteligence AI, ...)

_________________________________________________________________

Jakékoliv dotazy pište na lukas.frasz@nanosoft.sk
__________________________________________________________________

Ukončené práce:

- Dokončena 1. mapa (Výcvik)
- Dokončen překlad do ČJ z 80%
- Dokončena první část nového HUD
Naposledy upravil booble1428 dne 15.3.2011 23:10:47, celkově upraveno 12
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
řeknu ti to, že za třicet let se těším na finální verzi..:) ale apřed by to chtělo finálně dodělat DOTE...:) jako mise a tk protože si psal že to je taková plná verze kde je free mód

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je tam free mod ;) Jen tam nejsou mise a 30let je trosku moc :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tomu se říká odhad :rflmao: já vtom utvořím hru za jeden týden a mimochodem jen se musí sehnat objekty, pak je jen naskriptovat a udělat animaci a nic moc složitýho hlavně ne pro geniální dítka (Nepočítejte mě mezi geniuse s Game Makerem neumím zrovna moc božsky a s tím co sem jim dal tak stím umím hodně věcí co mi ten program povolí)
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak sem psal vážně nedávám datum protože se s programem teprv učím a musím ještě postahovat hodně updatu do toho :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale pokud se to povede tak to bude super :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
těšim se velmi, když bude dobrej příběh mohl bys je hodně "propojit"
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nebojte... příběh vymyslíme co nejlepší 8)
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Proč ne, může být. Jsem zvědavý jak daleko to dotáhnete.

Jen bych se chtěl zeptat s jakým programem (Krome Game makeru) pracujete.
Warning: My post´s can kill you!

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobře, takováhle hra by byla super, ale nevím jestli to není trochu velké sousto na 1(2- nevim jak to s váma je) člověka. Každopádně pokuď myslíš že na to máš, tak ti fandim a pokuď budu moci tak ti rád nějak "pomůžu" :D
A bereš textury(modely, něco takovýho) z jiných modu na sg (pokuď to de do programu s kterym pracuješ) nebo si je vytváříš sám?
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomáhám mu stím já mimochodem... nyní mu radím jak se zprovozní Multiplayer... ale jinak kdyby byly objekty jako BC-304 pro někoho DSC-304 tak by práce byla mnohem jednodušší :)
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dyť píšu 1-2 :D nebyl jsem si jistej jestli si mu jen nedal materiály popřípadě poradil nebo jestli s nim spolupracuješ dál :) Ale já myslel jako třeba zbraně atp...
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ono jde všechno do toho programu dát podporuje Avi, ogg. wav. dds. jpg. a další Horší je zas lagování a žrout paměti já i přesto že mám 5GB paměti tak to žere v nejsekanějších místech skoro 2GB paměti stím programem umím docela dobře jako začátečník speciální efekty a další umí jinčí lidi a mám ho od 25.listopadu :oops:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No... jo delame na tom jenom my dva, a myslim ze z toho aspon neco bude :D Chystam se do konce tejdne MOZNA dat na web multiplayer kterej jede jen prez Hamachi, takze pokud by ste chteli muzem dohodnout nekdy hru ;) Grafika bude na urovni CS 1.6 akze to nebude tak spatny :D Jinak zbrane... no bude jich tam docela dost :D A stim helpem? Kazda hlava se hodi :D Hlavne nejaka co umi s Google Sketchup a udelala by nam hvezdnou branu atd... ja se o to ted snazim ale nwm :D :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele dědi, prostě sem napište název toho programu v čem to děláte. Ať vím jestli vám můžu pomoct s těmi modely (obekty).
Warning: My post´s can kill you!

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě teoreticky já sem třeba skeptik jestli to vtom programu v kterém děláme půjde udělat co bychom chtěly mám totiž dva typy programů na tvorbu 3D her jeden nabízí jen Model Convertor s kterým neumím a další sám nabízí scriptovací editor, Level Design apod. mi používáme hlavně ten nejjednodušší já se ještě učím stím druhým ale stejně ho nechápu ale jinak to vypadá to líp než Blender :rflmao:
Toto je spoiler!!!:
FPS creator teď používáme - Mezi tím co on maká na hře tak já se učím na Conitec 3D gamestudio PS:nevím co je vhodnější
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tvoji narážku na Blender budu prostě ignorovat a zeptám se: Skoušel jsi už UDK ? Ten mi přijde dost jednoduchý.
Warning: My post´s can kill you!

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nezkoušel :wink: já sem jen prakticky poradce a můžu kritizovat volbu programu ale výrobu má nastarosti on takže si může říct udělám to vtom a ty se nauč vtom jestli mě stím naučíš tak to budeme dělat vtom :)
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Číba Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 287
Bydliště: Destiny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
booble1428: nepřestáváš mě překvapovat!!! :ok:

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dík, to já sám sebe taky ne :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Johny.D Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím co si o tom mám myslet, na svojí stránce píšeš že pracuješ na antivirech a dokonce na nové sociální síti... Ale teď že děláš hru v fps creatoru, kterej je v podstatě pro lidi co se chtějí vyhnout programování. Vždyť přece musíš mít znalosti nějákého jazyka např C# nebo C++ . Nevím v čem psals ty antiviry, ale pokud to není fake musíš mít zkušenosti na to, abys hru udělal v něčem lepším než je tohle. Jestli chcete můžu vám poskytnout model SGC jedná se o starší verzi kterou kvuli jiné stylizaci nakonec nepoužijem v naší hře. Taky brána je na vyhozeni, jumper, a nejakej ten Jaffa.

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Bránu sem mu dal pěknou :D Jen nevíme jak ji naformátovat do toho programu.
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím co si o tom mám myslet, na svojí stránce píšeš že pracuješ na antivirech a dokonce na nové sociální síti... Ale teď že děláš hru v fps creatoru, kterej je v podstatě pro lidi co se chtějí vyhnout programování. Vždyť přece musíš mít znalosti nějákého jazyka např C# nebo C++ . Nevím v čem psals ty antiviry, ale pokud to není fake musíš mít zkušenosti na to, abys hru udělal v něčem lepším než je tohle. Jestli chcete můžu vám poskytnout model SGC jedná se o starší verzi kterou kvuli jiné stylizaci nakonec nepoužijem v naší hře. Taky brána je na vyhozeni, jumper, a nejakej ten Jaffa.


No... to bys byl hodnej, jen do jakyho programu to je?

Jinak jo děláme teď sociální sítě atd... ale to na tom dělá náš 12 členej tým projektu Nano soft. Antiviry sem psal přez CMD příkazy a ostat. programy a seskládal v GM což není problém, eset jestli sis nevšiml to má podobně jen nepoužil GM :D ;) Jinak s tema modelama atd... by se siklo :)

Jinak ted sem dodelal model interieru Daedala (teda neceho jako Daedalos) a pokud chcete mohl bych to zitra nekam uploadnout a zahrat si prez Hamachi :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pokuď to je na nás na normální lidi tak jo zahrál bych si. Pokuď ne tak se právě teď cítím trapně :oops:
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to na normální lidi jaký si myslel ? :D :D :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Hry

cron