Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Universe Odyssey (Textová hra)

Universe Odyssey (Textová hra)

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 11.12.2010 10:05:57
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Promo video hry Universe Odyssey:
http://www.youtube.com/watch?v=CJJ_9RF_y20&feature=player_embedded


Před dlouhými časy, v jedné předaleké galaxii...

Obrázek

... téhle :smile: , žila na bezvýznamné planetě rasa, která začínala objevovat vesmír.

Říkali si Lidé a jejich zvědavost nebyla po tisíciletích strávených vzhlížením k obloze k ukojení. Když rozšířili přímý vliv na svoji hvězdnou soustavu, jejich přání se naplnila náhodným setkáním s jiným druhem. Poutníci z daleka měli mnohé vědomosti které lidskému hladu po znalostech nabídli. Přátelství Poutníků, ani velkorysá výměna jejich vědění však neměla dlouhého trvání. Zatímco si s nimi Lidstvo obrazně třáslo jednou rukou, druhou použili Poutníci k zákeřné ráně do srdce Lidstva a nečekaně zničili Zemi. Přežili jenom jedinci, kteří byli mimo planetu - na palubách vesmírných lodí a stanic. I ti se však stali terči útoků, jejichž cílem bylo vyhlazení posledních z vymírajícího druhu.

Poslední nadějí trpících zbytků Lidstva, se tak stal projekt "Hope". Vědecká špička Lidí se totiž, před svým koncem v plamenech rodné planety, neočekávaně dostala k informacím díky kterým je možné v minutě nouze nejvyžší poslat časem do minulosti jedinou loď bez posádky a zabránit tomuto katastrofálnímu prvnímu kontaktu. Loď, nedostavěná, nedovybavená, s lodní UI skoupou na slovo a narychlo připravená k vypuštění. Dostala v chaosu bitvy ukořistěný kus nadsvětelného pohonu Poutníků, fungujícího na lidmi nepochopeném principu X-prostoru, aby měli jejich předci, ze kterých bude posádka vybírána, šanci vyrazit hrozbě naproti.

Tato loď, která si musí posádku nalézt v chaotické společnosti Lidí i nebezpečném vesmíru okolní galaxie, dostala jméno Naděje Země. Staň se i Ty členem její posádky a prožívej dobrodružství ve fantastických příbězích Vesmírné Odyssey, po boku přátelského týmu posádky. Spoluvytvářej osudy proplétající se navzájem v úchvatném příběhu.

Zabraň zkáze planet a staň se HRDINOU!!!

Bližší informace ZDE (stačí jenom svoji postavu registrovat, všechno je zdarma):

http://www.universe-odyssey.4fan.cz/phpBB3/index.php
Naposledy upravil Ultramarinus dne 11.12.2010 11:20:29, celkově upraveno 6
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No a co? To mám pokračovat, nebo co?
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak se to vezme, ale tady na stránce stačí se číhnout na ty hypertextové odkazy co jsem vložil a pokud se Ti (nebo komukoliv kdo to pak bude číst) bude líbit, tak se přidej. Místo se ještě najde... :D
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Číba Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 287
Bydliště: Destiny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
spatny to neni ale mam malej problem obcas se mi stane ze se mi ta stranka nenacte a napíše mi: General Error a pak neco ze je chyba v tom foru a pokud se to nezpravý mám napsat adminovy toho fora

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano, je pravda, že čas od času blbne i tahle nová stránka. Stáhli jsme se ze staré, kde to bylo ještě mnohokrát horší (už se tam ani nešlo nalogovat...), ale doufejme že nám to admini vypulírují...
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

pepinecenko Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tam v tom prome to je z akeho filmu ta vesmirna bitka pri konci????

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to z filmu Serenity, který navazuje na úžasný seriál Firefly, nemýlim li se.
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Číba Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 287
Bydliště: Destiny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdo to z vás hraje? Ja to hraju a jmenuju se Airo Dex

pepinecenko Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
dakujem za odpoved

Číba Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 287
Bydliště: Destiny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SUPER textovka ---> začíná se to rozjíždět!

oproti třeba s stargate-hra.wbs.cz se nedá srovnat! zatím nemůžu hodnoti "uplně" hra je na začátku ale jednou (nebude to trvat moc dlouho) by mohla bejt tahle hra lepší než SGTG!!

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
New Asgard ma pravdu, je to z filmu tesne pred finale. Jinak ja jsem J. Schmidt. Potencial je tam urcite, jeste uvidime jestli ho hraci zuzitkuji.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Číbovi a ostatním kdo se přidali - podívejte se do svých PMek ve Vesmírné Odysee, bude následovat třídění aktivních členů od lidí kdo se přihlásili, aby to pak následně hned vzdali. Podle PM od Evelyn bude stačit jenom vykázat přiměřené množství aktivity (jestli jsem to dobře pochopil, tak půjde o misi kterou budete na planetě vést jenom VY). Prozkoumávání neznámé planety a zjišťování, jestli bude vhodná pro ostatní Dareťany.

Ti kdo se k té misi připojí (a tím vykáží ochotu čas od času přispět v dennících), odletí s Nadějí - pokud budou chtít - a všichni ostatní zůstanou (nebo budou opuštěni) na planetě. Nic se stále nemění na tom, že hlavní slovo má Evelyn, proto si pozorně přečtěte PM od ní a jednejte podle ní (pokud chcete v UO zůstat).

Edit: UO byla z nedostatku zájmu a nulové aktivity nových členů zrušena.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron