Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Mass effect 3

Mass effect 3

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.6.2012 23:48:04
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No musím je pochválit, že se k tomu postavili čelem, ale vzhledem k tomu, co napovídali o vlivu různých rozhodnutí během hry, jsem čekal poněkud hlubší zamyšlení než pár kroganů se zelenýma očima co staví hráz, či co, někde na Tuchance :D
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 28.6.2012 07:43:08
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ony ty rozhodnutí určitě budou mít vliv... v dalších hrách v ME universu
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 28.6.2012 11:26:00
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Mám dotaz na naše milé pirátíky :D když nemůžete hrát Kooperaci, hráli ste normální singl, někdy dýl jak 25 hodin? Pokud ano, při jakým stylu (RPG, Akce, ...)

Příspěvek 28.6.2012 17:29:17
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne. Dohrál jsem to 5x, i na nejtěžší a přes dvacet hodin to nešlo, pokud se nepletu.

Příspěvek 28.6.2012 20:35:26
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Filmečky ME3 Extended cut DLCčka jsou docela dobré. Samozřejmě včetně nové možné volby...
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 28.6.2012 20:51:51
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
mně se to podařilo vyhnat až na 25 s tím, že jsem nepřerušval žádný videa ani rozhovory mezerníkem a pěkně sem si to všechno vyslechl....asi si budu muset pořídit origo...až to trocha zlevní :)

Příspěvek 01.7.2012 21:12:41
Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já ME 3 dal za 12hodin :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Příspěvek 01.7.2012 23:16:11
artos25977 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Daedalos304 píše:
mně se to podařilo vyhnat až na 25 s tím, že jsem nepřerušval žádný videa ani rozhovory mezerníkem a pěkně sem si to všechno vyslechl....asi si budu muset pořídit origo...až to trocha zlevní :)


jestli chceš koupit, tak doporučuju:

http://mmoboost.cz/mass-effect/mass-effect-3-ea-download-manager-preorder.html


Já osobně tam koupil SW:TOR a pořád kupuju 2měsíční karty ;-)

Příspěvek 19.9.2012 17:05:44
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
DLC Leviathan:
http://www.youtube.com/watch?v=N9ykGFH91TE

DLC Earth:
http://www.youtube.com/watch?v=3bkKPqOUvsE

Ta déelcéčka vypadají zatraceně skvěle. V "Earth" jste jeden z "těch co zůstali" na Zemi s Andersonem (kuodivu vybavení podobné agentům Cerberu), v Leviathanovi hledáte bájnou "živou loď" gigantických rozměrů, která zmizela z jedné batarianské planety. A vypadá to, že v tomhle DLCčku máte jednu misi v sheppardově Atlasu. Jde o podvodní misi, jejíž cílem asi bude sejmout reapera na férovku...

O slibovaném dalším dílu (jenom s jiným hlavním hrdinou) a povedeném anime filmu/seriálu s Vegou v hlavní roli ani nemluvím... :D
http://www.youtube.com/watch?v=539tT0fUysA

Jo a ještě se peče velmi "mass effect like" star trek střílečka:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... ph3yc2AsO8
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 19.9.2012 17:25:14
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Leviathan už mám odehraný nějaký ten týden a zábavný byl velice, místy překvapivě těžký. Až vyjdou další singleplayer DLC, tak si zahraju celý příběh znovu, protože mě vážně zajímá, jestli se nové posily objeví ve finálních cutscénách.

Příspěvek 22.9.2012 06:14:31
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak příběh byl vyloženě zajímavej a kupodivu i (potenciálně, pro zažraného fana) převratnej.

Ten "odpadlej reaper", který je cílem pátrání, totiž
Toto je spoiler!!!:
ve skutečnosti není reaper jak je známe, ale jeden z posledních žijících exemplářů biologického "předobrazu" reaperů - rasy, která stvořila Catalyst, který do svého "řešení" zahrnul i ji. A z esence většiny té rasy vytvořil Harbringera - prvního z reaperů. Tyhle "chobotnice" dokážou nějákým biologickým přirozeným fíglem (stejně jako to reapeři dělají přez techniku) "indoktrinovat" a ovládnout v podstatě kohokoliv. Zároveň dokáží okolo sebe vytvořit poměrně velké pole "nefunkčnosti syntetiky a strojů všeobecně". A pravděpodobně dokáží létat vesmírem, využívaje Elementu Zero. Kupodivu jsem z nich měl pocit, že jsou stejní, nebo větší parchanti než reapeři, protože až na fakt, že v podstatě vyhladil jejich rasu, jsou s činy a výkony Catalystu spokojeni. Zároveň to poněkud snižuje význam konečných řešení "controll" a "Destroy", protože i člověka kontrolujícího reapery dokáží pravděpodobně "indoktrinovat" (čímž v podstatě popírají možnost úspěšné a nekončící nadvlády lidstva nad reapery - nezapomeňte, že jsou s dnešním stavem v podstatě spokojeni - je dost možné, že proti organikovi ovládajícímu ocelovou pěst jejich "řešení" by zakročili) a v případě Destroy se automaticky stávají nejsilnější silou ve vesmíru, se kterou by (obzvlášť po válce s reapery) už nikdo zamést nedokázal. Navíc by jim naprosto NIC nebránilo postavit NOVÝ Crucible a spustit cykly nanovo (nezapomeňte, že s ním byli v podstatě spokojeni).


Ve světle těchto nových informací a (přiznávám) mých dojmů, věřím, že syntéza (do které by nejspíš byli zahrnuti také) je jedinou možnou trvalejší odpovědí na mírovou otázku celé galaxie. "Fuck off" řešení nepočítám, protože je evidentní, že vede k neúspěchu a vyhlazení lidstva. Jaké jsou na tohle po Leviathanovi vaše názory?
Naposledy upravil Ultramarinus dne 23.9.2012 11:05:31, celkově upraveno 1
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 22.9.2012 07:23:22
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mě teda nepřišlo, že by s tím byli spokojeni. Krom toho, že starchild vymazalo i je, s čímž asi nepočítali, tak neustále opakovali "there is only harvest" a na mě to tedy působilo spíš ve stylu: "Když jsme je nezastavili my, tak to nedokážete ani vy." (V kontextu s tím, že všechny ostatní rasy jsou pod nimi)
Tak samo si nemyslím, že by dokázali indoktrinovat dotyčného v kontrole reaperů, protože ten přijde o fyzické tělo a jeho duše, for lack of a better term, se spojí s vědomím reaperů.

Příspěvek 22.9.2012 16:40:03
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
On Catalyst dělá to co oni chtělí. Ochránit organický život. Jenomže Catalyst si to vysvětlil po svém a rozhodl se likvidovat silné rasy na úkor slabých (včetně Leviathanů) a tak to opakoval po mnoho let. Spíše mě zaujalo jak dlouho už ty cykly fungovali. Podle obrázku z ME 2, kde se Reapeři probouzejí jich je 295 a Leviathan říkal, že každý cyklus končí tvorbou jednoho nového Reapera vytvořeného v obrazu Leviathanů. Když vezmeme v potaz, že se cykly opakují každých 50 000 let tak vyjde mi, že Reapeři vyhlazují vyspělé civilizace přes 14 milionů let (konkrétně 14 750 000) což je dá se říct docela nedávno (ano ironie). Jinak si myslím, že Leviathan ukázal, že Destroy se jeví jako jedna z nejhorších možností, jelikož v tomhle případě o nového nepřítele nebudete mít nouzi.
Obrázek

Příspěvek 23.9.2012 10:59:15
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
St0rm:
Já myslím, že se stavem, kterej je v galaxii spokojeni jsou, protože přesně to co je teď (až na své vyhlazení) plánovali, chtěli a vytvořili UI, která to měla permanentně zajišťovat. To popírání šance na "válku" mezi galaktiky a reapery mohlo klidně znamenat, že poukazují nejenom na fakt, že galaktici nemají žádnou šanci, ale i na fakt, že z hlediska reaperů nejde o "útok" v pravém slova smyslu. Že jsou jako "oheň" jak to Leviathani v té diskuzi popisovali. A že tedy fakt, že "vás spálí" nejde považovat za "válku". Navíc věřím, že kdyby Leviathani se stavem v Galaxii byli NESPOKOJENÍ, že by si trochu víc namáhali ty svoje zkamenělý prdelky při pokusech o porážku reaperů (případně nadšeněji skočili po nabídce aliance s armádou celého cyklu), nebo že by opustili galaxii nadobro a vyrazili někam na "zelenější pastviny", nebo prostě někam pryč (čímž by zároveň vyřešili problém s reapery, kteří jsou jim na stopě).

Dave!:
V podstatě podobně to s Destroy vidím taky, protože první, co by Leviathani udělali (pokud by nepřevzali Galaktickou moc přímo - a bez sítě relé by to byla pro ně už hračka), by bylo znovuvytvoření Catalysta, jen s větším důrazem na první zákon leviathanský robotiky.

Co se Kontroly týká, možná by zdigitalizovaného Shepparda ovládanout nedokázali (ačkoliv když reapeři dokázali ovládnout Gethy, možná by Leviathani dokázali ovládnout/vyřadit jednu UI?), nebo se Sheppardovi a jeho Reaperům alespoň na té jejich vodní planetě úspěšně ubránit... Podle toho jak složili toho útočícího reapera, by taková vesmírná "bitva" Leviathanů a reaperů mohla vypadat zatraceně efektně.

U té úvahy o UI Sheppardovi sice chybí připomínka, že kdyby Leviathani dokázali ovládnout/zničit reaperskou velitelskou "UI", že by to zkusili i na Catalysta, na druhou stranu TEĎ už nemají důvod Catalysta ničit - jejich mrtvým to životy nevrátí a Catalyst teď v podstatě dělá přesně to, co od něj chtěli. Na druhou stranu Shepparda ve velení reaperů (+ sil zbytků galaxie) by mohli vidět jako nepříjemnou překážku. A třeba by velitelskou UI dokázali úspěšně napadnout až teď (třeba k tomu předtím, než je Catalyst vyklepnul z trůnu galaxie, neměli připravené nástroje na takovou akci, nebo jim třeba chyběl ČAS k tomu, aby takový útok na Catalysta kvůli obraně svých životů provedli.)

Mimochodem myslím (Dave!), že nepočítáš při "výpočtu doby prvního cyklu" s různýma "mrtvolama reaperů", které se porůznu objevovaly v galaxii (nejslavnější je asi ta z druhého dílu, ačkoliv v DLC Leviathan zmíňovali alespoň jednoho, kterého někde Leviathani "zabili", ještě v době, kdy si Aliance myslela, že honí reaperského "vraha"). A taky to nepředpokládá, že by v minulých cyklech někdo dokázal složit reapera (což zas tak moc těžké nebylo - potíž byla, se Reaperům ubránit VŠEM). Já to pochopil tak, že reaper vznikne z jedné CIVILIZACE (tj třeba z Lidí, Asarijek, Turianů,...) a že: "(minimálně) jeden reaper vznikne na konci každé sklizně" - tj jeden se "narodí" i v případě, že by galaxii obývala jediná rasa.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 23.9.2012 16:13:19
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
podle Codexu ve hře by vznik Reaprů měl vypadat nějak takhle: Reaper typu Sovereign (ten 2 km velký) vznikne z té rasy, kterou Reapeři považujou za dominantní, nebo za tu s největším potenciálem apod.) a ti 160m velcí Reapeři jsou vytvořeni každý z jedné rasy, kterou sklidí. Tzn. kdyby vyhráli tak na konci tohodle cyklu by mělo být minimálně 7 nových Reaperů (lidský, asarijský, kroganský, turianský, qurianský, salarianský a batarianský)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 23.9.2012 21:06:16
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejsem si v tom moc jistej, ale třeba poradíte - Můžou ti malí reapeři (destroyery jim tuším říkali) časem "vyrůst"?
Jasně, jsou to jen stroje, atd., ale jsou v podstatě dělaný z nemalé části i z biomateriálu, a fakt existence "larvy reapera" ve dvojce jednoznačně vsugerovává představu nějákého reaperského životního vývojového cyklu...

Další věc která by mě zajímala, je otázka, jestli by bylo možné z genetického materiálu v reaperovi něják "znovuvytvořit" tu danou rasu, nebo alespoň využít jejích biologických předností (třeba Protheanské "čtení stop") k aplikaci těchto vlastností jako "vylepšení" do vlastního genomu, nebo tvorbě biologického "supervojáka"...?
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 24.9.2012 15:40:32
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To první je na posouzení, ale jestli destroyery nejsou dělané z humanoidní sekané, tak pochybuju, že budou "intelektuálně" na úrovni pravých Sovereignů. To druhé... no, vzhledem k tomu, že Reapeři i Leviathani umějí pomocí technologie/evoluce v zásadě kouzla a třeba Thorian (který je cirka na jejich úrovni) vlastně zvládal replikovat lidské (asarijské, turianské) formy, je to AFAIK klidně možné. Jde o to, jak to napíšeš :-)

Jinými slovy, čím víc přemýšlím o ME univerzu po control nebo syntezi, tím více mi vychází opravdu bizzaro realita, kde se třeba turiani na svém homeworldu potkávají s retroengineered prapůvodními, praprapůvodními a prapraprapůvodními obyvateli a podobně... Vzhledem k tomu, že cyklus byl v oběhu minimálně 37 milionů let, čekala by galaxii populační exploze.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 25.9.2012 07:48:14
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslím, že i ty malé jsou vyráběné z biomateriálu, jenom to není z "významnějších" ras, ale z takových těch co v galaxii přicmrndávají, jako jsou Volusové, Hanarové, Drellové, atd.

Kdyby dokázali reapeři (sami) přímo vyrábět bytosti, ze kterých byli vytvořeni (stylem Thorian a jeho zelená asarijka), nepotřebovali by si zmenšovat zdroj budoucí biokejdy tím, že vyrábějí (a vozí s sebou na jiné planety v rámci pozemní podpory útoku) husky. Všechna reaperská dnešní pěchota je "zkonvertovaná" z druhů tohoto cyklu. Kvůli gigantickému potenciálu mnohamilionového evolučního vývoje se mi nechce věřit, že by mezi Reapery nebyl nějáký, vyrobený ze staršího druhu, proti kterému jsou i Krogani slabí, pomalí a zranitelní.

Já tu druhou otázku myslel spíš tak, že když v závěru vybere hráč volbu při které reapeři přežijí, jestli je možné, aby lidé po odebrání té genokejdy co mají Reapeři místo krve dokázali "zrekonstruovat"/naklonovat bytost, ze které ten daný reaper vzniknul a případně její genetické přednosti přenést na jinou formu života. Reapeři sami by to (SNAD) dokázali, ale fakt, že to nedělali, i když by jim to usnadnilo jejich sklizně naznačuje, že je nějáký DÚVOD, proč to tak nedělají,
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 25.9.2012 14:52:44
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Protože Reapeři jsou jenom vojenská síla, která je oddaná Catalystovi. Catalyst je tu šéf a šéf se musí poslouchat.
Obrázek

Příspěvek 25.9.2012 15:46:55
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já tu druhou otázku myslel spíš tak, že když v závěru vybere hráč volbu při které reapeři přežijí, jestli je možné, aby lidé po odebrání té genokejdy co mají Reapeři místo krve dokázali "zrekonstruovat"/naklonovat bytost, ze které ten daný reaper vzniknul a případně její genetické přednosti přenést na jinou formu života. Reapeři sami by to (SNAD) dokázali, ale fakt, že to nedělali, i když by jim to usnadnilo jejich sklizně naznačuje, že je nějáký DÚVOD, proč to tak nedělají,

Možné to je, záleží na scénáristech :-) Reapeři na to možná nemají současně schopnosti, na druhou stranu nepotřebují vytvářet doppelgangery, když mohou indoktrinovat (v podstatě mnohdy i na dálku) populaci. Zombie apokalypsa je furt levnější, než nutnost dělat výsadky.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 25.9.2012 17:40:50
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rozhodně pravda, že je "levnější" (poznámka pro ostatní, samozřejmě není řeč o penězích jako takových).

Zombie apokalypsa ale chvíli trvá a snižuje množství "čistých" (neindoktrinovaných) vzorků, které se dají na místě chytit... Navíc by případné "stavění (pozemní) armády" reaperů odpovídalo na otázku, jestli se těch 50 000 let mezi sklizněmi jenom rýpají chapadly v zadnicích, nebo si alespoň brousí "srpy" pro další sklizeň.

Možná ale vybrali kompromis a místo "nejlepších ze starých" ras si prostě nechávají část z dominantní rasy minulého cyklu (kolektory), kteří pro ně plní funkci prodloužené ruky a už "hotových" pěšáků, kdekoliv je potřeba je nasadit. Bylo by to jak "míň práce", tak zároveň i špička genetického vývoje (z minulého cyklu). A zombie apokalypsu pak aplikují v takovém (pokaždé celoplanetárním) měřítku, že její "pozvolnost" není jejich plánům na škodu... ?
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 25.9.2012 20:07:17
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zombie apokalypsa ale chvíli trvá a snižuje množství "čistých" (neindoktrinovaných) vzorků, které se dají na místě chytit... Navíc by případné "stavění (pozemní) armády" reaperů odpovídalo na otázku, jestli se těch 50 000 let mezi sklizněmi jenom rýpají chapadly v zadnicích, nebo si alespoň brousí "srpy" pro další sklizeň.

Nj, jenže evidentně Reaperům v téhle fázi už nejde o počet nových Reaperů jako o zachování principu. Tj. je jedno jestli sklidí milión lidí (řeknemě nutná cifra pro vystavění nového Reapera) nebo miliardu a postaví jich více.

Jestli by 50 000 let stavěli novou armádu, tak je to dost lame timetable. IMO čekají, než jim dorostou nové organické rasy. Je nutno pochopit, že DLC Leviathan poměrně retconoval pojetí Reaperů a udělal z vesmírných cthulhu s olbřímí filozofií v podstatě takové zmatené mašiny plnící milióny let vcelku nesmyslné rozkazy...
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 25.9.2012 21:03:11
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ne, že bych si dával až takovou práci číst vaše dlouhé příspěvky, nicméně by mě zajímalo, proč pouze mléčná dráha, proč ne vedlejší galaxie? to jim nejde o vládu nad vesmírem?

Příspěvek 25.9.2012 21:30:46
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Možná délka cesty (pár tisíc let to bude, s jejich nesmrtelností by nebyl asi problém), nebo taky proto, že catalyst byl naprogramován jen na milky way.

Příspěvek 25.9.2012 21:41:38
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a hned mají možnost na pokračování :) tentokráte exogalaktická válka mezi rasami, kdy milky way je zdevastovaná a dejme tomu národy z andromedy či pegu si začnou dělat zálusk... do toho dejme tomu krogani...:D a máme námět na pár dalších dílů...:)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron