Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Mass effect 3

Mass effect 3

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 01.4.2012 16:35:06
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě by se líbilo, kdyby Shepard všechny reapery nezlikvidoval, ale jenom oslabil a další díl by pokračoval ve válce. Ale alespoň při tom "magickém Crucible" se nestalo to, že vyletěl paprsek, který zlikvidoval všechny reapery naráz a pak pomocí Mass Relays se nepřesunul do ostatních koutů galaxie a Citadela a Relay zůstanou nedotčené.
Obrázek

Příspěvek 01.4.2012 16:50:21
forton Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 584
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Zvláštní konec:-)
Bráno v potaz, že to bylo vyprávěno malému harantovi,:-) Zvláštní mi i přišlo, že mi nebyly zpřístupněny ukecávačky (ikdyž jsem byl max paragon) u illusivnama, jak nás s andersonem kontroloval...
No a nádech byl u zničení reaperů, ještě vyzkouším kontrolu:-)

Příspěvek 01.4.2012 16:57:54
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ty "jejich" problemy je spis posily, jestli nejsou DESIGNOVANE tak, aby NESLY prekonat (nebo nejsou "prirozene neprekonatelne"), jako byl "nas reapersky problem".
Giganticke mnozstvi stale vznikajicich druhu v nasi galaxii (za predpokladu ze zivot nebyl nekym\necim stvoren jako experiment) naznacuje, ze nejake dostatecne upevnene celogalakticke cizi "imperium" by mohlo ty jeho problemy prezit dost dlouho na to, aby se na uroven reaperu (nebo vyzsi) dostalo.

No a mezigalakticka cesta by nemusela byt tak nepredstavitelna, kdyby prvne letela flotila robotickych lodi co by za sebou nechavaly zarizeni podobna hmotovym rele v rozestupech blizkych jejich maximalnimu dosahu - letely by "k nam" po dobu treba 100 000 let - slo by prece o roboty - a "mezigalakticti cestovatele/dobyvatele" by se o tuto flotilu starali jenom kdyz by vynalezli nejaky zasadne rychlejsi pohon v ramci upgradu te flotily, nebo kdyz by flotila dorazila do (blizkosti) cile.

Alternativou by byla JEDINA lod s vlastnim rele (rekneme neco jako citadela), za kterou by jen skrz to jeji integrovane rele posilali jednou za cas dalsi rele, ktere by za sebou nechala jako kdyz si clovek znaci kaminky cestu. A tak vytvorila "mezigalakticky most" - vzdalene podobne napadu z SGA.

Tenhle koncept "pruzkumne lode/flotily, mi taky dost pripomina SGU.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 01.4.2012 20:30:09
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.amazon.co.uk/Mass-Effect-3-Xbox-360/dp/B004T8C3NG/ref=pd_rhf_gw_p_t_1


Jestli je to jenom aprílový joke nebo pravda nevím. Ale jestli je to pravda, tak jsou Amazon a lidé opravdu absolutní k*****i.
Obrázek

Příspěvek 01.4.2012 22:43:22
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč brát mezigalaktickou invazní sílu takhle složitě? Pokud by se jednalo o rasu v hodně vzdálené galaxii, která měla na vývoj teoreticky neomezené množství času. To znamená, že můžou mít opravdu výkonné motory schopné nést je mezi galaxiemi jako spoustu vyspělých ras z jiných sci-fi. Přece jen Mass Rellay jsou v ME univerzu neskutečně důležité, ale to proto, že civilizace s nimi ve vývoji počítají. Slovy Sovereigna (+-): "Vaše civilizace je založena na technologii hmotových vysílačů. Tím, že je používáte se vaše civilizace ubírá cestou, kterou potřebujeme."
Pokud Catalyst neplní skutečnou definici všemocného boha, pak těžko uhlídá veškerý život ve vesmíru i kdyby se Reapeři strhli a letěli na další galaxii hned po zničení té předchozí (co mi zatím víme, tak vesmír je nekonečný).
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 01.4.2012 23:19:03
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Účelem nebylo vyvrátit možnost dostatečně rychlého, nebo dokonce "všudybylného" motoru v oné hypotetické "cizí" galaxii, který vás dostane v neměřitelném čase na jakékoliv místo ve vesmíru ať už je to jak chce daleko, ale spíš naznačit, že by to nebyl příliš velký problém ani s citadelovou/reaperskou technologií, natož s technologií ras, které měly na prozkoumávání vesmíru (a výzkumy všeho) řádově mnohem víc času.

Navíc ačkoliv to může přijít divné, je mnohem snazší vytvořit "most" který můžou použít i méně vyspělé lodě (pokud takové máš ještě ve své flotile), než je všechny předělávat na "superdrive". Při takovémhle složení totiž stačí, když má "superdrive" jenom JEDINÁ loď a to ta první, robotická. Časem samozřejmě zbytek divilizace může přeít na "superdrive" nebo ještě něco rychlejšího co se objeví po odletu "první lodi", ale taky třeba ne.

Vzhledem k dlouhé době trvání takového projektu si myslím, že by ve společnosti/civilizaci která by vypustila "první loď" mezitím než by doletěla proběhlo dost nemalých změn a že by třeba nakonec ani nebyl most využit tak, jak si představovali jeho původní stavitelé (například pro obchod místo invaze, nebo tak).

Přelet galaxie by "nadsvětelnou" lodí z ME universa trval pěknejch pár tisíc let (Lodí ME letící bez relé průměrně 17tkrát rychleji než světlo, by to bylo 1.176,5 roku.) Je to plus mínus autobus, ale je na tom vidět PROČ jsem použil v tom nápadu "něco jako relé", když nepředpokládám existenci "superdrivu", ale spíš obdoby ME nadsvětelného motoru.

Taky jsem si říkal, jestli on třeba Catalyst s Citadelou nejsou náhodou takovou "lodí" (pohon má a k Zemi se Citadela dostala opravdu rychle), která je obdobou teoretické "první lodě" z cizí galaxie s tím rozdílem, že když Citadela dorazila, její tvůrci už se o ni nezajímali (byli mrtví nebo něco) a tak Catalyst využil část svého naprogramování (chránit život), aby si našel nový účel a ospravedlnil si svojí existenci.

Čím dál víc o tom uvažuju, Citadela by byla špičkovou "první lodí" takového mostu. Integrované relé (nejsilnější známé) MÁ. Pohon má. Energie má dost na to, aby na ní šla po příletu přivěsit nějáké obranné všeničící superdělo. Velká je dost na to, aby mohla v cílové galaxii sloužit i jako základna invazní/obchodní flotily a první kolonie. Místa v ní je zatraceně hodně (kdyby byla vyplněná relátky, mohla by je za sebou klidně trousit docela dlouho než by potřebovala "doplnit".
Taková kombinace Gateseederu, Destiny a Atlantis.... :D

Třeba mu stačilo hlídat jenom tu naši. Myslím, že kdyby šel i po jiných, že by měl ještě početnější flotilu (protože ta se rozmnožuje útočením). Taky myslím, že ani reapeři by bez relé v Citadele (sabotovaného protheany) kterým se normálně vraceli do galaxie, byli v pytli kdyby byli tou dobou v jiné. Cesta zpátky by jim rozhodně netrvala míň než 5 let. A nebo by je zničení relé Alpha nezadrželo ani na jediný den (pokud by byli TAK rychlí). Na druhou stranu, kdyby používali reapeři k cestování takový "most" o kterém jsem psal, mohli třeba prostě "vystoupit" na předposlední stanici před Mléčnou dráhou a těch míň než 5 let jim trvalo jenom doletět od něj do MD. Možností je hafo a většina toho co jsem psal je založená spíš na představivosti, než na nějákýh (ME) "faktech".
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 05.4.2012 22:28:39
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Obrázek
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 06.4.2012 00:27:50
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Old!

Hlavně Reapeři byly létající muzea duší, takže to lidi jenom nezabíjelo.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 06.4.2012 09:17:22
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ray: Nemůžu si pomoct ale tahle myšlenka - "Zničit Reapery, protože v sobě obsahují veškerý původní civilizace, co zpracovaly, není dobrej nápad ..." mi přijde lehce úchylná. Ano, obsahují v sobě rasy z předešlých cyklů, ovšem otázka, co z nich zůstává. Maximálně tak jejich fyzická schránka, a to ještě v hodně zvrácený podobě. Pokud by zůstávalo něco i z vědomí, muselo by to mít zákonitě vliv na myšlení Reaperů jako celku, což se evidentně neděje. Takže dle stejný logiky můžeš říct, že asimilace ze Star Treku vlastně taky není tak špatná, protože v podstatě neumřeš, akorát je z tebe Borg.

Z tohohle hlediska proto beru jako jedinej "dobrej" ending ME3 zničení Reaperů. Ať si to AIčko tvrdí, co chce. Kontrola nepřipadá v úvahu, protože si člověk nikdy nemůže bejt jistej, jestli Reapery opravdu ovládá. A syntéza? Oh come on ... tyhle řeči o tom, jak nás Reapeři zachraňujou, a jak syntetickej život vždycky vyhladí organickej, si Star Child může strčit do prdele. Mír mezi Gethama a Quarianama, případně EDI samotná, je důkazem že to tak bejt nemusí. A i kdyby byla pravda, že 3 možnost de facto sesmahne veškerý vyspělý formy syntetickýho života (tudíž EDI a Gethy), tak z principu už to vyvrací jeho teorii - může se to stát ale ne vždycky. Takže i když teď zničím Gethy, tak to automaticky neznamená, že v budoucnu nebude něco podobnýho jako oni existovat, tudíž fuck off synthesis. Pokud se dobře pamatuju, tak "syntézu", jako jedinou možnost záchrany, prosazoval i Saren, akorát se mu to lehce nepovedlo.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 07.4.2012 00:11:03
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vono to právě není moc jasně řečeno, ale je řečeno, že "Once in the pods, the victims are dissolved into a raw genetic "paste" for ease of transport. This paste will then be used in the construction of a newborn Reaper, with the victims' minds being preserved to form the Reaper's gestalt consciousness."1. Je dost dobře možné, že asimilace funguje podobně (neřekl bych stejně) jako u Borgů, ale z gruntu je zrušit, když je možnost dozvědět se z Reaperů o minulých cyklech & zachovat (alespoň v nějaké podobě) zbytky obyvatel mi nepříjde taky moc košér. ME dává možnost zachovat Reapery. A prosím žádné řeči o "osudu horším než smrt". Na to chybí data. Není jasné, jestli jsou mysli indoktrinovány nebo prostě "pochopily" záměr Reaperů, jak ho líčí Catalyst.

Ona indoktrinace je vůbec poměrně vtipná, vzhledem k tomu, že se skoro zdá, že indoktrinovaní á la Saren (nikoliv á la huskové) nebo Illusive Man vlastně... ehm, vlastně měli vždycky pravdu. Saren se snažil de facto o syntezi, Illusive Man de facto o control. Catalyst sice řekl, že toho nemohli dosáhnout právě proto, že už byli indoktrinovaní, ale jaksi finále (nebudeme-li se zatěžovat balastem jako indoctrination theory) explicitně říká, že OBOJÍHO mohli dosáhnout, protože ho dosáhl Shepard. Čili by se dalo argumentovat, že tahle indoktrinace není zlé vymytí mozků, ale skutečné porozumnění důvodu existence Reaperů a smíření se s ním, resp. snaha upravit galaktické rasy na nové paradigma. Nezapomínejme, že Codex entry o indoktrinaci je sepisovaný z úhlu pohledu Sheparda/Aliance, nikoliv z úhlu pohledu Catalystu.
Ale co já můžu vědět, když to nejspíše neví Casey Hudson, že...
Jinými slovy, nevím, jestli tahle moje "hodná" intepretace indoktrinace ve hře přímo je, ale myslím, že idea, že dva největší záporáci trilogie byli vlastně klaďasové, kteří měli pravdu, je příliš poutavá, než aby se nechala ležet ladem :-)

Nevím, idea, že AI a organici se automaticky vždycky zničí, z toho pramení poměrně logicky a jde o tradiční tropu sci-fi. Že se Gethové mohou zkamarádit a Joker může randit s EDI mohou být výjimky z pravidla. Vzpomeň si na odlišné příklady vraždících AI z ME1 na Citadele nebo infikované VI na Čapkovi v ME2. Pointa je, že AI má nad organiky vždycky kurefskou výhodu (ostatně reálný myšlenkový konstrukt technologické singularity tvrdí totéž2), takže i když bude devět AI hodných a spojených s organiky a ta desátá bude evil, který bezskrupolně shromaďuje zdroje, má ta desátá furt výhodu nad ostatníma.
Je ale fakt, že v ME3 mohla být volba čtvrtá, kdy Shepard nasraně pošle Catalyst do prdele, udeří jeho projekci pěstí a ten ho za to potom airlockuje = Mise skončila kritickým neúspěchem. Bylo by to pěkně v ranku badass Sheparda, který by svým krutopřísným přístupem projednou narazil do zdi.

Nemám osobně nejmenší problém s řešením, že AI se (i přes dílčí kamaráderii) spojí proti organikům. Nikde není řečeno, že vcelku mírumilovní Gethové jednou nebudou sami čelit mnohem méně láskyplné AI, která je smete a organiky hned po nich. Vlastně myslím, že by to byl fajn obsah nějaké budoucí hry - aby to zpětně dodalo pointě ME3 ráznost.

Btw. v souvislosti s kontroverzním ME koncem mě napadlo dát zase po chvíli průchod mé psací úchylce a založit v povídkové sekci forum, kde by se psaly různé ideje, jak to mělo skončil lépe/srozumitelněji. Myslím, že konce ME, BSG, SG i lecčeho dalšího stojí za delší řešení a cool alternativy, ale zase to nestojí o víc, než game design stať (nechci, aby to byly povídky). Pak se aspoň můžeme navzájem vykrást do svých budoucích románů. Psal by tam někdo kromě mě (neparodické!) texty nebo bych v tom byl sám?

____________________________
1 - Mass Effect Wiki. "Reaper" (2012), dostupné z <http://masseffect.wikia.com/wiki/Reaper>.
2 - Wikipedia. "Technological singularity" (2012), dostupné z <http://en.wikipedia.org/wiki/Technological_singularity>.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 07.4.2012 12:05:19
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
"Dobrá" indoktrinace je hezká idea, ale proč by si nakonec oba (když se Shepimu daří) vystřelili mozek z hlavy, kdyby nešlo jen o ovládnutí vůle, ale předvedení Catalystova úhlu pohledu?
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 07.4.2012 12:13:10
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Ray-i já bych tě asi ve štychu nenechal :D

Příspěvek 08.4.2012 01:16:48
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Yeyind: Vždyť píšu, že hra jako taková asi straní spíše té interpretaci, že je to prostě vymytí mozku. Aby to fungovalo, jak jsem podal, tak by tam musela být i Shepardova možnost, že si taky vystřelí mozek, nebo naopak nějaké retcon vysvětlení, že to TIM a Saren udělali protože něco, ne protože si uvědomili, že "jsou zlí". ME je v tomhle bohužel trochu přízemní; a není se čemu divit, když je o pastiche všech různých sci-fi. Ta trilogie má supr postavy jako Jack nebo Garus, ale jen fajn zápletku.

Storm: Fajn, tak já něco během pár dnů nahodím a uvidíme, jak forum bude žít či nežít.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 11.4.2012 17:04:46
Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://penny-arcade.com/report/editorial-article/mass-effect-retaken-bioware-described-extra-ending-content-at-surprisingly-
Obrázek

Příspěvek 11.4.2012 21:46:26
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže nic nového. Konec je prostě "extended cut", nikoliv předělávka. In your face, Indoctrination Theory!
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 12.4.2012 10:06:09
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vypadá to, že na své si přijdou také ti co konec kritizují za to, že každé jejich zašlápnutí brouka nezmění galaxii

http://www.zing.cz/novinky/11032/mass-effect-3-extended-cut-dlc-vyuzije-mnohem-vice-hracskych-voleb



Jinak odkaz na video, které je prý 100x lepší než původní konce. I když já teda nevím, ale když furt říkají, že jim o happyending nejde, tak co je tohle?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HiY0KMs6cMM
Obrázek

Příspěvek 12.4.2012 12:55:36
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jinak odkaz na video, které je prý 100x lepší než původní konce. I když já teda nevím, ale když furt říkají, že jim o happyending nejde, tak co je tohle?

Uh... Asi protože komunita není jeden člověk a sto lidí má sto názorů?? :o
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 12.4.2012 23:34:00
Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo kdyby byl ten konec takovej tak jsem spokojenej :D no vlastně mě je šumák co by tam bylo za konec stejně bych to hrál dvacetkrát do kola jak pa.b.b
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Příspěvek 16.4.2012 13:50:44
Evil Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1158
Bydliště: SR-Zvolen
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Perfektné :!:
Obrázek

Příspěvek 17.4.2012 19:50:07
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
s celým tímhle článkem o konci ME3 musím souhlasit
http://games.tiscali.cz/tema/filosofova ... idet-59070
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 18.4.2012 09:56:08
artos25977 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak jako tak musím říct, že na ME3 konci jsou věci které se mi hodně nelíbí, ale tento článek je fakt luxus :) zrovna jsem to sem chtěl hodit, ale vidím že si mě předběhl.

Příspěvek 18.4.2012 21:08:01
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Docela by mě zajímalo, jak zkusí "vysvětlit" v tom DLCčku ty konce. Aniž by si nepodkopli vlastní nohy z hlediska vyprávění příběhu a zároveň, aby "uspokojili dav".
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 18.4.2012 22:36:06
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zajímavý rozšířený dialogy ze dvojky u malýho reapera

http://www.youtube.com/watch?v=2KkONU3Cb-A


Ray: do tvé úvahy co se děje s lidma co takhle předělávaj na reapera: tady je dost zřetelně řečený že reapeři chcou roztavit uplně všechny lidi do toho reapera, nebo co nejvíc. Vlastně nějak, jesti to dobře chápu, skenujou uplně dokonale člověka na atomovej levej při tom jak z nich udělaj břečku, a ten sken pak uploadují do neurální sítě reapera. Postupně tím vytváří jedinou mysl která je utvořená ze zkušeností a vzpomínek všech těch uploadovaných.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 27.6.2012 08:17:36
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dvojku jsem hrál nedávno, ale děkuji.

Co se týče Extended Cut, já s tím jsem spokojený. Je to rozšíření, je to epilog, je to zdarma. Nemění to závěrečné mise á la Suicide Mission, nepřidává to Indoctrination Theory (thanks godness!), nepřibývá ani happy ending. Vlastně naopak, přibývá jeden horší ending :-) Jako určitě si dovedu představit lepší řešení, leč takhle mi to zcela stačí (byl jsem vcelku spokojen už s původní verzí) na chillout po konci akce. A především to popisuje galaxii po událostech.
viz třebas Synthesis http://www.youtube.com/watch?v=5fIKeiJypeI
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 27.6.2012 11:45:17
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Amen to that.

Konečně je ta hra pořádně ukončená a konce se od sebe nějak významně liší. Možnost "refusal" konce taky potěšila. Já jsem spokojenej.

Taky to ti inteligenti nemohli udělat takhle už v základu... 8)
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron