Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry GTA: SA:MP - Stargate server ?

GTA: SA:MP - Stargate server ?

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.12.2010 16:23:32
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím

Jelikož sem již měl pár serverů SA:MP, a napadlo mě co udělat server kde by byl mód Stargate (Trošku umím v pawnu [Programovací jazyk do SA:MP] a nebyl by problém předělat nějaký mód co mám na stargate) teď je otázka zda-li by jste na něm hráli nebo ne a jestli to má cenu. Takže pište jestli se do toho mám pustit, nadělat mapy apod. nebo se na to vykašlat :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Slehovr Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 147
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mam notebook na kterym nejde gta ae kdybch mnel kompa , rád bych si to zapařil
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hele hrál bych, ale nejdřív dodělej oba DOTE.. (už takhle to nemůžeš stíhat) :D pak se do toho klidně pusť.
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
na SG-DOTE delam skoro porad a stiham dal xDD do toho jeste programuju antivirus, prohlizec internetu a neco jako ICQ Messanger :D takze opravdu stiham a prace mam dost xD ae jen se ptam esi delat / nedelat :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
První pořádně SG-DOTE!!!! :D
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
co s tim vsichni máte :D :D To se vám ta hra tak líbí že chcete další verze? :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Russell Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už jsi něco začal, bylo by lepší to dokončit než si rozdělávat dalších 5 projektů..
Vydal jsi prvotní verze her a chceš dělat další...
www.humantarget.sff.cz
www.justified.fan-project.com
www.fallingskies.sff.cz

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja nechci vydat dalsi ja delam dalsi, ale vetsinou neni dobry kdyz delam jen na jednom projektu protoze me to pak prestane kompletne bavit, ja to delam postupne :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Většina lidí má pravdu vtom, že dělat X projektů je nezdravé a jde o zdraví, já mám když budu počítat pomoc na SG-DOTE to je První projekt, pak můj spin-off, pak můj vlastní seriál a pak válečná knížka a pak hraní her a testing, můžu říct moc práce a žádný peníze :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to tak žádný peníze z toho :D jen ve volným čase :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Kapesný za týden od maminky je na nejvýš 350kč a když to tak vezmu tak sem hodně v mínusu protože mi mamka dluží nějaký ty tři nuly :D Volný čas je volný čas ale já už nestíhám. :rflmao:
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono by záleželo jestli by jsi použil stávající mód ne o vytvořil něco nového
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stávající novej bych psal asi půl roku minimáně a to vážne nechci :D :D :D :D
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
-------------------------------------------------------------------------

Omlouvám se ale potřeboval jsem otevřít tento topic, věc se vyřešila sama, jeden ze zkušených českých programátorů do SA:MP na jednom fóru oznámil že zahájil tvorbu Star Gate Módu, zde bych vám dal nějaký info o něm ať se na to těšíme společně :P

Tvorba je tepr u začátku, některé z těchto věcí udělat, například Jumper aby létal je opravdu těžké tak berte na vědomí že je obtížné to udělat...

-----

http://www.pawno.cz/viewtopic.php?f=18&t=15830 - Zde je odkaz na topic přímo kde o tomto módu informoval

Základní Info
Tvůrce: Marwin37
Datum dokončení: Neznámé
Lokalizace: CZ


Popis
Začátek ještě nemám moc promyšlený, ale nejspíš asi si vyberete rasu, pokuď neskutím nějaký zázračný systém . Poté buď budete Člověk, Wraith nebo další rasy (hybridi). A prostě bude to probíhat formou TDM.

Cestování:
- Hvězdná Brána: Na velké vzdálenosti (např.: mezi městy)
- Transportní kruhy: Na krátké vzdálenosti (jen v častech města)
- Transportní paprsek: Na jakékoliv vzdálenosti (NEJISTÉ)

Vehikly:
- Lidi: Jumper http://n-joy.cz/video/jumper-prezentace/3yqk7bfs29r2x10a
- Wraithi: Šipka (Ještě vytvořím)

Specializace ras:
- Lidi: Možnost mít ATA gen a díky němu ovládat Jumper apod.
- Wraithi: Regenerace podle doby posledního krmení

Zbraně:
- Lidi: SMG, Granáty, 9mm
- Wraithi: 9mm silenced (předělaný na omrčovač), Krmná ruka
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cau booble, mam jen takovy drobny dotaz, mozna pripominku, nevim jak to presne rict, zkratka jde o tohle. Nemyslis, ze si toho beres trochu moc a trochu i zbytecnosti?

Chci tim rict... K cemu vyvijet dalsi ICQ, kdyz to obycejny funguje dobre a pouziva ho spousta lidi? Kdyz udelas dalsi, rozhodne na nej vsichni neprejsou, mozna ho bude chvili pouzivat par lidi a pak si na to nikdo nevzpomene. Stejne tak s antivirem, ktery nikdy nemuze byt tolik ucinny, jako programy, na kterych pracuji velke skupiny lidi. Stejne tak s prohlizecem, ktery jen tezko bude mit tolik funkcni jako nektery z tech ctyr globalne nejrozsirenejsich. Zkratka dobre byt tebou dodelal bych SG-DOTE Space Battle vcetne misi a tak a pak se poustel do dalsich projektu ale pokud mozno do projektu, ktere maji vetsi potencial... Samozrejme je to tvoje vec a neber tohle jako naky prikazy nebo nedejboze nadavky a zpochybnovani toho, co delas... Jen to je takova proste rada a ja uplne nechapu duvody, proc delas, co delas... Ale mozna ty duvody jsou, nejlip to asi vis ty sam... Jen jsem proste citil potrebu tohle napsat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry