Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry SG - Empires, browser game (s obrázky a tak...)

SG - Empires, browser game (s obrázky a tak...)

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Grafika ve 3D celkove je hrozne komplikovana
- stím si dovolím nesouhlasit, mám stím moře zkušeností a můžu říct ýe je to jen o tom kolik máš času. Kdo to zná ten to chápe...

jinak mi Xenty mluvíš přímo z duše :)
Warning: My post´s can kill you!

UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lidi pokračujete ve vytváření nebo to padlo?

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dělá se na tom, ale neni teho času...
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takovej menší dotaz. Děláš to přez HTML nebo Javu? Pokud budeš potřebovat help klidně poskytnu nějakou tu grafiku možná i trochu toho HTML pokud opráším základy.
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lukec: dik za ochotu, ale s HTML toho moc nezmuzes, vsechno je php, MySql a neco chci udelat ve Flash. Java na 80% nebude zadna. A grafika je az to posledni, kdyzstak se pak ozvu az to bude potreba.
Warning: My post´s can kill you!

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Javu pls úplně vynechej ať to můžu hrát na mobilu :idea: :)
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Dr.Gyzmon Airman
Airman

Příspěvky: 6
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nic podobnýho nenašel? co třeba SGWG? pokud se regnete přez můj referenčí odkaz budu vámm oc vděčnej :oops:

http://sgwg.net/ref-43909

Dr.Gyzmon Airman
Airman

Příspěvky: 6
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ale není tam teda 3D stavba budov

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dr.Gyzmon: Me jde hlavne o to udelat si to po svojem a aby tam nebyly přepočty, aby to bylo víc podobné grepolisu nebo třeba travianu...
a to nejdůlezitejsi --- žádné premiové účty

btw. přečti si pravidla fóra !!! hlavně tu část jak se tam píše o tlačítku upravit
Warning: My post´s can kill you!

Dr.Gyzmon Airman
Airman

Příspěvky: 6
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Omlouvam se, zapomněl sem na to:-(.

Jinak ten premium účet nijak nezvýhodňuje hráče herně. Dává spíš bonus jako že může na fóru používat bb tagy, má označení gold hráč (znak brány).A to chceš jako aby tam suroviny přicházely každou hodinku jako v travianu?
A ty peníze z gold účtů jdou na údržbu serveru, která je tam náročná. Jak by si to ty chtěl řešit se serverem? Viděl sem nějakou rádoby hru na wz :-D což mi přišlo docela úsměvný.

Já bych klidně pomohl ale jelikož sem ve škole na PHP nedával pozor tak ho teď dohánim :-D

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dr.Gyzmon: Ronnie124 to podľa mňa zo slovami, že to chce urobiť v podobe Grepolisu alebo Travianu myslel tak, že sa celú hru nedívaš len na tabuľky (toto mňa osobne najviac odrádza od web hier) ale si pekne vizuálne pozrieš mestečko, planétu, súhvezdie... (dúfam, že som to neprehnal) :D

P.S.: Avšak podľa môjho osobného názoru sa mi nepáči ak sa ti budova stava 5 hod. a jednotky sa vyrábajú 30 min. dúfam, že to tak nerobíte ale ak hej tak čo ja zmôžem, nie? :D :D

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak nak souhlasim s tim, co tady bylo receno... Proste se mi taky obecne nelibi takovy ty stargate webgames a podobne, kde mas prepocet jednou za den a pak stavis a zbytek dne nic nedelas v podstate nehlede na to, ze proste vsude samej text... Kdyz se to udela graficky, jako treba prave uvadeny Travian, tak to bude hned vypadat lip, nehlede na to ze ta hra celkove asi proste bude takova "jina" (a dokazu si predstavit spoustu moznosti, jak to muze vypadat)... Jinak s tim stavenim budov a jednotek... No nevim jak jinak to chces udelat... Kdyz stavis v realite napriklad letiste, tak se stavi dejme tomu treba rok? kdyz stavis treba jen nakej obchod tak se stavi treba 3 mesice, takze ve hre bude trziste postaveny za treba hodinu no a letiste za ctyrnasobnou dobu, coz jsou ctyri hodiny, je to vlastne logicky, kdyby bylo vsechno hned, tak by to bylo takovy neprakticky v tom, ze na tebe leti utok, ty to vidis, tak postavis nehoraznou obranu jednim kliknutim a hned to mas... Takhle musis cekat a pocitat s nekteryma vecma predem. Jinak nevim, co je spatneho na hre na wz, pro hru, kterou bude hrat par desitek lidi to bohate staci, omezeni tam je minimum.
Dr.Gyzmon píše:
A to chceš jako aby tam suroviny přicházely každou hodinku jako v travianu?

V Travianu neprichazi kazdou hodinu, ale real-time... Kdyz mas produkci 3 600, prijde ti kazdou vterinu jedna jednotka... To by se me osobne libilo...
A nakonec k tem plusum... No, pokud se z neceho ma udelat globalni hra, tak je potreba poradnej server a to uz neco stoji, takze oni jsou ty plus ucty celkem logicky, ani bych se nezlobil, kdyby jste naky takovy system udelali, ale nesmelo by to byt tak, ze ty, co neplati nemaj zadnou sanci...

UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Byl bych radši kdyby byli rasy, každý si udělal postavu(třeba jestli znáte heroesgame.cz) a prostě by to bylo v tom stylu. Utvořil by se tým a ten by šel na výsadek a tak. Chápete co myslím?

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, ted uz to rozhodne nebudou predelavat, kdyz uz maji dejme tomu polovinu hry... Jinak hru tipu gladiatus, battleknights a tehle podobnych muze nekdo udelat taky, ale me by to nebavilo... Hra na styl travianu... Proc ne, ale gladiatus a tyhle shitky? Kdyt to je jak RPG bez pribehu tvl... To bych fakt hrat nemoh...

Dr.Gyzmon Airman
Airman

Příspěvky: 6
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Xenty píše:
kdyby bylo vsechno hned, tak by to bylo takovy neprakticky v tom, ze na tebe leti utok, ty to vidis, tak postavis nehoraznou obranu jednim kliknutim a hned to mas...


třeba tohle mi přijde u her jako blbost - proč by měl hráč vidět že na něj útok de? jen ať je překvapenej když to přijde :-D...

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobre, no :D ... Ale tak zas kazdej ma naky spehy a tak... Navic v budoucnosti ma urcite kazdej radary, diky kterym uvidi, ze naka letka leti smerek k nim a tak hold vyhlasi red alert, ze nejspis na ne miri utok no...

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chcel by som sa opýtať: Kedy to asi plánujete spustiť??

1011 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahojte.. :)..
Četl jsem první stránku, dál už nemám čas číst.. :(..

Mě hlavně vadí při všech hrách (ikariam, DK, travian apod.).. - tedy, pokud budou tohoto typu (DK):

1) všechny vesnice (planety) stejné.. Mě napadlo, že by se každá mohla nějak uspůsobit.. Nějaké by měli bonusy pro těžbu naqadahu - bude to důlní planeta (ale zase tam bude méně něčeho a něčeho). Některá má výhodu pro jídlo, stavbu lodí atd...
2) jednotky.. mě vadí, že se to dělí ta jednotka je na to a ta na to. Třeba dva systémy jednotek.. - místo "obrana proti lodím, "útok na lodě", "obrana proti pěchotě", "útok proti pěchotě" apod. udělat jen "síla proti pěchotě" a "síla proti vesmírným lodím".. vždyť SG tým je dobrý na obranu i na útok atd. :)

Dále mě napadlo o té Atlantídě. Bylo by to domovské město antiků, takže by byla jen jedna a měla by nějaké bonusy - ZPM, jumpery a nwm co ještě. Ale zato by ji šlo hodně těžce dobít (takže né že nějakej amatér ji dobije). :)..

Jo, a taky mě napadlo, co takhle tam dát třeba blokádu.. :) Něco na způsob ikariamu (akorát místo těch peněz nutno zajistit přísun potravin). Ale i přes vesmírnou blokádu může stále používat brány - to by se musela blokáda posilnit, a vzít vlastní bránu z nějaké své planety na nějakou blokujcí loď a tím by sezamezil přísun pěších posil na blokovanou planetu. :)

Promiňte za můj styl psaní a veškeré chyby. ;)
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.


99% lidí si po po přečtení nezadá odkaz
natypolis.myminicity.com

martik__ Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 122
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dost věcí co se tu píše se objevilo i v nápadech na mojí hře. Mám v plánu většinu z nich realizovat. Už teď hra běží, časem přibudou nové věci jako RPG modifikace, levelování postavy, vlajkové lodě...

Pokud máte někdo zájem kouknout, hledejte "Stargate Revolutions" na tomto fóru.

Jinak by se hodil grafik (někdo, kdo by nakreslil obrázky budov a tak)...

Pro autora topicu - není to sranda co? Vývoj takové hry se zdá být ze začátku jednoduchej, ale časem se zjistí, že je to naopak docela náročné :) jestli chceš napiš a pokecáme.

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak pol roka tu bolo mŕtvo, a tak sa chcem opýtať zásadnú otázku :D : Pokračujete???

(Myslím si ale, že odpoveď už poznám... :( )

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Hry