Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry SG - Empires, browser game (s obrázky a tak...)

SG - Empires, browser game (s obrázky a tak...)

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem si to pročítal fórum a co nevidím. Tuny her dělanych v Gamemakeru, 90% znich nedodělaných, další milon her dělaných v jinak ty pro změu nikdy nespatří světlo světa. Divím se že ještě nikoho nenapadlo udělat nějakou SG hru ve ve stylu Grepolis, Travianu, Divokých kmenů...
Ať hledám sebevíc, nic takového prostě není.

Takže se ptám, mělo by cenu něco takého vytvořit? Hrál by jste to někdo?

Samozřejmě by to bylo o dost rychlejší než víše zmíněné gamesy, nebylo žádné zváhodňování za peníze a podobné kraviny co mě na takových hrách vadí...
Naposledy upravil Ronnie124 dne 28.4.2011 18:56:34, celkově upraveno 1
Warning: My post´s can kill you!

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle mě by se lidi na to sehnaly, takže podle mě dobrý nápad :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
lidi by se nejspíš sehnaly, ale placení serverů je mimo mé možnosti a free by to asi neutáhly a hlavně u takové hry by to chtělo aspoň něco ve flashi, nebo možná kompletně napsat přes flash + AS + databáze(CouchDB, MYSQL, PGSQL, MS-SQL)(Podobně jako S&F) a flash je drahej... pokud někdo vytvoří tak bych hrál
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
flash vubec neni potřeba, staci hodně PHP, tochu míň MYSQL a něco od javascriptu. Free Servery by to zvládly dokud by to hralo jen par lidi, pokud by začalo hrat vice lidi, tak nemám problém Server si zajistit.

Jinak pomaloušku polehoučku začínám tvořit,tak pokud by se někdo chtěl přidat a pomoct mi stím, napiš zprávu nebo líp na icq( 336632446 ).
Warning: My post´s can kill you!

Bobo_SK Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 84
Bydliště: Slovensko,Partizánske
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to sa teším, že začínaš pomalu tvoriť :D a držím ti palce :D

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já mám docela zkušenosti s GM jako se hrou,
s grafikou bych taky možná pomohl ,ale vůbec neumim tu hru nějak propojit s tim serverem atd...ale rád bych se to naučil ;)
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
The Piko píše:
já mám docela zkušenosti s GM jako se hrou,
s grafikou bych taky možná pomohl ,ale vůbec neumim tu hru nějak propojit s tim serverem atd...ale rád bych se to naučil ;)


:rflmao: Ta hra by se nepsala v Game Makeru, ale v PHP nebo Javě pokud se nepletu :D Game Maker je jen pro hry v PC ne netový :lol:
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
booble1428 má recht, bude to z 85% psane v PHP, javascriptu se asi nevyhnu a něco z HTML taky bude. Takže ještě jednou, pokud má někdo zájem na tom dělat se mnou tak se ozvěte. Jediná podmínka je aby jste alespon trochu ovládali PHP a MYSQL a perfektně znali HTML a CSS.
Warning: My post´s can kill you!

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
možná by to bylo lepší ve stylu gladiatuse, víte jak to myslim, člověk by měl postavu a tunil by si jí :idea:
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já myslim že ne ,spíš jako ty divoký kmeny.
Obrázek

Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
řeknu to takhle hrál sem gladiatuse moc mě to nevzalo, hrál sem travian nuda, hrál sem ogame sci-fi zábava ale po pár měsících jako každá hra tě začne nudit nebo nemáte dostatek času, nevyhlo se to ani divokým kmenům táhle hra mě naprosto nadchla ale pak sem nemněl 2měsíce internet a všichni si na mě vyřádili :roll: ale pokud bude hra na téma Stargate tak si ji rád zahraju a třeba pak i ohodnotím :D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ronnie124 píše:
alespon trochu ovládali PHP a MYSQL a perfektně znali HTML a CSS.

muzu helpnout s (X)HTML a CSS ty znám dobře, ale PHP a MYSQL by byl problém, moje orientace je ASP.NET a MS SQL, takže nic :( ale přeji hodně štěstí při vývoji
Obrázek

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud by si chtěl, v NanoSoftu máme pár PHP, HTML, ... WebProgramátorů, co by s tím měli už mít zkušenosti, tak pokud chceš tak napiš přez PM :)
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vidím, že sa tu začína tvoriť tým, ktorý tu hru vytvorí tak držím palce a rad by som pomohol ale na PC som analfabet :D :D :D

Ale keď ju už vytvárate nemohli by ste ju urobiť nejak, že tam budeš mať mesto na 1 pl., na ktoré sa pozeráš (Travian, Grepolis) vytváraš jednotky atď, potom by si si dal mapku galaxie ale odkryla by sa ti celá až po skončení "výskumu brán", keby si začal na niekoho útočiť tak by sa to skladalo z dvoch častí: pozemská (príchod bránou) letecká (lode, HP), mohli by ste urobiť, že na niektoré pl. sa dá viesť útok iba pozemný a na niektoré iba letecký a aby som nezabudol mohli by ste dať do galaxie nejaké "antické základne" a keby si ich obiavil dosť tak by sa ti odomkla cesta na Atlantis (ale iba 1 hráčovy a ľudom ktorým to dovolí).

Viem, že mám bujnú fantáziu a ani polovičku z toho neurobíte ale keby hej bola by to podľa mňa super hra a hral by som ju (aj tak ju budem hrať hociako ju dokončíte :D :D )
Takže pokračujete, jasné :?: :twisted:

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to taurian13: výborný nápad :)
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
k.koudy: na HTML uz cloveka mám a jeden na to bude výc nez je potreba

booble1428: zatím jsem ve fázy kdy se snažím vymyslet jak by to mohlo vypadat, ale později se mi určitě pár PHP lidí bude hodit

taurian13: z průzkumy a útoky dost dobrý nápad, ale to odemčení cesty na Atlantidu je divné...
Naposledy upravil Ronnie124 dne 06.5.2011 22:23:32, celkově upraveno 1
Warning: My post´s can kill you!

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ja som to myslel tak, že napr. do galaxie dáte 15 tých antických základní - a mohlo by sa to robiť tak, že napr. prídeš na pl. (kde je "antická základňa ale ti o tom nevieš - ako prieskumník), osídliš ju a začneš prieskum pl. (samozrejme to niečo stojí), nájdeš tú základňu a môžeš sa rozhodnúť či ju opravíš (ale to bude stáť veľa "peňazí") alebo ju "predáš niekomu" (t.j. že ju môže využívať na tvojej pl. ale musí ti platiť alebo niečo také), ak by si sa ju pokúsil opraviť a dal do toho "peniaze" odomkol by sa ti upgrade napr. na silnejšie štíty na tvojich lodiach, plány na stavbu Aurory,......., ktorý by si mál jediný v celej hre + na tej základni by bol kúsok adresy (na Atlantis) a keby si sa chcel dostať na Atlantis musel by si napr. nájsť 10 tých základní, alebo vytvoriť spojenectvo s niekym kto má základňu aby si sa dostal ku informáciám a odomkol cestu na Atlantis ale stále musíš mať informácie najmenej z 10 základní.

Dúfam, že ste pochopili :D :D

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
taurian13: myslim ze jsem to pochopil , ale jelikoz mam v planu ve vysledku zahrnout antiky jako hratelnou rasu tak napad ze zakladnama je trochu mimo, ale ocenuji tvoji snahu a napad

ALL: pokud by se nějakemu ve Photoshopu nebo podobnem programu zdatnému jedinci chtělo mohly by vytvořit logo a header(to co je tady nahoře Jumper Atlantida a tak)

A stále platí nabýdka na připojení se do týmu.

Tým se zatím skládá z:
Ronnie124
Patas25

Číba (možná, dluho se neozval, nevim...)
Warning: My post´s can kill you!

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych to udělal tak, dost podobné grepolisu. Člověk by začínal na jedné planetě, kde by si budoval infrastrukturu, cvičil jednotky apod. Pak by měl možnost vyzkoumat meziplanetární cestování a ve své soustavě by narazil na spoluhráče, podobně jako na grepolisu byl jeden ostrov pro několik hráčů, tak stejným způsobem by byla soustava. Aby mohl prozkoumávat dál, musel by provést další řadu výzkumů, včetně hyperprostorových motorů, nebo spuštění vlastního programu hvězdná brána. Tímto by mohl prozkoumávat a kolonizovat vesmír dvěma způsoby.

Možná by potom mohl postavit i vesmírné stanice poblíž nějakých zdrojů.
Co se týče antických základen, no ty by tam mohly být po obsazení a jejich opravě by to hráčovi poskytlo nějaké výzkumné body, případně darovalo novou technologii. Také by tam mohli být základny Wraithů a Goa´uldů, které by byly častější, ale museli se dobíjet.

No a Atlantis? ta tam samozřejmě nesmí chybět a to přímo ve středu galaxie jako sídlo adminů.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Budú rôzne druhy sústav a planét, bude viac druhov surovin (náhodne podľa planety) ? A budú môcť silný a vyspelí hráči útočiť na začiatočníkov ? Len jedna galaxia alebo viac ?

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sim100: tolik otázek a tak málo odpovědí...
Bude to více méně jak napsat Patas25, ale jestě se může, a taky se určitě spousta věcí změní. Taky záleží na tom jak to půjde s programováním...

A ještě k těm surovinám, zatím mám v plánu naquadah, trinium a krystaly časem se ale můžou oběvit další....
Warning: My post´s can kill you!

taurian13 Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ja neviem mne tam tá Atlantis stále chýba :D :D , podľa mňa by ste mali základňu Adminov urobiť na Zemi a výrobu Atlantis alebo niečo s Atlantis by ste mali dať hráčom napr. s úrovňou 100 :D :D .

Ja tam proste chcem Atlantis pre mňa a nikoho iného :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Čo sa týka planét - bude nejaká tabuľka (ogame) alebo to bude pohľad na celú galaxiu a tam budú vyznačené sústavy (ikariam,DK,travian) ?

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Budu mluvit aji za Ronnieho, že hra je v plenkách. Já sem neměl ještě možnost pořádně se zapojit a nejdříve se budou muset vymyslet základy. Jak ty budou, tak se začnou dolaďovat detaily. Takže teďka to slíbit můžem a pak zjistíme, že nikdo to nebude schopný napsat a ten konkrétní nápad se zamítne.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
taurian13: tak dobře ukecal jsi mě, Atlatida bude, nevim kdy, ale casem bude

Sim100: A co se týká planet, rád bych aby byl pohled na galaxii, z toho se dalo prejit na soustavu a z tama na planetu, ale uvidím jak se mi to bude programovat, je mozny ze to jeste zmením. Nebo je taky mozny že ze začátku bude jen tabulka a casem se přidělá mapa galaxie a soustavy


///// už jsem to napsal mazat to nebudu, Patas byl rychlejší a vystihl to uplne presne
Warning: My post´s can kill you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Hry

cron