Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry SG - Empires, browser game (s obrázky a tak...)

SG - Empires, browser game (s obrázky a tak...)

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jé můžu být admin sídlící na Atlantis? :D

No nevim jestli se tahle hra dodělá,jestli jo tak snad to bude lepší než už udělané bowser hry SG.. :)
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Sim100 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 165
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A (zatiaľ) posledná otázka - v hre budú len technológie a lode ktoré sa objavili v seriáloch alebo vymyslíte aj nové ?

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
take doufam ze to nebude jako stargate-game.cz - to me zacalo po 5ti dnech nudit :D
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, Ronnie psal, že by to v koncové formě mělo podobu jako grepolis, či divoké kmeny. Ale jak to bude vypadat, to ukáže jenom čas.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
grepolis neznam (znam jen reklamy ale nikdy jsem to nehral) a divoke kmeny - grepolis by tedy asi predstavoval ikariam? takze vlastne hra imperion, jen misto vymyslenych veci (torpedoborec, bitevni lod,...), stargate veci (aurora, daedalos,...) jo? to by slo=)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Scary102 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo tak tahle hra jestli se dokonci tak to bude asi dobra hra podle toho co tu ctu a prikladam se k napadu taurian13 atlantida nesmi chybet a s tema zakladnama dobry napad ale sam vim jak je tezke programovat a to se teprve ucim...

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nenapadlo?
Znám minimálně tři :D
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rigel: jo, nejak tak jak rikas by to mohlo byt

miki: tak jo nekoho napadlo udelat SG hru, ale co ja vmi tak kazda ma v urcotou hodinu prepocet, nebo jinou vec co mi dost vadi. Tak si to proste udelam po svem.
Warning: My post´s can kill you!

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No prostě tyhle Sg hry co sou zatim udělaný a v provozu jsou tak nějak nanic.Přesně jaks psal.
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ALL: Na hře usilovně pracujeme a mílovýmy kroky se blížíme k prvnímu veřejnému testu.
Warning: My post´s can kill you!

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To je dobře :) doufám, že test bude co nejdřív, ale hlavně nic neuspěchat my nebo aspoň já si počkám
Obrázek

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak jsem to tady promazal. Jestli chybí něco důležitého tak se omlouvám.
Obrázek

UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už se těším, teda jestli to doděláte tak hned pařím.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrazek jak hra zatim vypada:

Obrázek

ještě přibudou obrazky(ikony) budov a par dalsich detailu. A hlaně na levo bude menu (profil, napoveda, odhlaseni ......)
Warning: My post´s can kill you!

booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vypadá to nice !
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hezké, jen bych tam ještě přidal pozadí (ta šedá by někoho mohla po chvíli nudit).
Ale jinak je to moc pěkné.
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To mi připomíná. Kdyby se chtěl někdo zapojit, at tam není pořád screen jedné planety, tak kdo by měl chvílu času a postahoval obrázky planet, popřípadě udělal screeny z Mass Effectu... tam je jich dost, jen jsem se nedostal k tomu, abych je udělal...
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen jedna otázka - jak velké mají být ty planety?
A dále mám je upravit (osekat barevné okraje) nebo to si chcete udělat sami? Programování pro internet (nebo jak se to nazývá - zkrátka to html, php,...) to mi nikdy moc nešlo, ale zato stahování - to mi šlo vždy dobře :lol:
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Patas25 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 870
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No a komu ne. Jinak ohledně toho napiš Ronniemu, jak mu to bude vyhovovat.
Je to taková výzva, taková prosba. Chtěl bych se naučit programovat v Cčku, proto bych chtěl poprosit někoho z této komunity, kdo tento jazyk ovládá a byl by ochotem sem tam poradit, případně doporučit nějaké zdroje.

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě ne :( Strašně mi blbne.. :( :lol:
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se to hodně líbí! Osobně bych jen měl takový drobný dodatek a sice, že mi přijde trochu kostrbaté spojení "Naquadahu máš:", "Krystalů máš:" a podobně... Mě lépe zní, když tam bude jen "Naqadah:" nebo "Krystaly:"... Už jen proto, že to je kratší, ale je to vaše věc...

Jinak kamarada bavi kreslit si vesmir ve Photoshopu... Jake potrebujete ty rozmery tech planet? Kdybyste nebyly proti, zeptal bych se ho, jestli neco neudela... Prece jenom je lepsi, vyuzivat vlastni praci, protoze znam priklady, kdy nekdo musel stahnout z obehu hru jen kvuli tomu, ze tam vyuzil nekolik obrazku, co si nasel pres google a nebyly z jeho tvorby.

Dve ukazky jeho prace v nizkem rozliseni:
Ukázka 1 - Photobucket
Ukázka 2 - Photobucket

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na hře makám dnem i nocí, tady je maly progres:
Obrázek
boužel většina práce není vůbec vidět.

Jinak k těm obrázkům, čím víc jich budu mít, tím bude hra líp vypadat. U planet to znamená že každému se zobrazí jiná. A anemusí to být jen planety, pokud se vám chce tak můžte poshánět i obrázky lodí, pěchoty i další techniky. Na rozlišení moc nezáleží(stejně si to upravím jak bude potřeba), ale čím větší tím lepší.

Kdo budete něco mít tak to hoďte do zip nebo rar archivu nebo někam na net a pošlete mi to na Ronnie124@seznam.cz. Vaše jméno bude nakonec napsané v seznamu tvůrců.
Warning: My post´s can kill you!

robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen tak mě napadla pár věcí,sice vim že to neuděláte,ale stejně to napíšu.Ty planety by se mohli otáčet (taková animace).A budou na planetě vydět budovy,atp.? :arrow: Taky bych přidal něco jako vývojovej strom budov atd. .Později možná i obrázky ke krystalum a naquadahu, triniu.Jinak pěkný a moc se těšim až hra vyjde. :bravo: Tot´vše co sem k tomu chtěl říct.
Obrázek

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Copak, hrajes Ogame? Ale jo, kdyby se to tam dalo, vypadalo by to hezky. Kdyz uz jsme u toho, nekdo by mohl udelat napriklad 3D modely lodi a pak dat jako animaci jejich otaceni. Kdyby nekdo kliknul na ikonu Daedala, otevrelo by se nove okenko kde by byly informace a tato animace otacejiciho se daedala... Ale to si myslim ze by na te hre opravdu muselo makat vice lidi, ne jen tak maly tym...
Ale doufam ze hru dokoncite - jestli ano, urcite budu castym hracem=)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Xenty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Grafika ve 3D celkove je hrozne komplikovana... Slo by to hodne tezko... Navic to otaceni planet mi prijde i celkem zbytecne... Ty obrazky krystalu a naqadahu a dalsich zdroju jsou takove drobnosti, ktere se mohou pridat kdykoliv... Podle me by to vypadalo dobre... Ten vyvojovi strom... Urcite musi byt nejaky system vyzkumu nebo proste zlepsovani se, aby mel hrac co delat... Jde o to, jak to zpracovat, aby to pusobilo prehledne a prirozene... Kdyby byly videt na planete budovy a tak, urcite bych byl rad... Cim vic je toho videt, tim lip, ale taky cim vic toho je videt, tim vic se toho musi nakreslit, takze by do zacatku klidne stacilo nejake textove zobrazeni a casem by se hra ruzne vylepsovala...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Hry

cron