Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Mass Effect CZ

Mass Effect CZ

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 01.7.2011 13:48:08
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ciao, nevíte někdo náhodou, kde bych mohl stáhnout češtinu do hry Mass Effect? Neodkazujte mě prosím na strýčka Googla, progooglil jsem opravdu hodně času. Našel jsem pouze .exe soubor, kde vyberu cestu a program prý aktualizuje data. Po dokončení práce se ale nic nestane a hra je pořád anglická.
Nejsem na tom totiž s Aj na tak dobré úrovni abych dokázal překládat tak rychle. Pokud jste tedy někdo měli podobný problém ale našli jste funkční link, chtěl bych vás poprosit, jestli by jste mi neposlali adresu, kde lze CZ stáhnout.
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 01.7.2011 14:05:29
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
co třeba si koupit nebo stáhnout českou verzi hry?
Obrázek

Příspěvek 01.7.2011 14:20:03
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a zkoušels změnit jazyk v nastavení, u některých her je nutný po aktualizaci na českou přepnout v nastavení jazyk :) jinak má Dave recht, stáhnout už českou :)

Příspěvek 01.7.2011 14:33:49
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zkus se podívat na instalační disk, jestli tam nenajdeš zararovaný soubor Czech. Pokud tam je, stačí rozbalit do instalační složky. Takhle jsem to musel udělat i já, protože hra jinak běžela pouze v AJ.

Příspěvek 01.7.2011 15:12:08
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nebo kdysi byl bug, že pokud se hra instalovala přes autorun, tak to češtinu nenabídlo, pokud tam byla.
Obrázek

Příspěvek 01.7.2011 15:44:55
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
když už jsme u mass effectu, jednička mi nechce na 7mičkách jet a to sem zkoušel už tři verze i originálku, nenapadá vás někoho co by to mohlo způsobovat?

Příspěvek 01.7.2011 16:22:22
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Háže ti to nějakou chybovou hlášku? Mám už nějakou dobu podobný problém, ale zjistil jsem, že je patrně chyba v grafice (nechce načíst a když načte, sekne se celý počítač). Teď jedu na integrované, na které ME nejde ani kdybych se tisíc let modlil.

Příspěvek 01.7.2011 17:32:06
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
nic to nevyhodí, jen to prostě problikne :D, už už se to chce zapnout a najednou zase koukám na svoji plochu :)

Příspěvek 01.7.2011 18:43:25
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no, ha mi dava na vyber pouze Aj pri instalaci a nikde jinde jsem nastaveni jazyku nenasel. takze zase stahovat XX hodin ME CZ =(
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 29.12.2011 21:23:49
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ahoj....mám problém s Mass Effect 1 (ať je to CZ nebo EN)...vždy když poprvé spustím hru, naběhne tabulka konfigurace, ale hned na to mi windowsi vyhodí chybovou tabulku, že program přestal pracovat atd....nevíte někdo co s tím, respektive měl někdo stejný problém?

Příspěvek 30.12.2011 09:55:25
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zkus to spustit jako správce, mě to u některejch her pomůže, když mi to hodí tuhle chybovku.
Obrázek

Příspěvek 30.12.2011 11:46:06
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
takový věci zkouším jako první....:) a bohužel nepomohlo...zkusil se msi najít i crack...nějakej sem našel, ale když sem to spustil přímo z toho cracku (jelikož se jeho název neshodovbal s původním exe souborem), tak mi to vyhodilo chybu s .dll, takže jsem ho hodil do složky windows/system a při spuštění mi to vyhodilo další zpi**** chybu v .dll, načež sem chviličku pokračoval než sem došel na konec...ale stejně nic....fakt mě to se*e....dvojku sem dohrál několikrát, ale mass effect 1 sem ani nezapnul...začínám si myslet, že to je systémem Windows 7 ultimate 64bit

Příspěvek 02.1.2012 17:50:45
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, pokud to co o programech vím, je pravda, a pokud jsem pochopil tvůj problém správně, v cracku máš cesty pro umístění jednotlivých souborů, a když je nemůže program najít, vyhodí error. Takže vem ten crack, přejmenuj ho na název původního souboru a vlož ho na místo původního, pokud je celý Mass Effect správně nainstalovaný, měly by se všechny potřebné .dll najít a hra by měla běžet. Pokud to stále nebude fungovat, znamená to, že máš buď špatnou verzi Mass Effectu a k tomu nekompatibilní crack (tzn. stáhni novej mass effect) a nebo máš crack na jinou verzi - pak stáhni jen novej crack. Ve Windows chyba zřejmě není, když například moje Vista nepodporuje StarForce ochranu, vždy po zapnutí pc mi automaticky vyskočí hláška, že byl nalezen program, který má potíže s kompatibilitou...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 02.1.2012 20:35:07
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak té špatné verzi přestávám věřit, jelikož jsem stahoval snad čtyři verze, měl jsem i originálku a ani jedna nefungovala a dělala to samý....takže už jsem docela bezradnej...

Příspěvek 20.2.2012 17:21:06
alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zkusil jsi i tohle?
http://sworktech.com/blog/index.php?/archives/236-Mass-Effect-1-pod-Windows-7-32-bit-a-64-bit.html
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

Příspěvek 20.2.2012 18:17:50
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
děkuji za snahu, ale už je zbytečná, nakonec mi pomohl patch 1.02, díky němuž už to funguje více méně v pořádku...jen mi tam nejede čeština...:( ale tak angličtinu se učím 14 let, tak je to spíš jen lenost to překládat

Příspěvek 16.3.2012 14:28:51
Princ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Moravské Markrabství
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na cdprojektu je čeština myslím... jinak když si stáhnu DLCéčka k ME 1 půjde mi konečně nahrát do ME 2 savy? Plus dotaz ty DLCéčka mám hrát jak jako odzačátku ME 1 nebo to nabídne samo na konci? Jen bych se nejradši vyhnul hraní odzačátku když jsem to tak dobře zahrál a skončil v posteli s postavou kterou sem chtěl už od začátku :-D
StarGate Libertas(2.série)2x20http://ftltvshows.wordpress.com/category/stargate-libertas/1-serie-sgl/I have become your nightmare
Say good-bye to every thing

Příspěvek 07.7.2016 00:10:43
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ME4 se blíží :D
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 07.7.2016 00:55:36
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nepřipomínej to, já hrál všechny ME, a jsou to moje nejoblíbnější hry, ale bez extrémního upgradu hardwaru pochybuju že si ME4 zahraju, ale kde sakra vzít prachy :(
I'm so sad.

Příspěvek 12.7.2016 18:47:31
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Zas tak strašný to naštěstí není :-)

pokud vezmeme střední cestu, tak:
    Intel Core i5-3470T 2.8GHz
    GeForce GTX 660 nebo Radeon HD 6970
    8 GB RAM
    Win 10 64bit
    DX 11
    free space 55 GB

bych řek, že na dnešní dobu i celkem umírněný :-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 12.7.2016 23:14:29
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Stejně si vůbec nejsem jistej zda to vůbec chci hrát.
Jednak tam nebude Normandy, pak Shepard a ani Garrus. Vlastně tam nebude nikdo koho známe.
Nevím co od toho čekat, přeci jen trilologie je konec (i když by snad všichni chtěli jinej), bude to holt úplný přesun do Andromedy, s novíma postavama atd.
A vzhledem k tomu jaké hry v poslední době vznikají a jak jsou odfláknuté atd. tam mám o titul Mass Effect docela strach. Ale Biowarre je je skvělé studio, které většinou dělá skvělé hry. Ale furt je tu ta chybička která si říká EA.
Holt nezbývá než doufat že jim povede vytvořit znova podobně úžasný zážitek jako u předchozích dílů. Podobně úžasné postavy, nějakou krásnou úžasnou loďku a taky v nějaké nové pořádné nepřátele se kterými bude podobná sranda jako třeba s reapry.
Akorát si stejně myslím že možná by bylo zajímavější kdyby se to odehrávalo během války prvního kontaktu, což by možná bylo zajímavější.
No snad nás budoucnost příjemně překvapí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron