Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Hra typu OGame

Hra typu OGame

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.10.2012 17:40:04
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čau, je to jen pár dní, co jsem si nostalgicky vzpoměl na staré dobré časy, kdy jsem ještě měl hromadu volného času, do školy jsem se chodil jen vyspat a internet jsme měli teprve krátce. V té době jsem miloval prohlížečové hry, které jsem zároveň považoval za vrchol herního průmyslu. Vzpoměl jsem si i na hru OGame, kterou jsem zbožňoval a těšil se na každou minutu, kterou budu plánovat, co udělám se svou obrovskou flotilou. Vždy ale hra měla jeden nedostatek - nebyl jsem nejlepší, a vždy byla velice agresivní, aspoň co se komunity týče. Vždy mi tedy mé slavné impérium vydrželo okolo měsíce, pak jsem se vždy stal "farmou" mnohem silnějších hráčů... Abych pomohl svému rozvoji, našel jsem si dvě hry, které jsem pak hrál do zbláznění. Jednalo se o OGamePlay a EVOGame - vpodstatě to byly ty samé hry, jenom asi 15x rychlejší. Po oněch vzpomínkách jsem si řekl, že opět zavítám na EVOGame, ale zjistil jsem, že tuto hru již zrušili. Poslední možností tedy je OGamePlay, ale tato verze má mnoho bugů, takže se pro mě stává jen velmi těžko hratelnou.
Chtěl bych se vás tedy zeptat, zda-li neznáte jakoukoliv hru, která by byla kopií OGame, jen několikrát urychlenou?
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 19.12.2014 18:28:13
BCage777 Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: PK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tady jsem si najít software na kopie OGames. Kopie. downv. com / Linux-software-download / kopie-OGame
Ned jsem pomoc používat tuto při kopírování.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry