Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Factorio

Factorio

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 14.7.2016 20:25:45
Arlo Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Hrajete někdo tuto skvělou českou hru? Připadně máte nějaké tipy a triky na stavbu opravdových mega továre?

Pro ostatní:
Factorio.com

Příspěvek 20.7.2016 12:14:16
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Já hrával, ale nějak jsem jí opustil, i když už zas přemýšlím, že si začnu stavět vlastní továrničku :-)

osobně jsem si hru víc užil když jsem hrál s módy je to přeci jen o něco rychlejší a zajímavější hra .-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 22.7.2016 11:13:02
Arlo Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak to je super, já jsem blázen na mody, vždycky jich mám nahozených noooo hodně :D a jak říkáš je to zajímavější hra :) :D

Příspěvek 22.7.2016 15:12:39
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
ja měl jen... juj si nevzpomenu na názvy :D ale byl to ten co ovlivňoval zásoby rud, pak to stavění kolejí vlakem a na transportní pásy a ještě pár... myslím že celkem 5 až 8 ale vesměs to byli módy na logistiku .-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry