Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Factorio

Factorio

počítačové, konzolové, deskové a další hry

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 14.7.2016 20:25:45
Arlo Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Hrajete někdo tuto skvělou českou hru? Připadně máte nějaké tipy a triky na stavbu opravdových mega továre?

Pro ostatní:
Factorio.com

Příspěvek 20.7.2016 12:14:16
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Já hrával, ale nějak jsem jí opustil, i když už zas přemýšlím, že si začnu stavět vlastní továrničku :-)

osobně jsem si hru víc užil když jsem hrál s módy je to přeci jen o něco rychlejší a zajímavější hra .-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 22.7.2016 11:13:02
Arlo Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak to je super, já jsem blázen na mody, vždycky jich mám nahozených noooo hodně :D a jak říkáš je to zajímavější hra :) :D

Příspěvek 22.7.2016 15:12:39
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
ja měl jen... juj si nevzpomenu na názvy :D ale byl to ten co ovlivňoval zásoby rud, pak to stavění kolejí vlakem a na transportní pásy a ještě pár... myslím že celkem 5 až 8 ale vesměs to byli módy na logistiku .-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Hry

cron