Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Vtipy a zábava Napište něco o osobě nad vámi

Napište něco o osobě nad vámi

obrázky, videa, flash animace, texty a další

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tuhle hru jsem viděl na jednom zahraničním fóru o BSG.

Je to velice jednoduché a člověk se o sobě dost dozví :fish:

Napíšete znak ^ (Alt+94). A přidáte jednu dvě věty o člověku, který psal předchozí příspěvek. Může to být cokoliv, ale měla by to být pravda. Lze psát pouze o člověku, bezprostředně nad vaší reakcí. Reakce ob jeden a více příspěvků nejsou povoleny.

Tohle téma má dost velký potenciál zvrhnout se ve flame, takže bude bedlivě hlídáné!!
Tzn. doufám, že budete dodržovat pravidla slušnosti. Urážlivé, neslušné,... příspěvky nahlašte a budou smazány. Navíc se autor vystavuje nebezpečí perzekuce a toho, že někdo napíše něco "pěkného" o něm.

V rámci předcházení zlé krve. Pokud někdo napíše něco, co sice nemyslí zle, ale adresáta se to dotkne, nechť mi (nebo jinému moderovi) o tom dá vědět a daný příspěvek bude smazán. V tomto případě nebude autor perzekuován.

Zatím to poběží v testovacím módu. Myslím, že když to může bez problémů fungovat jinde, tak by to mělo fungovat i zde. Záleží jen na vás. :wink:

ENGAGE

EDIT: Ještě malý dodatek k pravidlům. Jeden uživatel může klidně hodnotit uživatelů víc. Může i klidně někoho 2x. (zase ale nemělo by tam být pokaždé to samé.
Naposledy upravil WiX dne 22.4.2007 11:09:48, celkově upraveno 1
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 20.4.2007 22:24:32
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
^
Člověk který by škrtil za malé "x" v jeho nicku.Vždy pište s velkým.Bydlí blízko lesa Řáholce a mám z něho strach, ostatně jako ze všech korektorů.

Příspěvek 20.4.2007 22:28:56
george_1 Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^
Prilezitostny hacker, airsoftak a skoro soused :lol: . A hlavne clovek co se proslavil shozenim SGAP :hlaseni:
Obrázek

Příspěvek 21.4.2007 12:36:12
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
^
Správný člověk a skvělý hláškař. Proslaven vynaleznutím neandrtálštiny a jejím uplatnění ve fóru. Také se vyzná v PDAčkách :)

jinak pro Dastra: stačí si pořádně přečíst úvodní příspěvek a pochopíš, že máš něco napsat o člověku, který psal příspěvek, na který reaguješ 8) čili na autora příspěvku nad sebou.

a jsem zvědavej co napíšete na mě :D
Obrázek

Příspěvek 21.4.2007 12:53:02
Shorty

Odpovědět s citací
 
^
Výborný kamarád a rád o sobě říká, jak ho nikdo nemá rád. Dobrý admin a vyzná se, občas trochu rýpavý. :D
Naposledy upravil Shorty dne 21.4.2007 13:23:54, celkově upraveno 1

Příspěvek 21.4.2007 13:05:03
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
^
Neexistují žádná slova, kterými bych ho dokázal dostatečně popsat. Prostě Shorty, skvělý kamarád a člověk, který je neodmyslitelnou součástí tohoto fóra. Proslaven zejména svojí speciální klávesnici, která má kromě standartních tří klí kláves (ctrl, alt a delete) ještě navíc tři klávesy - bounce, what? a imho lol.

btw nevím jestli je tohle dovoleno - že jeden uživatel hodnotí uživatelů víc. Když tak to WiXi specifikuj :)

a opravdu mě nikdo nemá rád - všichni mě chtějí zabít, že McBeck.C :D
Obrázek

Příspěvek 21.4.2007 13:22:08
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^
Je to rejpal a notorický kazisvět. Pořád by zaváděl barvičky a likvidoval fórum. Nikdo ho nemá rád :)
Pravda je ale taková, že bez něj by fórum už dávno zkolabovalo. Je to skvělý admin a technický poradce. A nevěřím, že ho nikdo nemá rád. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.4.2007 14:46:22
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^
Člověk, na kterého se můžete spolehnout, skvělá kamarádka, žena-adminka. Pro DH by položila život. :D
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 21.4.2007 16:52:25
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^
Můj otec :lol: a dobrá poradna v jednom .Velmi moudrý člověk. :lol: .Dáva dobrý rady ,kterejma se budu řídit.
Obrázek

Příspěvek 21.4.2007 19:40:01
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^
Skvělý člověk. Je s ním sranda a Hon na ježíška je nezapomenutelný :wink:

2Dastr: jsi pořád mimo, zkus si to pročíst ještě 2x
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 21.4.2007 20:51:24
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^

Už jsem to četl asi 3x, dneska jsem fakt mino :-D
Neznám ho osobně, ale myslím že HAck je fajn člověk
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 01.5.2007 20:34:10
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
^
Píše všude, jednoslové/jednosmajlíkové příspěvky nejlépe.Američané jsou podle něj zvěř a je arogantní, odmítá a ignoruje jasně daná fakta.A navíc ještě píše naprosto zbytečný příspěvky
(jako ted nad mým, to se může říct o každém že je fajn, ještě jsi mohl napsat že je to asi muž a že asi používá přezdívku HAck)

Příspěvek 01.5.2007 21:16:40
Kalen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 104
Bydliště: Okres Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
^

Odvážil se něčeho, čeho se zřejmě dost lidí bálo. Upřímný, velmi upřímný, nebere si servítky, docela kašle na konsekvence. Někdy se to hodí někdy ne. Jde si za svým, skoro až za každou cenu. Nebojí se přejít přes hranice a jít zpět, ale ne po špičkách, jak to dělá většina ostatní, ale tak jak se mu zachce. Řekl bych, že je mu dost jedno, co si o něm ostatní myslí.
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 22.5.2007 16:45:32
Shorty

Odpovědět s citací
 
^

Výborný hráč SGTG, má dobré nápady. Dá se s ním opravdu dobře bavit. Škoda, že ho neznám líp. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Vtipy a zábava