Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Vtipy a zábava Kuriozní poznámky

Kuriozní poznámky

obrázky, videa, flash animace, texty a další

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 05.1.2008 17:26:30
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dostaly jste nekdy nejakou ? Pochlubte se .
napr ja dostal ve ctvretek poznamku ze : Pri hodine matematiky nici kruzitkem padesatihalerouvou minci :lol: vubec nechapu proc mi za to musela psat poznamku :lol:

Příspěvek 05.1.2008 17:34:58
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já už poznámky nedostávám pěkných pár let :) Ale ve škole jsem je nikdy moc nedostávala. Ne, že bych byla taková hodná holka, spíš jsem to uměla zamaskovat :)
Ale pamatuju si na jednu poznámku od učitelky, co byla tak trochu exot. Jednomu klukovi dala poznámku "posmívá se mi za zády do očí". :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.1.2008 17:43:42
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Protože ničení mincí je trestné… :roll: :wink:

Jinak vzpomínám si (zatím) jen na jednu… :arrow:

Dcera donesla ze školy poznámku: "Je drzá, odmlouvá a nedá si říct."
Druhý den učitelka čte v žákovské knížce.
"To má po matce, zmlátil jsem je obě."
:D :lol:


EDIT:
tady ty jsem teď našel na HDD :arrow:
1. Houpal se na židli a bez dovolení spadl.

2. Straší děvčata ptákem (sova pálená)

3. V hodině tělovciku bez dovolení vytáhla kozu a celá třída přes ni skákala.

4. Dívá se na mě skrz pravítko a směje se mi, že jsem zelená.

5. Běhá po třídě a zvrací židličky.

6. Smrká mi do výkladu.

7. Směje se mi za zády do očí.

8. Napadal spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.

9. Zařval: "Nálet na blby!" a pustil mi na nohu kovadlinu.

10. Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu hudební výchovy.

11. Skryt za učebnici fyziky vydává nechutné zvuky.

12. Hodil houbou po učitelce čtvrté třídy, která pak po dopadu na zem udělala loužičku.

13. Strká ptáka do topení.(Poznámaka žákovi, který strčil do radiátoru mrtvého kosa)

14. Věodmosti vaší dcery se rozvají nule. Pro postup do dalšího ročníku je nutné, aby se alespoň zdvojnásobily

15. Běhá po zdi.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 05.1.2008 17:44:59
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já už na SŠ nedostávám, ale na ZŠ jsem tam byl král v počtu poznámek :lol: učitelka mě neměla ráda, mno...

A moje nej poznámka byla, když jsme si s kamošem házeli přes třídu a on trefil jednu holku do oka a nakonec v mé žákovské bylo:
Neúmyslně způsobil zranění spolužačky (jméno toho spolužáka)

A on měl v žákovské:
Neúmyslně způsobil zranění spolužačky (moje jméno)


Tohle do dnes nikdo ze třídy nechápem a furt se tomu smějem :lol:

EDIT: Tak to přihodím ještě jednu, kterou dostal spolužák:
Otravuje žáky tzv. flusačkou.
:lol:

Nebo učitelka v hudebce vyhrožovala poznámkou:
Na spolužáka č. 1 - Pokud si nesedne (ukázala na 2.) tam, tak ty (ukázala na 3.) dostaneš poznámku
:lol:
Naposledy upravil JuRas dne 05.1.2008 17:51:57, celkově upraveno 1
Obrázek

Příspěvek 05.1.2008 17:48:40
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo ja vim ze je to trestny , ale byl to jen padesatnik no ja chodim na gympl a poznamek mam od zacatku skolniho roku 9 ale na zakladce sem jich mel jeste vic

Příspěvek 05.1.2008 22:50:40
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejlepší je cimrmanova "Vlákal do třídy opilého popeláře." :D
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 05.1.2008 22:58:44
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem na základce, zhruba před osmi lety, dostal pro mě nezapomenutelnou

Prosím, nedávejte synovi ke svačině česnek.

a jednou jsem dostal třídní důtku za to, že jsem při jízdě tramvají svévolně přestoupil z jednoho vozu do druhého. A pak, že není školství prohnilé. :D

Příspěvek 05.1.2008 23:36:26
upi Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 390
Bydliště: mrtě daleko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ono to nebyla úplne poznámka ale úmysl potrestat v tom byl....

jednou sme si z kamošem v hodine fyziky hazely papirovou vlaštovku, učitel nás napomenul poprvé, poodruhé, potřetí, a pak řekl že když ju hodim ještě raz že me vyskouší ( asi za trest ) tak sem ju ještě přednim, než se otočil, hodil dál. a šel sem k tabuli, a tomu blbečkovi nezbylo nic jineho než mi dát za 1, a dokonce hodiny sme meli zachvat smichu z toho že učitel rozdava zatrest jedničky :-D

( asi to puvodne nebyl záměr :-D )
Obrázek
--- stargate.sk ---

Příspěvek 05.1.2008 23:40:36
Sgt. Hoot Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 570
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to sem dostal někdy v 6. třídě :D :

Musím Vás upozornit že Váš syn niči školní majetek - dveře od WC zavírá kopnutím :lol: tenkrát letěl Chuck Norris :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Chceš-li se mít jako prase v žitě - chovej se jako svině.

Příspěvek 05.1.2008 23:53:56
janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno jééje já snad dostala jedinou poznámku a ta byla velmi originální bylo to asi v 7. třídě
Ničí školní majetek, tím že najíždí židlí do spolužáka
:D :D
a pak kámoška od jednoho fakt ujetého exota dostala poznámku jejíž znění nikdy nezapomenu
Sezením na okně v druhém patře ohrozila svoji bezpečnost
. Podotýkám že seděla uvnitř budovy :lol: a tu samou poznáku dostalo ještě dalších 6 žáku co se tísnili na parapetech ve třídách. :lol:

Příspěvek 06.1.2008 10:48:54
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Upi:
To znám taky :D u nás na fyzice rozdával písemky a po každé třetí udělal průměr…vždicky za jedna max. za dva :lol: (u nás v 8 byl totiž hrozný zmatek, chodilo se po třídě pro brambůrky, …(o odpoledku) :lol:

Janinka:
S těmi okny to u nás (po přestěhování školy tj.9třída) bylo opravdu o život…stačilo se jen nepatrně opřít a už se otevíralo…(ty velký) :roll:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 06.1.2008 12:13:53
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja dotal za trest jednicku z dejepisu :lol:

Příspěvek 06.1.2008 12:54:14
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, na základce jsem docela často dostával takové krátké poznámky, jako:

Je drzý


:lol:

Příspěvek 06.1.2008 16:01:49
corroder Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 30
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mamka měla jednu nezapomenutelnou:
"Snědla pomůcky do výtvarné výchovy"
Proběhlo to takhle: měli malovat zátiší s ovocem...mamka si přinesla jablko...ale zapoměla doma svačinu a dostala hlad :D
McKay: You shot me!
Sheppard: I shot you and I am sorry...

Příspěvek 06.1.2008 20:24:00
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak já ještě poznámku nedostala, takže se nemohů žádnou kuriózní pochlubit :lol: Ale na druhou stranu jsem ráda :D
Obrázek

Příspěvek 06.1.2008 20:46:08
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, poznámky :D To byly časy. Já nejlepší dostala někdy ve druhé třídě.
V hodině HV si povídá se spolužákem i přes napomenutí, a tak jsem jí vykázala na chodbu. Po návratu na mě při sedání vystrčila zadek
:D :lol:

A druhou nejlepší v devítce. Příběh k ní zní takto:
Učitelce se asi po 20 minutách podařilo, aby třída vzala na vědomí, že začala hodina. Já seděla bokem k ní, hezky pohodlíčko, nohy hozený na vedlejší židli, polospánek. Slyšim něco ve smyslu "Kdo chce být zkoušen, ať zvedne ruku." Tak k tomu bezděčně dodám "A kdo nechce, ať zvedne nohu." A jednu nohu zvednu nad úroveň lavice. Učitelku chytil aqmok, tak si vyžádala žákovskou, přestože já byla její mazlíček. V žákovské se pak objevila velice agresivní poznámka:
V hodině ČJ je prostořeká!!!

Příspěvek 06.1.2008 21:35:57
Doci Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2WiX: Jj, Cimrman je best :D

"Zamknul dveře třídy tak, že nešly odemknout"
"Odemknul dveře třídy tak, že nešly zamknout"
"Soustavně zapomíná hubku"
"Kousl učitele do ruky, když jsem jej káral"
"Je zádumčivý"
"Přinesl do školy benzín" - "Přinesl do školy sirky" - "Nabádá Kuncovou, aby zítra nechodila do školy" - Další stránky třídní knihy jsou bohužel ohořelé.
"Maluje si do sešitu čtverečky a ještě to drze přiznává"
"Rozbil okno (skleněné) a ještě to drze přiznává"

Prostě klasika největší :D :D :D
Zdá se, že jsme se navzájem pozdravili, urazili a udělali přestávku

Příspěvek 06.1.2008 21:41:35
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je zádumčivý... :D

Příspěvek 06.1.2008 22:46:26
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sem taky vyhrabal svoji žákovskou z devítky, vzhledem k tomu, že sem dostával poznámky prakticky denně (rubrika "Jiná sdělení" byla narvaná až na půdu :lol: ) tak sem si řikal, že by tam mohlo bejt i něco vtipnýho, ale nějak sem zapoměl, že se mi po tašce jednou rozlilo ředidlo (nemyslete si o mně nic špatnýho, bylo to nitroředidlo, ne toluen - neměl sem to na čuchání, jen sem chtěl zapálit školní hřiště :lol: ) a většina nápisů v žákovský se rozpustila :lol:
Ale nejlepší se zachovalo
Lukášova nejoblíbenější činnost v hodinách spočívá v pohazování různých předmětů po třídě. V tomto okamžiku nepracuje, ale poslouchá diskmena


A pak ještě takovej bonus - chodil sem na plaveckou školu a plavání se počítalo jako jeden z předmětů (psalo se i na vízo) a já sem to flákal, případně bojkotoval a trenér z toho šílel, tak mi chtěl napsat poznámku a v žákovský našel "Pochvalu za vzornou sportovní reprezentaci školy" ... ho málem trefilo :lol:

Teď je to na pytel, dostávam jen zápisy do třídnice ... to se člověk ani nepobaví :( :)
Obrázek

Příspěvek 07.1.2008 13:42:40
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já už taky dostal jednu takovou zvláštní

Snědl spolužačce tatranku a škodu musí uhradit


To bylo v sedmé třídě,jednou jsme hrabali trávu venku a tu tatranku jsem vzal z podlavice spolužačce.Byli jsme dvě skupiny a ona měla zrovna vaření a já tu tatranku venku jedl a ona se zrovna podívala z okna.A celá naše zkupina se začala řechtat. :lol: :lol: :lol:

Příspěvek 09.1.2008 23:21:11
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nějak nevím, kam s tím, ale na Filozofické fakultě máme takovou trochu chodící rakovinu na Středověkou filozofii, hodně kouří, pije...a má velmi zajímavé připomínky ke každému. Těžko říct, jestli se tak snaží lidi vyburcovat k přemýšlení nebo tak dává najevo, že ona je ta s vyšším vzděláním a my máme mlčet a pochodovat, každopádně jsem ráda, že s ní letos žádný předmět nemám. Tohle napsala na stránkách Filozofické fakulty:
Zápočty z postmoderní filosofie

Hodnocení: Zadání písemné práce znělo: 7 stran co nejvýstižnějšího referování o prostudovaném. Je pravdou, že jste se všichni naučili převést jakýkoli text do poměrně plynulých, mnohdy na sebe elegantně navazujících vět. Dobrá, ale je to k ničemu. Cílem výstižného referátu je se vybavit znalostí. Převést knihu anebo delší stať do pouhých 7 stran, znamená značné úsilí a práci jiného typu než jste odvedli, je třeba pochopit význam, oddělit to nejpodstatnější, přesně a autorsky formulovat. Je to umění, po našem techne, základní složka Vaší profesní kompetence. Má to i další neméně závažný smysl, o němž se ještě zmíním. Většina z Vás opatřila svou práci úvodem. Úvod jste koncipovali dvojím způsobem. Část z Vás líčila jakési rádoby osobní motivy k napsání práce, i když jediným motivem byl příkaz a povinnost. Další z Vás považovali za nezbytné na půl strany uvést životopis autora, i když životopisy velkých, menších i zcela nepatrných autorů jsou dnes dostupné během několika vteřin, a tudíž opsáním životopisu z internetového slovníku nezískáváte znalost, kterou potřebujete ke své profesní kompetenci. Horší než špatně myslet, je pracovat zbytečně. Navíc je to plýtvání papíru, energie, surovin, jde tedy výslovně o ekologický zločin. Většina z Vás také opatřila svou práci závěrem. Nevím co k tomu říci. Jen věřím, že při psaní těchto závěrů, jste si všichni byli jasně vědomi toho, že nejste s to jakýkoli závěr koncipovat, protože Vám chybí potřebné znalosti, že jimi nejste náležitě vybaveni. A zde se opět vrátím ke smyslu psaní výstižných referátů – jsou totiž prostředkem, jak si vštěpovat krystalicky zformulované formy a obsahy mnoha rozličných teoretických postojů, a to jako určitý rezervoár, s kterým pak pracujete dále a na jehož základě jste s to činit nějaké kompetentní závěry. Závěry, které jste mi předložili, byli učiněny bez jakýchkoli znalostí, jen tak vyplivnuty jako se vyplivuje nechutná žvýkačka. Kdybych si nebyla vědoma, že jste posedlí školskými manýry, nazvala bych to intelektuální zbabělostí. Tragické je, že u mnoha z Vás, je průkazný zájem a nadání, je to vidět na některých pasážích z textů. Uvedu jen námatkou: Šmíd, Schreil, Jendele. Anebo kolegyně Beránková, kdyby se ji například podařilo Bataillův přístup ke Stalinovi předvést na 2 stranách, disponuje znalostí o jednom z význačných přístupů poválečných intelektuálů západu (konkrétně zběha ze skupiny surrealistů), ovšem musela by si uvědomit, že Stalin stejně jako Mao v r. 68 slouží jako to, co skrze ně lze říci. A tudíž , že rozhodně nevystačí s rozhořčeným výkřikem, že Stalin byl netvor. Přitom referát Bataille-Stalin je jeden z nejlepších, i když nepřípustně zdlouhavý. Ach ty závěry! Jsou jako výstřely z pušky! K udělení zápočtu se každý dostaví osobně v mých konzultačních hodinách a dostane své.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.1.2008 00:51:56
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No asi bych jí kopnul do kebule :evil:
A to jsem jinak celkem pacifista.
Obrázek

Příspěvek 23.2.2008 09:43:18
seqwence Airman
Airman

Příspěvky: 42
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To já jednou dostal:
Švihl spolužáka šňůrou od walkmana a způsobil mu zranění


Já nic! :D

Příspěvek 23.2.2008 10:34:49
jakub222 Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To můj kámoš dostal takovou perlu

"Dává pozor, jestli dávám pozor a když si myslí, že nedávám pozor tak nedává pozor."

týden se tomu celá třída řechtala...
Obrázek

Příspěvek 23.2.2008 13:38:14
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Air Force píše:
Tak sem taky vyhrabal svoji žákovskou z devítky, vzhledem k tomu, že sem dostával poznámky prakticky denně (rubrika "Jiná sdělení" byla narvaná až na půdu :lol: )


ja chodim do osmicky a uz mam ply jiny zdeleni a i tridni schuzky treba na matice uz mi to profesorka pise do sesitu (ale pak se to ze sesitu vzdycky nejak vytrati :lol: )

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Vtipy a zábava

cron