Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Spotřeba PC

Spotřeba PC

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 11.2.2007 11:09:20
Asgard007 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 121
Bydliště: agardská válečná loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jednou při prolézání nějakého fora jsem našel link na zahraniční web, kde se nechala docela přesně spočítat spotřeba PC (ve vztahu ke zdroji). Docela podrobný zadání (všechny současné typy CPU), RAM (včetně frekvence), počet IDE, SATA zařízení, PCI karet, typ grafiky atd. Měl jsem ho v záložkách, ale ty vzaly za svý při pádu widnows. Takže kdyby jste někdo ten link měl, tak bych byl docela rád.

jednou stránku jsem před chvílí našel, ale to co hledám bylo ještě trošku lepší:

http://www.extreme.outervision.com/psucalculator.jsp
Thor : „...senátor Kinsey. O’Neill navrhoval, abych vás za vaše činy poslal na nějakou vzdálenou planetu. Ale jsem si jistý, že to myslel jen jako žert.“
Kinsey: „To určitě, veliteli...“
Thor: „‘Nejvyšší’ veliteli!

Příspěvek 13.3.2007 22:03:19
Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já mám teď novýho kompa,takže 400 W zdroj žere asi dost :-D :twisted: :twisted: :twisted:

Příspěvek 25.3.2007 21:02:53
petr__ Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 148
Bydliště: 50.70778° sš, 15.05265° vd, země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
reláná spotřeba dnešních běžných pc je při běžný práci cca 90W, při plný zátěži málokdy přeleze 200W.Dnešní běžný zdroje, to je věc sama o sobě, výrobci jako redstar, micase, eurocase....učinnost hrozná, když se zatíží na 80% svoji udávaný hodnoty do hodiny shoří.Najdou se i takový,u kterejch si pomocnej zdroj vezme 40W .... . Přitom stačí trochu připlatit (vrátí se to na účtech zaelektriku a stabilitě pc) a máte zdroj s účinností k 90%, malým zvlněním, slušným výkonem a tichý.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Počítače