Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Nahrávání videa z TV do PC

Nahrávání videa z TV do PC

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 18.4.2007 19:21:28
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Potřeboval bych poradit, jak nahrávat video (i audio) z TV do PC. Slyšel jsem, že je k tomu potřeba TVkartu, ale nejde to nějak bez ní, protože já ji nemám?

Příspěvek 18.4.2007 19:45:55
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spíš bych řekl že ne sice většina grafických karet má výstup na připojení k TV ale přes
gr.kartu nahrávat video asi nepůjde.

Můžeš to skusit.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 18.4.2007 19:50:40
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak můžeš dostat data z televizního přijímače do počítače bez TV vstupu? Na grafikách většinou bývají TV výstupy, díky kterým můžeš promítat na televizi to, co se ti zobrazuje na monitoru. Ale právě díky tomu, že je to výstup, tak není udělaná na schopnost čtení a následného převodu, .... abys nakonec dostal na disku nahraný film. Takže si fakt jenom koupit tu TV kartu. Nebo jestli už se dělaji grafiky s TV tunerem nevim, nějak ten hardware poslední dobou nesleduju :?
Obrázek

Příspěvek 18.4.2007 20:03:01
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak už napsal Hemi. Bez TV karty to do počítače nedostaneš (možná kdybys měl DVD rekordér tak bys to mohl dostat do PC bez TV karty (ale protože nemám DVD rekordér tak nevím jak se ten přenost dat uskutečňuje)). Jinak zbývá jen TV karta.
Jinak grafické karty s TV tunerem jsou (tedy aspoň jsem to nedávno četl), ale i tak je lepší si koupit grafickou kartu a TV kartu odděleně.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 18.4.2007 21:03:31
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dneska už tv karty nejsou vůbec drahý, takže než experimentovat s dvd přehrávačem, nakupovat tuny kabeláže a pak zjistit, že je to všechno stejně na nic, je lepší zainvestovat litr do tv karty...

já mám tuhle a nemůžu si na ní stěžovat...

http://www.yakumo.com/products/mode=article/art_nr=1040900
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Počítače

cron