Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Originalni W. XP

Originalni W. XP

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 12.12.2007 17:03:49
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stovka hřebík a kladivo v pohotovostní poloze a skladiště CD v mikrovlnce to jistí :lol:
Obrázek

Příspěvek 12.12.2007 17:12:26
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Pokud HD protloukneš „jenom“ :D hřebíkem tak i přesto ti některé data jsou schopni obnovit( i ze zlomeného CD(na x částí) :wink:

Nejlepší je co nejsilnější magnet v blízkosti PC a v odstíněné krabici + Stovka hřebík :twisted: :twisted:

Mikrovlna = good idea :idea: 8)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 12.12.2007 17:31:14
Midgardsorm Airman
Airman

Příspěvky: 7
Bydliště: Narvik
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Existuje vcelku jednoduché řešení.
Je to patch, ktery pouzivam uz dosti dlouho. Nevim, jak ti zafunguje na tvuj problem (kdyz uz bezi lhuta), kazdopadne pokud ho aplikujes na windows, kde lhuta nebezi, tak ti je zlegalizuje. A zlegalizuje tak, ze muzes stahovat aktualizace (a nemusis se bat ani Validation tool) jak je libo. Proste se hlasi serveru M$ jako legalni a ten to sezere :-) . Ten nastroj mam odzkouseny, pouzivam ho uz pres rok.
Jinak upozorneni, pokud pouzivas nejaky nastroj pro cisteni registru, tak ten to ohlasi jako chybny nebo neplatny klic. Pokud jej omylem odstranis, neni problem patchnout znova.
Rar je otestovany na viry, je v nem srozumitelny navod (anglicky).
Enjoy :-)

Cenzored


Pokud toto berete jako odkaz na warez, tak se omlouvam moderatorum, a uzivatele, co maji o ten patch zajem, mi muzou napsat na ICQ :-)

Edit.: Jj, tohle je už warez. Jenda.SG-1

Příspěvek 12.12.2007 20:36:18
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jenda.SG-1: Jasně, vim a znám, jenže jedno takový projetí třeba 200 GB disku trvá i několik hodin! Neplést s rychlým fomátem, který nepřepisuje každý sektor disku, ale jenom smázne tabulku souborů. Čili operační systém o nich neví, ale soubory na tom disku pořád jsou a dají se obnovit. Nic na tom nezmění ani pětinásobný rychlý formát ;)

Jestli teda stihneš plnohodnotný formát 3x, tak nechci vidět vaše dveře :-D

Jinak kám mam MS produkty taky legální, Windows (jakákoliv) v rámci Microsoft Academy Aliance ze školy a Office jsem nedávno získal z MS Action Packu v práci ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 12.12.2007 21:17:38
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix: Nj, je to tu tak trochu jako v trezoru- taťka musel předělávat futra, aby nevypadly, když se malinko víc bouchne s dveřma- přeci jen, několik cm pancíře a několik silných závor pár kilo váží... stručně- mrkni na poslední díl Heroes, jak se Peter dostával do trezoru... nějak podobně vypadají naše dveře :-) ... ale tak to už je malinko off topic
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 12.12.2007 21:25:36
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tam bych nechtěl bydlet :-D Po ránu bych byl hotovej jenom z otvírání dveří :lol: Nj, OT :?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 12.12.2007 21:51:34
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix píše:
...Po jednom formátování se to údajně dá ještě obnovit...

Věř, že se toho dá udělat ještě víc :twisted: Dělal jsem brigádu v jedné nejmenované počítačové firmě a tohle jsem dělal téměř denně :wink: "Všichni" si najivně myslí, že formát vše vyřeší, ale není to pravda.. Expert (za toho se nemám, jen jsem se od nich něco málo naučil) dokáže téměř vše.. :arrow:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 13.12.2007 11:53:46
LaCoret Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelča: Presne tak, jedine co pomuze je prepsat cele inkriminovane datove sektory.

Quinix: A kdo rika ze ji nemam..
A kdo rika ze nechci spoustet XP z L..
Jinak pokud se nekdo neumi o windous starat tak ho ani aktualizace nezachrani.
Pokud ano tak to prezije i bez nich, ale pravdou je, ze se jich zbavovat je krajni volba.

Příspěvek 13.12.2007 21:13:43
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LaCoret píše:
Jinak pokud se nekdo neumi o windous starat tak ho ani aktualizace nezachrani. Pokud ano tak to prezije i bez nich, ale pravdou je, ze se jich zbavovat je krajni volba.


Musím souhlasit.. Já jsem přeinstalovával na svém počítači XP jenom jednou a to byla moje chyba, jinak jsem s nimi neměl nikdy (téměř 4 roky, co je mám) žádné vážnější problémy, které bych si neuměl vyřešit...

Oproti tomu někteří známí nevydrží bez formátování pomalu ani čtvrt roku :roll: Neříkám, že je Windows bezchybný, to vůbec ne (ono to ani snad nejde :wink: ), ale když člověk ví, jak s nimi zacházet, tak bych řekl, že jsou dost spolehlivé..

A ohledně aktualizací.. Já osobně je stahuji všechny (samozřejmě kromě aktualizací ověřující pravost :twisted: ) a žádný problém... A s patřičnými antivirovými softwary aktualizace pracuji taky vcelku dobře..

Takže rada nakonec: :lol: XP si musíte hýčkat! co jiného nám taky zbývá..
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 13.12.2007 21:42:55
Frodo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
D8m ti radu nad zlato... jsi do Přidat odebrat programy a odeber tu poslední aktualizaci. Já to tak udělal a nemusel jsem přeinstalovávat wokna ani formátovat disk ani kupovat orig.

Příspěvek 13.12.2007 22:48:21
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, nevim, ten seznam je řazenej defaultně abecedně, poslední je širokej pojem. Jinak se ta aktualizace jmenuje "Nástroj pro ověření pravosti" či po anglicku "Windows Genuine Advantage"

Co si člověk ušetří problémů, když má něco náhodou legálně :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Počítače