Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Problémy s ICQ -> Miranda, no či ne?

Problémy s ICQ -> Miranda, no či ne?

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 23.1.2008 19:29:40
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Air Force: To nevím, co jsi měl za verzi ale co přesně ti tam nefungovalo?

Jur@'s: Miranda je jedna - miranda-im.org jestli se nepletu. To jsetli máš nějaký pack na tom nic nemění...

Kolik ti teda zabira ta Miranda, a kolik QIP a ICQ, ktere zrejme nemas ani nainstalovany...

Hm, grafika... už vám někdo někdy řek, že to je čistě subjektivní názor? Ale co, posuďte sami, oboje ve vychozim skinu. Mně se teda líbí QIP...
Obrázek
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.1.2008 20:00:20
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix: Víš co, to je věc názoru... prostě každý má něco oblíbeného a za to bude bojovat do roztrhání těla... zkrátka každýmu sedne něco jinýho... proto je tolik prográmků...

Prostě Tillione- doporučuju ti ozkoušet si to všechno a co ti nejvíc sedne, to používej... nevím jak je to s historií ICQ, ale qip ji má ve formě ".txt" souborů, takže do těch se dá v případě překopat všechno přes ctrl+a, ctrl+c, ctrl+v :wink:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 23.1.2008 20:05:50
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neřikal jsem, že je QIP hnusnej - jen že má chudou grafiku ;)
Kdyby šlo jen o to (což je právě důvodem minimální HW náročnosti), bral bych ho všema 10-ti. (Btw v ICQ 5.1 mam taky skin Vista - nádherně mi to ladí se skinem Windows, copoužívam (jeden ze starších Vista packů)).

2Quinix: Ať sem dělal co sem dělal a ať sem měl jakejkoliv status, pro všechny ostatní sem byl invicible + spojení taky nebylo moc spolehlivý a nefungovalo mi posílání souborů.
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 20:14:03
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Air Force: chce to projít nastavení ;) posílání souborů je nutný z nějakýho důvodu zapnout v nastaveních. a Qip má systém neviditelnosti jinak než oficiální ICQ - můžeš být třeba vidět jako Online jen pro seznam viditelných, ale ostatní, i když je máš v kontaktech tě uvidí off-line atd.

Jenda.SG-1: historie teda není v txt, aspoň infinum ji má v binárním čemsi :)

A abych taky jenom nekecal, tak tady je utilitka na převod historie ze spousty klientů do QIPu :)
http://qip-infium.eu/index.php?ind=downloads&op=entry_view&iden=106
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.1.2008 20:17:04
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to nevím, já ji mám v TXT :-) ale zase nemám Infinum :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 23.1.2008 20:58:49
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Quinix: Jj, vim, že je to s tou neviditelností jinak - je to daleko vychytanější, což byla jedna z věcí, která se mi na QIPu hodně líbila ... až na to, že nefungovala.
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 22:19:55
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jo Quinix... škoda, že nemám 3 účty, bych zapl vše zaráz, ale ukážu ti můj qip a moji Mirandu :wink:

Bohužel mi nešlo udělat (a nechce se mi s tím pitvat), jak to máš ty, že máš u obou dvou kliklý pravým na nějakej kontakt... (ale qip tam má stejně více méně, jak k němu budeš, jestli viditelnej nebo naopak)

Taky už se mi na plochu nevlezlo, jak můžu napsat poznámku v Mirandě (takovej budík, mno) a ta Miranda je ve výchozím vzhledu... ale ty skupiny mam vyplý :lol:

Jinak, jak Miranda tak Qip maj neviditelnost takovou, že když ti někdo píše a ty mu nazpět, tak seš pro něj pořád off-line at se děje, co se děje... takže po chvíli ho to začne štvát (pokud používá icq), že mu za každou odeslanou zprávou to napíše, že je off-line atd. :wink:

Jinak jsem se díval a zabírá ted qip a miranda mi stejně... ale ta miranda mi nějak skáče, mno... ale jedno pozitivum... dřív ta miranda se vlezla na disketu :lol: a další pozitivum... NEPOTŘEBUJE INSTALACI!

EDIT: Odstraněn odkaz na obrázek z důvodu nefunkčnosti. RomanArts

EDIT k tomu EDITU :lol: : zajímavý, že mě jel a na icq lidem taky :roll:
mě totiž nejde zapnout funkce HTML a proto to nemůžu dávat do img :cry: to bych hned viděl, jestli to fakčí či ne :cry:
Naposledy upravil JuRas dne 23.1.2008 22:54:24, celkově upraveno 1
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 22:40:37
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten obrázek nejde zobrazit...

To jestli se ten program vejde na disketu je dneska dost irelevantní. A QIP taky nepotřebuje instalaci...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.1.2008 22:48:26
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Qip chce instalaci... u mě chtěl... je to totiž: qip.exe a z toho fakt jako nic jinýho neuděláš :roll:

To je zajímavý, že to nejede... kamošovi to jede :lol:
zkusím trochu jinek link:

http://www.indeed.estranky.cz/fotoalbum/obr-pro-weby/ruzne-obrazky/original/43
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 22:58:15
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ale mluvil o výchozí instalaci, ne když v tom máš desítky pluginů... :roll:

Nj, chce... nicméně, když vezmeš složkus qipem a preneses ji jinam, tak normálně funguje. :roll:

Užij si svoji Mirandu, já už to nehodlám řešit.

Howgh. :idea:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.1.2008 23:05:32
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to mám tak, jak jsem si to stáhl :roll: už je to asi takovej pack mno... ale důležitý, že takhle jsem si to stáhl, když si stáhneš qip tak tam nemáš nic...

Jak napsal můj kamarád :) :
qip je pro amatery, kteri s tim moc neumi
pro ty co to neumi je dobrej qip
ten je lehkej, blbej
icq je sra*ka co nic neumi a zera pamet
a miranda rulez

To jsou slova člověka, kterej Mirandu používá nějakej ten rok a vystřídal všechny klienty, takže asi ví o čem mluví :roll: a já se k němu přikláním v názoru :wink:
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 23:26:40
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Připojim se k Jenda.SG-1, jde o to, aby sis to vyzkoušel, každýmu fakt sedne něco jinýho, názor typu, že to ten člověk používá leta, je "zkušenej" a tak je prostě názor jednoho člověka, názor uživatele qipu bude stejnej...já mám icq a nijak si ani nestěžuju, zas to nehrotim a zatížení ram neřešim, neni proč...tohle už je jen otázka co se ti bude víc líbit, navíc návod na přenesení historie je myslím že výše, tak už není co řešit :roll:
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 23.1.2008 23:28:11
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je pravda... qip je prostě nenáročnej na uživatele, jak si psal...
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 23:31:16
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jur@'s: Teď bych mohl napsat něco hodně jedovatýho, ale neudělám to. Za to mi nestojíš....

Tillion: Přesně tak, vyber si co ti bude vyhovovat... Miranda má import už v základní instalaci imo, pro QIP je ta utilitka co jsem tu psal. :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.1.2008 23:34:02
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Škoda... jsem se chtěl zasmát :cry:
Obrázek

Příspěvek 23.1.2008 23:53:58
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak to tu tak pročítám dospěl jsem k názoru jdu na QIP :D
Obrázek

Příspěvek 24.1.2008 08:46:33
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eh... mám takovej malej problém. Stáhnul jsem QIPovskej převaděč historie a převedlo mi to pouze historii ze starého ICQ -> historie z ICQ6, která je ve formátu mdb se to ani nedotklo... není možnost ji taky nějak vytáhnout? Přecejen je to 45 mega, který bych si rád vzal ssebou do dalšího klienta.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Počítače