Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače SCORE vs. Level

SCORE vs. Level

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Co je lepší?

SCORE...
18
46%
Level...
21
54%
 
Celkem hlasů : 39

Příspěvek 09.3.2007 09:24:47
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dlouho jsem přemýšlel, jestli to mám dát do literatůry nebo počítačů, ale když je u PC sekce popiska ...a všechno čeho se to týká..., tak jsem to dal sem. Když by se to náhodnému kolemjdoucímu moderovi nelíbilo, může to přesunout.
Jinak zde se budou diskutovat 2 nejoblíbenější herní časopisy na českých trzích.
Takže napište svůj názor, důvod něco k tomu a třeba oblíbeného redaktora plus plusy a mínusy časáku atd.

Jo a ještě zde se probírá jen kterej je lepčí z těhdle dvou a né ze všech českejch.
Naposledy upravil zdenous dne 09.3.2007 23:07:25, celkově upraveno 1
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 09.3.2007 09:29:56
Harry256 Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 393
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mno já rozhodně upřednostňuju scoréčko, sice Level je taky dobrej, ale přeci jen nemůžu kupovat oba dva, nevim jak u Levelu ale u Score se mi rozhodně líbí video zpravodajství, tam se vždycky z těch jejich hlodů řechtám jak .... :lol: (myslim že ten redaktor co to uvádí je Tuček ???), ten je fakt dobrej :D

Příspěvek 09.3.2007 10:00:51
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, to už je nějakou dobu, co jsem to kupovala. Když teď už si recenze mohu přečíst v poho na netu a pokud jde o dema a plné hry...;-). Na to, jen tak si to kupovat, je to dost drahé. Ale dřív jsem upřednostňovala Score - tedy ze začátku, pak se to srovnalo. Oboje mi přišlo dobrý.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 09.3.2007 10:24:13
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ja jsem vyrustal na levelu mam jich spousty doma ale i score mam doma ale ne v takovem mnozstvi
a proc uprednostnuju level?? no asi proto ze mi ho kamosi doporucily ale jak uz tady psala Tar-ara tak uz ho nekupuju tak 2 roky protoze je to sami na netu a hry si taky muzu stahnout z netu
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 09.3.2007 11:42:02
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Herní časopisy nekupuji, od čeho mám taky internet že jo. Jediný časopis, který čtu je Computer.A ten si stáhnu jako pdf z warfora :-)
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 09.3.2007 13:37:42
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jo ty mas internet ja ho mam ted taky ale predtim sem ho nemel tak jedine informace co sem ziskal o pocitacovych hrach bylo z levelu
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 09.3.2007 14:19:22
HARDESH Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já už sice dávno nekupuju ani jedno. Ale občas když jdu kolem stánku tak mrknu co dávají za plnou hru. Někdy tam je šupa klasika. Tak to uroním slzu a vypráším peněženku :D
Jinak u mě vedlo spíše SCORE, dříve bývalo krok před LEVELem, teď už jsou stejně.
A komu ještě nevynadali, ten jako by ani nežil! 8-)

Příspěvek 09.3.2007 16:01:34
Dragoon_X Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Galaxie Oregus , Jižní systém, planeta : Dragoonia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
GAMESTAR IS THE BEST !!!!!!! :twisted:

Edit by Ashrak: Neumis cist nebo co??? zdenous napsal ze se tu probiraj jen Score a Level a zadnej Gamestar....
Teal’c: „The crew appears to have abandoned ship, General Hammond.“
Hammond: „That’s good news! I don’t mind telling you, we’re all been holding our breath down here.“
Teal’c: „That is most unwise.“
Hammond: „Yes, of course, Teal’c.“

Příspěvek 09.3.2007 16:21:17
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jasně že SCORE!!!
to minulé ScoreLive bylo fakt super! A kde jsou vidle?! :twisted:
a taky ho má brašin předplacené...
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 09.3.2007 16:31:25
Inkvizitor Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Dolní Břežany
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SCORE!!! SCORE!!! SCORE!!!
Stale ho kupuju a uz mam docela velkou sbirku doma. :lol:
Obrázek
Ale já sem nuzák. Mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Příspěvek 09.3.2007 16:33:58
Rollie Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
oni jeste existuji ja myslel ze uz to neprodavaji :roll:

jinak jsem pred 6 nebo 7 lety cetl lever

Příspěvek 09.3.2007 18:37:53
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednoznačně Level!! Dúvody:
Všechny znalosti o hrách mám z Levelu.Level má oproti score mnohonásobně lepší design a ůpravu,většinu recenzí má dříve,je přehlednější,taky je obsahově pestřejší(témata čísla,zajímavosti,rubriky za našimi zády a úlet měsíce,...)
a celkově lepší systém.Další plus:komentáře Dana Vávry,dvě DVD(což okamžitě score nestydatě "obšlehlo")až po okraj plné dat,LEVEL TV(párkrát jsem vyděl score live a opravdu nevím co tam bylo vtipného :? )která je zábavná +spustu dalších videí(stale se pohybuje okolo 4,5hod)ať už převzatých nebo převážně vlastní tvorby.
A nakonec výborné redaktory:Draken,Pavel Dobrovský,Friedrich,Bach,Codr adt.
Bylo to asi vyčerpávajcí ale Level kupuju už šest let(předplacený je tři) a tak jsem to všechno musel napsat.

PS:Ja vím že to bylo možná trapný,beru to moc vážně nebo tak něco ale je to můj názor tak my ho neberte.Kritiku levelu beru osobně :twisted: (až moc).Takže na to nereagujte něják ostře protože bych se mohl rozvášnit a ještě nějákou chvíly bych nad svím avatarem nechtěl mít chrochtající prase tak dík. :D
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 09.3.2007 19:03:05
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SCORE ! Už jenom za jejich ScoreLive! Onehdá jsem viděl na Levelu 2,5 hodinový !!! video(samozřejmě ne celý), jak tam redaktoři trapčí, skáčou po stromech a vřískaj. No to bylo něco nechutnýho. Takoovýhle s prominutím pí*oviny jsme nedělali ani my když jsme si natáčeli jen tak s klukama na zahradě... A pak to video ještě ve svý listárně obhajovali. To o nich něco vypovídá. Ale není to ten hlavní důvod. Hlavní důvod je ten, že se jejich recenze naprosto nedají číst a jsou o ničem. A co se týče SCORElive, tak tam je vtipnost jen jakýsi bonus a pLevel se s tím nemůže rovnat.
Tricking is not just a sport, Its a way of LIFE
http://www.youtube.com/watch?v=Rx2CzJ6sKDM

Příspěvek 09.3.2007 19:11:34
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No aspoň si nehrajou z nafukaovací ovcí a neříkají absolutně trapný vtipy :roll: ,onehdá se mi dostaly asi dvě čísla a byl sem šokovanej grafikou a vůbec pokleslou kvalitou textů.Tak nevím ale v LEVELu jsou nádherně čitelný texty(zajímavý,vtipný)možná to nebylo textem ale ZRAKEM!! čtenáře.

Já jsem začal slušně ale když tady chce někdo argumentovat uplně stupidně a nevhodně tak to má mít.
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 09.3.2007 19:46:37
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Harry256 píše:
mno já rozhodně upřednostňuju scoréčko, sice Level je taky dobrej, ale přeci jen nemůžu kupovat oba dva, nevim jak u Levelu ale u Score se mi rozhodně líbí video zpravodajství, tam se vždycky z těch jejich hlodů řechtám jak .... :lol: (myslim že ten redaktor co to uvádí je Tuček ???), ten je fakt dobrej :D

tak to by si mel vydet LeveL to je velkej lol, maji tam primo sceny s takovima mini pribehama :) a slysel sem ze je to narozdil od Score mnohem lepsi
ja mam doma levelu cely sloupce i s DVD, takze LEVEL!!
ale tet uz to nekupuju, z casti ze uz mam internet, ale hlavne proto ze si setrim na nowej comp
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 09.3.2007 20:06:15
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No konečně někdo.LEVEL 110,LEVEL TV jak byl v tom knihkupectví a chtěl level ale prodavačka měla furt špecialní nabídky ale LEVEL ten ne.
ta je historicky nejlepší. :lol: :D
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 09.3.2007 20:06:28
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednoznačně SCORE. Je to pro mě srdeční záležitost, a i když hry už moc nehraju, rád si o nich čtu...
Ve Score mě dokonce i párkrát otiskly, semtam jsem něco vyhrál (kdyby jeden hejsek neměl průjem tak i skútr za 20k:evil:

Tak a teď vyvrátím pár mýtů od Deadluse:
Level má oproti score mnohonásobně lepší design a ůpravu,

Tohle je značně subjektivní, ale i hodně zarytí fanoušci Levelu potvrzují že jejich design je značně nepřehledný...
většinu recenzí má dříve

Tohle je spíše zbožné přání než fakt...
,je přehlednější,taky je obsahově pestřejší(témata čísla,zajímavosti,rubriky za našimi zády a úlet měsíce,...)

Well, témata jsou v Levelu lepší a zajímavější...
Další plus:komentáře Dana Vávry

Zde nemůžu posoudit, nečetl jsem...
dvě DVD(což okamžitě score nestydatě "obšlehlo")až po okraj plné dat,

Score mělo dvě DVD dříve...
LEVEL TV(párkrát jsem vyděl score live a opravdu nevím co tam bylo vtipného :? )která je zábavná +spustu dalších videí(stale se pohybuje okolo 4,5hod)ať už převzatých nebo převážně vlastní tvorby.

Mě se LevelTV nelíbilo, jak z dramaturgického, tak hereckého hlediska, nicméně DVD s filmy a videi mají v Levelu technologicky lepší
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 09.3.2007 20:24:40
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak odpovím na pár věcí:
Design:tak já jsem čtenáře levelů mluvit o designu jako o nepřehledném neslyšel,ale na fórech kde se posuzovaly + a- tak u designu většina přiřkla score -
a i pro mě byl velmi nepřehledný

Recenze:podle mě je to pravda ale taky nepopírám že bylo i mnoho exkluzivních recenzí které mělo SCORE dříve

Dan Vávra:jednoznačné plus,i když s jeho názorem na danou věc nesouhlasíte tak článek dočtete a pobavíte se

DVD:dvě dvd měly ve stejný měsíc ale u levlu tomu předcházela asi měsíc a půl kampaň o čemž jsem u score neslyšel a najednou dvě dvd

Ale stejně musím uznat jednu věc,oba tyhle časopisi jsou na české poměry velmi kvalitní a tahleta "válka" je nutí k tomu že se snaží byt čím dál lepší za což by jsme měly být rádi ať se nám líbý kterýkoliv.
Naposledy upravil Deadlus dne 09.3.2007 23:01:43, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 09.3.2007 20:45:23
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Naprosto s tebou souhlasím (alespoň co se posledního postu týče)

I když, díky datu vydání mělo SCORE 2DVD dříve, byť je k tomu donutil Level
(A pokud bych šel opravdu do hloubky, tak SCORE mělo 2 DVD už v čísle 135, protože předešlé číslo mělo zhruba polovinu DVD špatně vylisováno, tak šlo do distribuce opět s dalším číslem....)
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 09.3.2007 20:51:25
Shorty

Odpovědět s citací
 
Je to už dlouho a kupoval jsem jej asi rok, ale měl jsem radši Score. Bylo to asi hlavně proto, že se mi líbilo vizuálně víc, než Level. Teď nekupuju ani jeden.

Příspěvek 09.3.2007 20:57:31
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mě se líbí více Score ani nevím proč. Ale rád jsi přečtu obojí protože jsi nikdy nekupuji ale půjčuji z knihovny tak mě moc nezajímá cena, oba jsou dobré ale preferuji Score.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 09.3.2007 20:59:08
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No aspoň si nehrajou z nafukaovací ovcí a neříkají absolutně trapný vtipy Rolling Eyes ,onehdá se mi dostaly asi dvě čísla a byl sem šokovanej grafikou a vůbec pokleslou kvalitou textů.Tak nevím ale v LEVELu jsou nádherně čitelný texty(zajímavý,vtipný)možná to nebylo textem ale ZRAKEM!! čtenáře.

Já jsem začal slušně ale když tady chce někdo argumentovat uplně stupidně a nevhodně tak to má mít.


Sakra, úplně souhlasím, jenom zaměnit slovíčko LEVEL za slovíčko SCORE, já mít čas a náladu tak ti vyjmenuju 23 smysluplných vět, proč je SCORE lepší, jenže já na kompu taky nejsem furt a proto některé věci zjednodušuji...Jo a osobní urážky NEMÁM rád, jestli si to chceš vyříkat, tak ti dám adresu a promluvíme si face to face :D

PS: Koho že napadlo založit tohle téma, protože bylo naprosto jasný, že to vyvolá FLAME :twisted: :D

Jo a ještě jeden argument: Díky SCORE jsem si mohl zahrát nejlepší hru pod sluncem. PlaneScape Torment :salut:
Tricking is not just a sport, Its a way of LIFE
http://www.youtube.com/watch?v=Rx2CzJ6sKDM

Příspěvek 09.3.2007 21:02:56
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
podle mě to nemá smysl ale já si nezačal a pokud by jsi si přečetl konec mého prvního příspěvku možná bys neodpovídal tak stupidně ale to ja asi ten Zrak.


noximo píše:
Naprosto s tebou souhlasím (alespoň co se posledního postu týče)

I když, díky datu vydání mělo SCORE 2DVD dříve, byť je k tomu donutil Level
(A pokud bych šel opravdu do hloubky, tak SCORE mělo 2 DVD už v čísle 135, protože předešlé číslo mělo zhruba polovinu DVD špatně vylisováno, tak šlo do distribuce opět s dalším číslem....)


no kdyby jsme šli ještě víc do hloubky(spíš plácání v bahně)tak level měl 2dvd už před dvouma rokama ale pouze při E3 a Games Convention :)
Naposledy upravil Deadlus dne 09.3.2007 22:42:19, celkově upraveno 2
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 09.3.2007 21:28:40
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já zase beru kritiku SCORE osobně. A s tím zrakem máš pravdu, za měsíc jdu k očnímu :D . Jo a mimochodem, gramatika ti moc neříká co ? :pig: :)
Tricking is not just a sport, Its a way of LIFE
http://www.youtube.com/watch?v=Rx2CzJ6sKDM

Příspěvek 09.3.2007 23:06:26
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ehm, ehm, ... pánové, nerad bych, aby tenhle věru zajímavý topic šel do kytek.
Takže se neflamujme, a pojďme si to vyřešit jako civilizovaní lidé.

Jinak SCORE je nejlepší se svým trapčením s nafukovací ovcí a tukanem, co balí holky :D .
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Počítače