Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Jak stahovat z Megauploadu

Jak stahovat z Megauploadu

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 23.3.2007 17:36:47
milan1960 Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Kopřivnice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj :wink: Jsem tu nový a nevím si rady.Nerad bych porušoval stanovená pravidla,ale nevím kde se poradit.Chtěl bych si stáhnout "audiostopy" k SG-1 které nabízí-James 999-nevím jak na to .Dostal jsem se na stránky "megaupload a na nich jsem viděl jednotlivé(neaktivní )linky pro jednotlivé audiostopy,ale nezjistil jsem jak je stáhnout.Nevím ani jestli jsem tuhle zprávu napsal do správné sekce. :wink: Milan
milan1960

Příspěvek 23.3.2007 17:44:59
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdravím, bohužel z tvého popisu problému nelze hned vyvodit postup, tak to raději napíšu celé. Linky jsou v neaktivní formě umístěné v jakémsi textovém poli, takže stačí onu adresu jen označit kurzorem, zkopírovat do schránky a vložit ji do nového (nebo i stávajícího, je to jedno) panelu v prohlížeči a potvrdit enterem :) jinak samotné stahování z megauploadu je velice omezené určitými sloty pro danou zemi a bohužel ČR je na tom velice bídně (což mi připomíná, že jsem z tohoto serveru nestahoval, ani nepamatuju) ale občas se štěstí usměje. Stačí se jenom vybavit množstvím čokolády na nervy a zkoušet to, pokud to napoprvé nevyjde.

Jinak omlouvám se za svůj až "za ručičku" způsob vysvětlování, ale v minulosti už se mi to dost osvědčilo :)

Příspěvek 23.3.2007 17:51:57
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nebo si zkus pro stahování z megauploadu stáhnout přímo tam odtud Toolbar. Ten ale funguje jen u IE, takže si asi budeš muset kvůli tomu otevírat zvlášť okno s IE (pokud ho normálně nepoužíváš). To by se ti, s trochou štěstí, mělo povést stáhnout jeden soubor za pár hodin. Aspoň já to tak dělám, osobně nechápu, jak může být megaupload nejoblíbenější :roll: I když já mám podobný problém i s rapidem, kvůli sdílené IP adrese.
Pokud někdo znáte lepší způsob, jak stahovat u Megauploadu, ráda si taky nechám poradit :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.3.2007 17:58:20
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Instalovat si "legální" spyware? Ne děkuji.

Jinak vše je docela hezky popsáno na těchto stránkách:
http://www.karaman.cz/post/jak-stahovat-z-megaupload-bez-omezeni.html

Příspěvek 23.3.2007 18:08:18
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem ti to tema presunul do spravne sekce, a prejmenoval aby kazdy vedel o co se jedna :wink:

Jinak me se zatim osvedcil rapget, mam do nej nahazeny vsechny linky na DVD ripy, a uz to mam po tydnu a pul skoro stazene... (vlastne po dvou tydnech zacal jsem stahovat jakmile se objevili ceske zvukove stopy.)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 23.3.2007 19:52:41
Rubi Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 307
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Starý známy problém so slotmi pre českú a slovenskú republiku.Poradím vám.Program Getlink verzia 7.0.Môžem uploadovať ale iba cez SZ, alebo si ho stiahnite z Hemiho odkazu.Stačí vložiť do programu link počkať 45 sekund a pomocou vygenerovaného linku stahovať bez čakania. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Počítače

cron