Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Problém s editací souborů *.mkv

Problém s editací souborů *.mkv

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám problém s editací mkv souborů (matrsoka file). Stáhl jsem pár filmů v 720p, všechny jsou v mkv a chtěl bych k ním přidat cz zvukouvou stopu. Když chci ale potom zvukouvou stopu přidat v programu mkvtoolnix, tak se mi nezadaří.
Ve Virtualdubmodu mi to napíše, že nenalezl vhodný dekompresor, i když mám všechno komplet naistalovaný. Nemáte někdo tip na program, který umí editovat mkv?

Příspěvek 21.8.2007 20:43:25
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím, že ty jsi rozhodně zkoušel mnoho způsobů, jak tento problém vyřešit, ale co takhle třeba použít jen obyčejnou konverzi na jiný formát? nebo použít přehrávač, který ti dovolí tu zvukovou stopu vložit přiležitostně? Možná jsi to už zkoušel, jen píšu, co mě napadlo jako první, když ti to tedy zaboha nejde :wink:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 21.8.2007 21:03:44
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mkv je mrcha :lol:
Kdysi jsem z něj chtěl dostat zvukovou stopu a jediným úspěšným způsobem byl převod na avi a extrahování zvuku z něj...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Počítače

cron