Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače Originalni W. XP

Originalni W. XP

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 11.12.2007 22:33:15
Aelon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Potřebuju poradit.
Už asi tyden se mi zobrazuje hlašení o tom že muj Windows Xp neni originální a musim si koupit pravý a nevím jak se toho hlašení zbavit.

Příspěvek 11.12.2007 22:36:50
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koupit si orig wokna nebo příště až se budou aktualizovat neinstalovat program který ověřuje verzi windowsů... prostě čti co instaluješ a vypni automatický aktualizace :wink:
Obrázek

Příspěvek 11.12.2007 22:43:34
Aelon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nejaky navod jak z toho ven by prosim nebyl?
nejsem expert...

Příspěvek 11.12.2007 22:52:02
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přeinstaluj Windowsy...a hlavně vypni aktualizace a nijak to neaktualizuj...pokud problém přetrvá...prosím kontaktujte váš servis :lol: ... ne sežen si jinou verzi :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 11.12.2007 22:52:03
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsou jen dvě možnosti:
- koupě originálního systému, cca 3000,- (krásný dárek k Vánocům, ne? :) )

- přeinstalace nelegální kopie a neinstalovat v Windows Update nic, co se jmenuje "Nástroj pro ověření pravosti."

Bez přeinstalace to nejde odstranit ;)

RomanArts: To není zrovna ideální řešení - když je vypneš úplně, můžeš se těšit na nadílku spyware a virů. Spíš nastavit na "Infomovat ale aktualizace neinstalovat automaticky." Pak si můžeš bez problémů vybrat, co chceš a co nechceš nainstalovat. :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 11.12.2007 22:58:36
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No kdysi sem nekde na netu videl navod jak se zbavit te hlasky, ale uz si nepamatuju kde, zkusim se po tom mrknout. Samozrejme ti ale pouze zmizi hlaska na tvem pc a Mrkvosoft bude stale mit ve sve krasne databazi ze mas nelegalni win :D
Obrázek

Také mě můžete potkávat pod přezdívkou Zoidy.

Příspěvek 11.12.2007 23:04:58
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten navod existoval, tehdy, když se tahle věc objevila prvně... stačio ten update odinstalovat. Teď už to myslím nefunguje ;)

A ta databáze... MS ví, že ten použitý Product-key je nelegální. To už vědí zřejmě dávno. Co dalšího můžou zjistit je IP adresa poskytovatele připojení. A i ta je k ničemu. A to je všechno! Žádná osobní data, odkud by je vzali? :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 11.12.2007 23:10:18
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Existoval na to nějaký crack či co, ale teď nevím kde to bylo, už je to docela dlouhá doba co dělal Microsoft monstrózní akci na hledání neleg. Windows.
Jinak jedině asi reinstalnout win. a příště nestahovat nebo špíše neinstalovat věci kde je tahle hnusná hvězdička. Obrázek
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 11.12.2007 23:21:44
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No myslim ze to slo jeste nejakym mensim zasahem do systemu, ale uz si doopravdy vubec nepamatuju jak, ani sem to nejak nezkoumal.

Quinix: Přesně tak a hlavně takových tam mají dost a dost, řekl bych že jim to asi spíš slouží jako taková statistika kolik lidi ma nelegálni winy :D . To už bys musel být sakra významná osoba aby si dali tu práci tě najít, přes ISP by se k tobě asi časem nějak dostali.
Obrázek

Také mě můžete potkávat pod přezdívkou Zoidy.

Příspěvek 11.12.2007 23:30:58
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přes IP si tě najdou přesně... pokud nejsi v internetové kavárně celou dobu, že :lol: ale to by po tobě fakt moc chtěli jít :lol: nebo ona stačí ta IP zadat do Googlu a co z toho vyleze :wink:
Obrázek

Příspěvek 12.12.2007 00:29:26
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle nedávno řešil kámoš, stahnul nějakej crack a od tý doby mu to při aktualizacích tvrdí, že má wokna legální :)
Zkusim se ho zeptat, kde to sehnal ...

No a já je třeba originál mam a aktualizace musim mít stejně vypnutý, protože některý se mi perou s Inventorem (CAD) :roll:
Obrázek

Příspěvek 12.12.2007 07:14:36
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj, crack ti zjednodušeně řečeno přepíše tu hlášku z nelegálních na legální a Wokna s tím pak patřičně pracují...
Jinak souhlasím s Quinixem :wink:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 12.12.2007 09:26:33
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jur@'s píše:
Přes IP si tě najdou přesně... pokud nejsi v internetové kavárně celou dobu, že :lol: ale to by po tobě fakt moc chtěli jít :lol: nebo ona stačí ta IP zadat do Googlu a co z toho vyleze :wink:


Hm a víš, co to obnáší? Zjistí z který země je ta ip (i to je někdy problém, když je např. v doméně .net). Spojí se s místní policií, ta musí získat od ISP údaje o tobě (soudní povolení). Pouze IP není samozřejmě důkaz, takže ještě domovní prolídku (zase povolení). Není divu, že u ná odhalí dva případy za rok :-D

BTW zadal jsem svoji IP do google a nic to nenašlo (a to mam veřejnou) :lol:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 12.12.2007 13:03:45
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen bych dodal, že musí zajistit nějaké důkazy a disk po několikerém formátování, či nevratném poškození + CD uškvařené na hromádku plastu se za důkaz nepokládá ;-)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 12.12.2007 13:22:15
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja bych si poridil linux :thumbsup:
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 12.12.2007 13:52:04
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no.7: Jop myslím, že je to nejlepší rada co tu zazněla :thumbsup:
Obrázek

Příspěvek 12.12.2007 14:02:18
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
RomanArts:

OO děkuji Ti 8) , ne ja prostě Mrkvosoft zrovna nemusim, a od té doby co si kamoš koupis noťas a k němu dostal "gratis" Visty, tak prostě už nikdy víc :thumbsdown: [/b]
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 12.12.2007 15:38:16
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No Linux.... používal jsem, nebyl jsem spokojený ani náhodou, smazal jsem a teď jsem spokojený uživatel Vist ;)
Pořád se jejiho uživatelská přítulnost a podpora hardwaru nedá s Windows srovnávat. Problém je, že to co uděláte v Linuxu se dá dělat bez problémů i ve Windows, ale opačně to neplatí ;) moje zkušenosti plynou s dvou posledních verzí Ubuntu.

jenda: No, kolik stihneš formátů než zasahovka vykopne dveře. :D Po jednom formátování se to údajně dá ještě obnovit. :wink:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 12.12.2007 15:43:56
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix

se teda přiznám...já mám na PC linux a na notasu na kterym parim mam xpcka...s Linuxem jsem docela spokojenej,na xpcka jsem si taky zvyknul a o Vistach budu uvazovat az vyjdou Service packy :D
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 12.12.2007 15:53:57
LaCoret Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
K tomu problemu co ti to pise, mne se to prihodilo taky a to mam legalni xp i legalni klic, ve slozce windovs/system32 jsou dva soubory z te inkrimonovane aktualizace.
Jeden staci smazat a druhy si system nenecha smazat tak se musi přejmenovat.
No a nakonec samo sebou zakazat aktualizace.

Ktere soubory to sou to uz nevim je to hodne casu, ale strycek google poradi.
Jo a pokud mas slusnej firewaltak ti bude blokovat poslani zpravy na servl microsoftu, pokud se vubec nejaka posila.


P.S.:No ja mam na notesu jak linux tak i XP, wistu ani nahodou zatim za moc nestoji.
Sere mne jen to, ze nemuzu oba systemy spustit najeno (malo ramky).
Naposledy upravil LaCoret dne 12.12.2007 16:00:11, celkově upraveno 1

Příspěvek 12.12.2007 15:56:31
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
LaCoret

Jestli nemáš noťas v záruce tak doporučuje upgrade ramek v dohledné době - jsou totiž levný jak prase :D , taky jsem si dovolil přikoupit do mého PC :lol: [/b]
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 12.12.2007 16:04:33
LaCoret Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo v zaruce je, ale posledni dobou planuju novej notes. (mozna este nevim)
Ono i po doplneni na 2G by mi furt nestacilo. Nejde jen o system ale i o aplikace.

Příspěvek 12.12.2007 16:09:46
Rubi Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 307
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja mám nelegálny windows so špecialným klúčom.Dodnes som nemal žiadne problémy s aktualizáciou ani s overovaním pravosti.Nepotrebujem ani žiadne vedlajšie prográmky.

Příspěvek 12.12.2007 16:28:21
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No a nakonec samo sebou zakazat aktualizace.

To je prostě kravina. Stačí vyhodit tu jednu inkriminovanou, a aktualizace nastavit na "Oznamovat, ale aktualizace nestahovat ani neinstalovat."
Co já už takovejch počítaču bez aktualizací v servisu viděl :lol:

no.7: Upgrade můžeš udělat i v záruce, notebooky nemívaj pečeť.
LaCoret: No víc jak 3GB z XP prakticky nevytáhneš, pak to chce 64b edici :lol:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 12.12.2007 16:41:28
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix: Naše dveře? Hádám že 3 formáty nejméně a ještě si v klidu dám kafe :D (teda pokud na ně nepůjdou s raketometem).

Ony jsou přímo programy, které smažou dokonale obsah disku- disk po 3 formátech neobnoví nikdo a tyhle prográmky formátujou 5x za sebou... bohužel jména těch programů si nepomatuju... ani nemusím... já mám všechno legální- XP jsem koupil s počítačem a Office jsem si koupil nedávno, jinak mám všechno freeware, takže na mě nemůžou 8)

O obnově dat toho vím tolik proto, že jsem jako uživatel začátečník místo win 2000 chtěl dát 98 a neúmyslně jsem tak 3x zformátoval disk a smazal i data, která byla na oddělené části disku... když jsem to zjistil, krve by se ve mně nedořezal... snažil jsem se to pak obnovit, ale technici mi řekli, že to už neobnoví nikdo... :-(
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Počítače