Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Počítače 3GP nebo MP4 + titulky

3GP nebo MP4 + titulky

Hardware, software a vše co se toho týče.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 13.3.2008 22:29:16
upi Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 390
Bydliště: mrtě daleko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jak asi někteří z vás ví, tak ve škole je desná nuda, chtel bych ji zabít diváním na filmy, ale mám malý problem, neumím dostat titulky do videoklipu formátu 3gp, nevíte jestli to nějak jde, a zda li to má vůbec smysl na tak malém (velkém) displeji jakým disponuje nokia 6500 slide ?????

a pokud už tu takové tema je tak se omlouvám :-)

edit: popř může být i mp4 :-D
Obrázek
--- stargate.sk ---

Příspěvek 14.3.2008 14:36:00
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no sice nevím jaké maximální rozlišení podporuje, ale myslím, že na ty titulky bys potřeboval minimálně lupu. :lol:
jinak nevím o žádném programu, který při konverzi tam přidá i titulky, ale jde to obejít tak, že si do filmu přidáš titulky (na stahuj.cz toho najdeš celkem dost) a pak to celé převedeš do 3gp.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 14.3.2008 16:01:49
Spec.Fugaz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Bydliště: Brnko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno titulky bys tam měl(a) dát tak, že je dáš vedle video souboru amusíš je pojmenovat na chlup stejně...i když teda nwm jak to je u 3gp.Ale nějaký mobily mají titulky velký v pohodě mám nokiu a tam jsou dost velký...teda aspon akorat
.
O'Neill:Tak co si myslíš o Ashrakovi Teal'cu?
Teal'c :Myslím že nám něco tají.
O'Neill:A co?
Teal'c :To nevím vždyť to tají.

Příspěvek 14.3.2008 16:15:04
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Do 3gp se myslím dostat nedají, ten formát na to neni dělanej. Ale do mp4 to není problém dostat...

Příspěvek 14.3.2008 21:46:12
upi Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 390
Bydliště: mrtě daleko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
vyskoušel sem asi 10 programů, ve všech sem nedokázal nastavit titulky, a v jednom to sice šlo ale přez obraz byl krásný žlutý nápis, takže z filmu bylo prd... a jeden mp4 nešel spustit, a perfektne zavařil mobil.....

ted mam nejaky desne jednoduchy program, skouším převádět, skousel sem to bez titulku, a vypadalo to hodne dobře, uvidime jak to dopadne s nema :-)
Obrázek
--- stargate.sk ---

Příspěvek 15.3.2008 01:54:35
xanda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já používám tohle:
http://www.pocketdivxencoder.net/

ale povedlo se mi tam dát jen titulky s odstraněnou diakritikou.
Pak stačí jen nastavit kvalitu, rozlišení videa a překonvertovat výsledný AVI na 3gp nebo mp4
Obrázek

Příspěvek 22.3.2008 17:09:35
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Určitě to jde, kamarád to tak má, když vydržíš do úterý zeptám se ho...

Příspěvek 27.3.2008 16:17:31
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já mam MP4 konventor k Play Station Portable a ten sežere titulky bez problémů (stačí je dát do stejný složky jako video a stejně je pojmenovat - jo a musej bejt v srt formátu, což už se dá snadno převést např. pomocí Subtitle Tool CZ).

Ale u některejch videjí ten PSP konventor hrozně mrší zvuk a taky výsledný rozlišení neni zrovna ideální, takže jestli někdo víte o MP4 konventoru, kterej zvládá velký rozlišení tak neváhejte a pište ;)


EDIT:
Tak jsem narazil na MP4 Converter 1.0 - v pohodě bere titulky a zachovává kvalitu. Na druhou stranu pracuje jen s několika formáty (AVI; MPEG; WMV; ASF; ASX ; VOB).
Shareware verze ke stažení tady:
http://www.slunecnice.cz/sw/mp4-converter/
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Počítače

cron