Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše další FanArt tvorba Naše Stargate modely z LEGA

Naše Stargate modely z LEGA

vaše výtvory v oblasti wallpaperů, obrázků, music videí a další kreativní činnosti související se Stargate/sci-fi tématikou

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
chinet Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 241
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tož to néé :D bych na to neměl kostky

Promethea Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 200
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dnes som bola v obchode a čo nevidím? Lego stavebnica Stargate! Keď som svoje nadšenie predýchala, pozrela som sa na ďalšie krabice a boli tam 3 druhy lega SG-1 - niečo s hadím strážcom a MALP-om, s bránou a Daniel a asi Jack, na tú tretiu si nepamätám a SGA tam bola len wraithská stíhačka. A tipnite si cenu! 10€ (9,99€)!!!!! Keď som aj to predýchala, tak som to odfotila (mobilom z roku 0, ale nevadí), len neviem, ako to sem dať, lebo sa mi zdá, že tu nie je možnosť pripojiť súbor priamo z počítača. Malo to rovnaký design krabice ako tieto, ale obsah je úplne iný. :yahoo:
http://www.gateworld.net/news/2012/08/more-details-on-best-locks-new-stargate-toy-line/


A bolo to v Kauflande pri hračkách a časopisoch, vedľa Fifty Shades of Grey. :scared:

kublinec Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wow ... tak to by mohlo být super :D akorát už jsem z LEGA trošičku "odrostl" :wink:
McKay: "Ale no tak! Jste výplod mé představivosti, tak si aspoň sundejte ten vršek."
Obrázek

Shayla Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Bydliště: Atlantis, příležitostně Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
*běží najít nejbližší Kaufland* :yahoo:
Obrázek
Carson Beckett 4ever ღ
Moje povídka
E=MCkay

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Vaše další FanArt tvorba

cron