Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše další FanArt tvorba 3D modely v Blenderu nebo komerčnich programech (c4d,3ds...)

3D modely v Blenderu nebo komerčnich programech (c4d,3ds...)

vaše výtvory v oblasti wallpaperů, obrázků, music videí a další kreativní činnosti související se Stargate/sci-fi tématikou

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja bych to označil jako svítící pomeranč.

A tady neco odemne. Jeste to ale neni zdaleka hotove.
Obrázek
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Špatný, protože už nevím jak to vylepšit. Jinak tady je menší animace co jsem splácal. Je to animace sluneční soustavy v menším rozlišení od Pluta po Mars. Kuiperův pás dodělám časem.

http://www.youtube.com/watch?v=SKj25VNvnS0
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nebylo by lepší letět s kamerou směrem od slunce k vnějším planetám? Tak aby prva byly vidět nasvícené strany planet?
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak bylo, ale pokud by to byl prostej model sluneční soutavy. Pokud si pamatuješ scénu z SGA ze search and rescue tak se snažím udělat něco podobnýho na naši sluneční soustavu. Zkouším udělat intro pro fanfiction, ještě sem se nedostal k tomu napsat to CGI mě baví víc.
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No i tak, tam to bylo brane tak nejak trochu vic ze "strany", planety byly vic nasvicene. Ta tvoje soustava mi přijde dost tmavá. Kdyztak zkus pridat nejak slabší zdroj světla někam za Pluto(jen tak silný aby trochu šly planety vidět i z noční strany) a možna by jestě pomohlo přidat na intenzitě světlu ze Slunce.

A co říkáš na moji stargate laboratoř v předchozim přispěvku?
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ok uvidím co s tím udělám. Tu temnost by možná vyřršila i jiná textura pro vesmír trochu světlejší. Jinak ta laborka musela dát hodně práce hlavně kabeláž. Chtělo by to trochu zapracovat na osvětlení například u zářivek ti prosakuje světlo na strop a rampa s bránou nevrhají stín. Jinak dobrý snad to dokončíš. Já mám takovou blbou zkušenost, že vždycky něco načnu a pak se mi nechce doladit detaily a musím se k tomu dokopávat.
Obrázek

O'Neil Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Bydliště: Bohumin
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kde bych si měl stáhnout blender zdarma
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pokud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co třeba na oficiálních stránkách blenderu? :D

O'Neil Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Bydliště: Bohumin
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
aha diki
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pokud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jinak k té tmavosti sluneční soustavy. Dělal jsem průzkum a tohle je reálná fotka z měsíce je tmavá. Ono je to divný tím, že jsme zhýčkaní nereálnejma CGI záběrama z různejch scifi kde je vidět vše dokonce i odvrácená strana a všude svítěj hvězdy jako pominutý. Kdyby to tak bylo tak by nešlo vyfotit ani Hubble Deep Field.

Obrázek

Jinak tady můj CGI render Země
Obrázek

Jinak na tohle ani nemusím představovat. Každej fanda sci-fi to musí znát.
Obrázek
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak neco na oživení:

Obrázek
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A upgrade Jumperu. Nevím jak je to v Blendru, ale myslím že hodit světlo k tomu modelu by vyneslo víc ty detaily. Jinak pokračuj tohle se zdá jako dobrá práce. možná tě časem poprosím o pár modelů pokud budu dělat SG CGI film, ale pořád se k tomu nemůžu nijak dostat.

Tady je něco ode mě ať tu jen neblábolím.

Závěsný hangár k lodi co mám rozdělanou.

Obrázek

Malej raketoplán jen základní tvar.

Obrázek
Obrázek

Podelkill47 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem začal dělat mapu SGC. Začal jsem dělat na Stargate Room ale opravdu mi chybí 3d modely abych s nimi místnost vyzdobil i ta hvězdná brána je nic moc. bral jsem model z garrysmodu z addonu stargate.
Sehnal jsem pár sponzorů a pokud jim představím nějakou tu bataverzi a bude se jim líbit rozhodnou se mě (nás) sponzorovat. Potřebuji sestavit tým jinak nemám šanci hru dokončit. Pokud někdo máte zájem o pěkný výdělek a zároveň vytvořit hru na motivy Stargate tak na vás apeluji! Ozvěte se mi a pokud něco umíte budete se moct stát členem týmu.
Zde je první video z mé dnešní práce: http://www.youtube.com/watch?v=66TFiOnl90Q
(kvalita je nízká. dělal jsem jej přes nějaký pochybný free program a narychlo)
proto ještě pár screenů:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

e-mail: ganjasta@seznam.cz
skype: ganjasta1
nebo mi napište Soukromou Zprávu
stačí když odpovíte do tohoto topicu
Naposledy upravil Podelkill47 dne 13.7.2011 16:32:11, celkově upraveno 1
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pokud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stanice ATOL (WorkInProgres)

Obrázek
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podelkill47: S tou bránou nevím no chtělo by to detailnější model tomuhle ani textury nepomůžou, ale zas je otázka jak by ta hra plynule bežela. ten můj nedokončenej model brány má tolik polygonů, že se mi kouše i herní pc. Se to zatím snažím nějak snížit.

Ronnie124: Jsem zvědavej jak vymyslíš to plátování sám ted řeším podobnej problém. Jinak zatím slybnej model. Hádám, že pro tu web hru co děláš.

Tady jsou rendery jak jsem vyřešil plátování já Je to jen plátování další detaily se dodělaj pozdějc.

Můstek

Obrázek

Předek Lodi

Obrázek
Obrázek

Meredith Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak sem taky dám něco, co jsem našel na HDD, sice kvalitativně nic moc...
Obrázek

možná se do toho znovu pustím a trošku to dodělám :-)

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takhle to dopada kdyz se zacnu nudit:
Obrázek

Lukec: to tvoje plátování mi přijde strašně složitý. Já dávám přednost menšímu počtu velikých kusů, efekt je stejný a je to jednoduší na modelování.


Meredith: nevypadá to vůbec spatně, jen makej dál ať ji dokončíš.
Warning: My post´s can kill you!

Podelkill47 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem si drobet pohrál se stargate room a myslim že takto už by to mohlo být finální.

Obrázek
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pokud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podelkill47: Mnohem lepší. Co s tím udělals? pouze textury nebo i nějaký detaily?

Ronnie124: Máš pravdu možná je ten efekt i lepší posud sám. Trošku mě vyhecovals a předělal jsem to trochu. Jinak ty drobný pláty nejsou zas tak těžký stačí dobrý makro. Jediný co mi začalo vadit byla spotřeba paměti.

Obrázek

Předělané plátovní jen hlavní. Přidány Railguny a Emitory štítů + Senzory a H3 Kolektor.
Obrázek

Podelkill47 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak ono když se podíváš detailně tak je jasně vidět, že jsou tam úplně jiné modely i textury pak jsou tam přidaná dynamická světla, aby to bylo co nejreálnější.
Zatim jsou tam zaplé ševrony, ale to je schválně připraveno pro práci s UnrealKismet. Je to pouze instancematerial, kde světlo zaplích ševronů dodává emisive vrsva, která se pomocí kismet bude ovládat. Pracuju na interaktivní obrazovce díky které se budou zadávat adresy, které budou v DB.
Ty v multyplayeru budou třeba pouze 2 nebo 1, ale v singlu se pomocí toho budou otvírat nové úrovně.
Tady je detailní pohled na bránu.
Obrázek
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pokud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak by asi vypadala 304 v boderlands? Nějak takhle?

Obrázek

co vy na to kolegové?

Podelkill47: Vypadá to dost dobře, jestli tak bude celá hra tak klobou dolů.

Lukec: Co takhle ještě trchu přidat světlo? Neni tam toho moc vidět, jinak bych asi nedával můstek, nebo co to je, tak moc na předek. Jedna rána a je v ...
A jsem zvědavej jak vypadá celá loď furt sem dáváš jen takové kousky...
Warning: My post´s can kill you!

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak s tím můstkem sem to měl původně vymyšlený jako zatahovací do lodi ale to je celkem taky nepraktický a náročný na animace takže z toho asi udělám jen nějakou zahradu na relax posádky. Jink k tomu světlu. ono není lehký nasvítit to když to přeženu tak je to strašný vesmír by měl bejt tmavej. Jinak víc bude až to poskládám dohromady já ten model dělám po částech, aby se to líp dělalo kybych to měl v kuse tak to zabere skoro celou ram je to high polygon.

Tady menší novinka na které zkouším animace.

http://www.youtube.com/watch?v=xgq6NAqy6Ck&feature=channel_video_title


A tady animece z částí co zatím mám rozdělaný

http://www.youtube.com/watch?v=GitJE2b_qbI&feature=channel_video_title
Obrázek

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lukec: na ty animace jsem se jeste nedival, a jinak mas recht vesmir je tmavej, ale pokud delas neco takovyho tak na tom nezalezi. Tady je podle me hlavni to dobře nasvítit aby šlo všechno pěkně vidět. Jde nám přece o efekt (teda alespoň mě), radši přidám světla než aby nešlo vůbec nic vidět. Ale je to na tobě jak si stím poradíš, každopádně jsem zvědavý jak bude celá loď vypadat.

Podelkill47: náhodou nemáš další obrázky z té tvoji gamesy, rád bychse podíval jak pokračuješ pokud ti to nevadí.

A abych jen tak nekecal tady je můj další výtvor, sice není z SG ale to nevadí ne?
Obrázek
Warning: My post´s can kill you!

Targoss Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://www.youtube.com/watch?v=fGN08Jpb6JM&feature=youtu.be

Dělám Dlouhodobou Maturitní Práci (DMP) a tenhle model jsem tvořil něco přes 2 měsíce. Video má 20 sekund a FPS je 25 snímku za sekundu. Jinak je to tvořeno v programu Blender a renderovalo se mi to cca 8 Hodin. Mám ještě vytvořený model F-302 ale nestíhám vytvořit další videa. Plánuju vytvořit efekt "hyperprostoru" ;-)

Ronnie124 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Za Hvězdárnou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Targoss: model samotny je dost dobry, ale už jsem viděl lepší (neříkám že můj ten byl přímo tragicky :D). K materiálům bych jen řekl že jsou na slušné úrovni a k animaci snad jen že v jednom místě je tam takové divné trhnutí, ale to může být jen chyba youtube nebo prohlížeče.

A nenech se ničím odradit dobrých, opravdu dobrých 3D modelářů není tak moc jak by se na první pohled mohlo zdát.



Teď něco k mému nejnovějšímu dílku. Bude to město budoucnosti, pravděpodobně na nějakém menším ostrově. Věšina města budou mrakodrapy víc jak 1000 metrů vysoké (zatím nejvyšší mají kolem 2000 m, menší se teprve budou dělat). Jinak městem povede HI-TECH nadzemka (v několika "patrech") a budou i osobní létající dopravní prostředky(zatím mám v hlavě a na papíže dva koncepty).

A na závěr prvních pár budov:
Obrázek
Warning: My post´s can kill you!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Vaše další FanArt tvorba

cron