Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše další FanArt tvorba Lanteanský font

Lanteanský font

vaše výtvory v oblasti wallpaperů, obrázků, music videí a další kreativní činnosti související se Stargate/sci-fi tématikou

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.3.2011 15:33:55
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ciao, tak jsem konečně po pěti hrůzostrašných hodinách dokončil lanteanský font.
přiložil jsem k němu čti mě, které obsahuje informace o instalaci i spuštění fontu.
Licenční práva jsou tam také.
Toto je spoiler!!!:
Nahrál jsem to na ulož.to - archiv je ale zaheslovaný, heslo k němu je: font

tady je ta adresa pro ulož.to
http://www.uloz.to/8465518/lantean-rar#

celé to vypadá takto:
Obrázek
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 29.3.2011 18:08:31
Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hezké, s tím by se mi tak chtělo dělat. :)
Jen mi nějak uniká praktické využití... :oops:

Příspěvek 29.3.2011 19:44:42
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
neni :rflmao:
da se vyuzit ve hrach jako font napriklad pro odpocet FTL, nebo pouze jako sifrovani. take protoze vychazi z realneho pisma antiku (z stargate.wikia.com)
lze se podle toho ucit - je napriklad zabavne pri nude ve skole/praci psat text, kteremu nikdo z spoluzaku/spolupracovniku bebude rozumet =)
ale spise bych to videl na moznost "co kdyby nahodou" :rflmao:
ale nikdy nevite, kdy se vam bude hodit vzit jedno pismeno a hodit ho napriklad na sprit aurory (po bocich opravdu ma aurora F3X)
kazdopadne, ted mi to poslouzi pro animaci do simulatoru atlantskeho PC, nebo na zapsani "vedomosti antiku" do kruhu Hic Qua Videum v jedne "hre"=)
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 29.3.2011 20:18:15
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A čim se to liší od už existujících? Třeba z http://www.thescifiworld.net/fonts.htm ?
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 29.3.2011 23:39:07
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
možná ničím, jen že některé znaky (jako například q u jednoho) jsou podle skutečných a ne pouze od oka. navíc hodně lidí font nemá protože je ani nenapadne ho hledat. teď ale mají možnost vzít si rovnou jeden pro sebe bez zbytečného hledání.
u tech tvych - times new ancient - spatne q, spatna cisla
anquietas - to je dobre
ancient virtual - q a cislice
ancient hand??? videl tvurce stagate? to je spise jak asgardse runy nez anticky rukopis
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 30.3.2011 11:56:40
NoMouse Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 191
Bydliště: V jedné předaleké galaxii....
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jenom mi přijde zvláštní ta různá tloušťka "čar" v tom písmu (třeba na rozdíl od toho anquietas, kde jsou všechny horizontální stejně široké a vertikální taky), to je tak schválně?
Good night, Destiny!

Příspěvek 30.3.2011 17:14:11
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jsou 8x4 pixely nebo 8x5 pixelu. jinak napriklad V ma opravdu tlustsi svislou caru a uzsi 2 vodorovne cary (ja pouzil 2 px pro vodorovne cary a 3 pro svisle.) krychle 2x2 a obdelnik 8x3 davaji dohromady V ktere odpovida tedy skutecnemu pismu antiku z zdroje stargate.wikia.com
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 30.3.2011 18:11:27
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jinak toto je jen první verze, už pracuju na lepším - zde chybí například znak pro ý apod...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Příspěvek 09.4.2011 13:31:18
robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rigel píše:
neni :rflmao:
da se vyuzit ve hrach jako font napriklad pro odpocet FTL, nebo pouze jako sifrovani. take protoze vychazi z realneho pisma antiku (z stargate.wikia.com)
lze se podle toho ucit - je napriklad zabavne pri nude ve skole/praci psat text, kteremu nikdo z spoluzaku/spolupracovniku bebude rozumet =)
ale spise bych to videl na moznost "co kdyby nahodou" :rflmao:
ale nikdy nevite, kdy se vam bude hodit vzit jedno pismeno a hodit ho napriklad na sprit aurory (po bocich opravdu ma aurora F3X)
kazdopadne, ted mi to poslouzi pro animaci do simulatoru atlantskeho PC, nebo na zapsani "vedomosti antiku" do kruhu Hic Qua Videum v jedne "hre"=)


mŮŽU SE PROSÍM ZEPTAT V jaké hře? Napíšeš mi až bude?
Obrázek

Příspěvek 09.4.2011 13:34:32
robin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantida, jinak Soběslav
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
už se moc těším. :D :D :D :bravo:
Obrázek

Příspěvek 15.4.2011 20:06:44
Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
připravuji svoji prvni SG hru - bude o tom, ze si proste budete letat s jumperem, a nakonec budete strilet se satelitem. neni to postavene jako freeplay ale jako hra s dejem a dej mi pripada docela dobry vzhledem k me fantazii (skoro zadnou nemam=)) no, a hra by mela byt tak do mesice hotova (nehodlam se tomu venovat kazdy den, jen kdyz budu mit naladu=))
je to vlastne moje prvni hra ktera bude zalozena na principu letani, tak pardon ze nebude zrovna nejlepsi...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Vaše další FanArt tvorba