Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Vaše další FanArt tvorba Stavba hvězdné brány ze StarGate UNIVERSE

Stavba hvězdné brány ze StarGate UNIVERSE

vaše výtvory v oblasti wallpaperů, obrázků, music videí a další kreativní činnosti související se Stargate/sci-fi tématikou

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Těch moc není, to budeš hotovej hodně rychle
:)
Feeling borded, call me Fredy idrc...

serif1988 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 146
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vidím tu pár komentářů :smile: ,, já se sem dostal až teď, nicméně, ať tu třeba nečekáte že tu něco nahodím, tak to tu uvedu na pravou míru. Jelikož mám toho momentálně víc k zhotovení a taky mám starosti s opravou auta, tak si pouze vytvářím formy na ty díly, které budu odlévat. Výroba formy trvá dlouho, jelikož se dělá po částech a musí tuhnout, je to tak na 2-3 týdny práce. Navíc je musím stihnout udělat teď, dokud je teplo, v zimě se to nedá a v domě nebudu smradit s žádnýma chemikáliema.

No, takže si jen nachystám věci a v zimě tu bránu dokončím, navíc už mám nakreslené v inventoru i dveře, ať to nějak sladím, tak budou udělané jak jedny na Destiny, teda až na to, že to bude jakože jen půlka těch dveří, přece jen tam musí být menší úprava :smile: :D ..

S těma dveřma bude míň práce, takže je možná stihnu udělat brzy, měla by to byt jednoducha skladačka...

Takže jak něco budu mít, tak to sem nahodím..

Paci Azanyrmuth Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 340
Bydliště: Aldeneerin
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Paráda. Ještě to žije, tak ať se dílo podaří.
Starší tvorba: Fantasy román "Dobrodruzi z Antaru" k počtení zde: http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=2&id=1404

Ondra Daške Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 851
Bydliště: Atlantis, Bučovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Hurá hvězdná brána už bude existovat :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Vaše další FanArt tvorba

cron