Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Novinky na fóru SGA-PROJECT.COM NAPADENÍ FÓRA HACKEREM

NAPADENÍ FÓRA HACKEREM

Všechny novinky k fóru, když patřil ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 18.6.2006 14:17:31
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

 
takze jak jste si jiste povsimli, zacali nam dnes zahadne mizet ve velkem mnozstvi prispevky ve foru... situace je jiz napravena... duvodem mohla byt zvlastni chyba phpbb fora (nepravdepodobne vzhledem k povazne jejiho chovani) nebo se jednalo o utok hackera, coz je vice nez pravdepodobne...

bohuzel na takove napadeni fora nemusi byt clovek zrovna hacker, chyby u phpbb jsou castym jevem a tak casto vychazi aktualizovane zaplaty a predchozi bugy jsou zverejnovany... neni proto tezke pak predchozi verzi napadnout za pomoci teto informace...

forum tedy bylo upgradovano, pokud vsak dotycny objevil bezpecnostni skulinku zatim neopravenou v zadnem aktualizovanem vydani fora, budou jisto jiste jeste problemy nasledovat...

dalsi moznosti je ze nejakemu moderatorovi ruplo v bedne a je za to zodpovedny on a nebo, ze se nekomu podarilo dostat se k uctu nektereho z moderatoru... a nemusi se jen jednat o snadno uhodnutelne heslo ale treba o session stealing... proto vas nabadam... co nejrychleji se moderatori odhlaste, smazte cookies, zavrete browser, opet prihlaste a zmente si heslo!

v pripade pretrvavajicih potizi podniknu dalsi krok v podobe zablokovani uctu vsem moderatorum s vyjimkou tech s kterymi jsem v kontaktu a snadno budu moci potvrdit skutecnou identitu (ti si pak samozrejme heslo opet zmeni, pokud ne, budou jejich ucty take zablokovany)

a ted zprava pro toho krypla... ses vymatlany pako, osobne te potkat tak ti zakroutim krkem hovado! co z toho kurwa mas? si myslis ze ses machr?

EDIT: jeste aby nevznikaly dohady... forum bylo znovunaplneno zalohou z treti hodiny ranni dne 18.6.2006 ... vsechny nasledujici prispevky az do obnoveni jsou samozrejme nenavratne ztraceny...
Naposledy upravil Saix dne 18.6.2006 15:55:14, celkově upraveno 2
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 18.6.2006 14:22:12
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
 
Jak Saix tak v pohodě v klídku a pak ten poslední odstavec :boj: :shooting: :box: :hlaseni: :palka:
Ještě že nejsem moderátor nějak jsem nepochopil co si po nich chtěl :laugh:

Příspěvek 18.6.2006 14:29:56
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
 
cookies = taková kravina...každej prohlížeč si stránky ukládá na disk aby se později načítaly rychleji (pokud jsem si to s ničim nespletl).

Ale ted než si nový heslo zapamatuju :rflmao: aby to nedopadlo jako na jednom privátním trackeru na torrenty ... tam jsem se zalogoval a pořád mě to automaticky přihlašovalo. No a včera jsem dal omylem logout a samozřejmě jsem si na heslo nevzpoměl :D:D:D tak doufam že mi ho změní.

P.S. radši jsem si i vypl automatický ukládání hesel, aspon si je i líp zapamatuju.
Obrázek

Příspěvek 18.6.2006 14:31:17
Shorty

 
Hned jdu na to Saixi. A asi si te pridam do kontaktu na icq. :D

Příspěvek 18.6.2006 14:37:18
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

 
Hemi píše:
cookies = taková kravina...každej prohlížeč si stránky ukládá na disk aby se později načítaly rychleji (pokud jsem si to s ničim nespletl).


no tak to si pletes ale pak jakoby dal pises spravne :) takze to uvedu na pravou miru... stranky se do kesky na disk ukladaji pro pozdejsi rychlejsi nacteni ale to nema s cookies nic spolecneho.. ty se vyuzivaji pro ulozeni uzivatelskych dat primo na disku uzivatele.. tedy jak pak dobre pises ulozeni hesel (automatcke prihlaseni), aby se clovek nemusel na foru porad prihlasovat znova a znova (ale opet neplest se zapamatovanim hesla v browseru ve spravci hesel) nebo jakehokoli jineho nastaveni (treba otevirani stranek do noveho okna z googlu apod)...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 18.6.2006 14:43:44
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

 
Hmm, já se v tom zrovna moc nevyznám, a mám možná blbej dotaz (tak ho kdyžtak omluvte a odpovězte s citem ;-)):
Mohl by se hacker dostat nějak přes tohle přímo do domácích počítačů? Do dat a tak?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 18.6.2006 14:47:14
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
 
no dobře tak se mi kapku plete cashe a cookies (stejně je všechno relativní, že jo :rflmao:)
a k těm vymazanejm heslům....tedka abych je zase hádal :D jsem je krapet pozapomínal
Obrázek

Příspěvek 18.6.2006 14:58:13
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

 
Tar-ara píše:
Hmm, já se v tom zrovna moc nevyznám, a mám možná blbej dotaz (tak ho kdyžtak omluvte a odpovězte s citem ;-)):
Mohl by se hacker dostat nějak přes tohle přímo do domácích počítačů? Do dat a tak?


s citem a jednoduse :) pokud se nekdo dostane k tobe na komp tak to nebude mit nic spolecneho s timto webem... jen v pripade ze by ti chtel nekdo neco podvrhnout(treba emailem) a vydaval by se pritom za tento web, tak ano... a nemusi to byt jen okate, snad tim nikoho neispiruju kdyz uvedu priklad: spousta lidi si nechava posilat upozorneni na nove prispevky nebo soukrome zpravy.. kdyz nekdo pak zfalsuje adresu odesilatele, napise email ve formatu, ve kterem chodi tyto zpravy a link na primy odkaz do fora bude obsahovat automaticke stazeni nebo spusteni .exe souboru mas problem.. spusta lidi totiz na tenhle link klikne... ale neni to zrovna tak jednoduche, vetsina emailovych klientu tohle resi...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 18.6.2006 15:05:46
Shorty

 
Ja mam tuhle funkci posilani emailu na vse vypnutou.

Příspěvek 18.6.2006 15:07:21
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

 
já jsem prověřený moderátor :D (teda snad)a nebyl jsem to já(snad) :D
ikdyž ta přezdívka trochu mate :D
Naposledy upravil HAck dne 18.6.2006 15:09:56, celkově upraveno 1
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 18.6.2006 15:08:27
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

 
Děkuji ti Saixi :D . Tak to je dobrý :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 18.6.2006 15:10:50
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
 
tak a ted už nemám tuplem šanci stát se moderátorem :laugh: co Saixi?? :D

Příspěvek 18.6.2006 15:12:59
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

 
ty be ses jím nestal nikdy :laugh: co gmakove? :D
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 18.6.2006 15:13:24
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

 
Heslo změněno, cookies smazány. A ty blbe, frajere zamindrákovanej, tohle už víckrát nedělej :twisted:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 18.6.2006 15:17:22
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
 
gmakov a moderátorem? hehehehe to bych raději neriskoval. Protože to by pak polovina příspěvků zmizela jenom protože jejich pisatelé měli jinej názor než on. To by to dopadlo hůř než před pár hodinama.
Obrázek

Příspěvek 18.6.2006 15:19:59
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

 
2HEMI:INDEED :lol:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 18.6.2006 15:46:39
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

 
No ak to nebola chyba a niekto to bol, tak potom to bol pekný LOL.
Lebo väčšina príspevkov či zmyzla boli buď nové, alebo zaujímavé, či príspevok o tom že bsg-cz hladá spolupracovníkov.

Příspěvek 24.6.2006 12:48:56
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

 
Sakra, člověk na týden odjede pryč a hned takové maso. Jinak změny provedeny, Saixi :wink:
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Příspěvek 24.6.2006 12:52:18
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

 
hmm tak mám tu smutnou povinnost nahlásit,že opět mizí příspěvky :cry:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 24.6.2006 13:02:06
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

 
Odkud?
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Příspěvek 24.6.2006 13:03:35
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

 
sekce Kde sehnat nové epizody
zmizel topic Free premium account na rapid a Bonusy k SG
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 24.6.2006 13:04:23
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

 
Ne, bonusy neeeee
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Příspěvek 24.6.2006 13:06:18
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

 
no už tam nejsou :(
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 24.6.2006 13:19:54
RA6475 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno
 
Podla vyberu topicov to pomaly vizera na BSA, MPAA alebo podobnu org.
F*ck them all :evil: :evil:
Dufam, ze je vsetko zalohovane
Obrázek

Příspěvek 24.6.2006 13:28:45
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

 
Topic Festival Fantazie je taky pryč - smazaný? přemístěný? nebo jsem ho přehlédl?
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron