Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Novinky na fóru SGA-PROJECT.COM Spojování témat

Spojování témat

Všechny novinky k fóru, když patřil ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.9.2006 13:38:47
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
doinstalovana moznost spojovani temat...

moderatorum se tak pod kazdym tematem vedle ikonky rozdelit toto tema objevila i ikonka spojit temata (Obrázek)

vyzkousel jsem to a vse snad funguje jak ma az na moznost pojmenovani ciloveho tematu... ikdyz tam zadate cokoli, vzdy se to nakonec bude jmenovat jako to cilove tema(to druhe) ke spojeni... asi chyba modu.. ale je to jen detail, prejmenovat to jde pak dodatecne...

a jinak jsem mod prelozil do cestiny tak tam snad nejsou nejaky vyznamovy nesmysly :)
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 12.9.2006 13:50:40
drake127 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Saix: Upravený merge.php používaný na našem fóru:
http://drake127.sigil.cz/temp/merge.phps
Žralok, který štěká, nekouše.

Příspěvek 12.9.2006 13:53:49
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no zrovna cele se mi to prochazet nechce.. v cem je upraveny? v tom pojmenovani ciloveho topicu?
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 12.9.2006 14:02:30
drake127 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, 2 bugfixy: názv topicu a listování stránkami. Jinak je to stejný. Opraveno podle návodu na phpBB (prošel jsem těch 17 stránek nebo kolik jich tam je). Rozdíly si můžeš najít třeba v Total Commandru (Soubory-Porovnej obsah).
Žralok, který štěká, nekouše.

Příspěvek 12.9.2006 14:12:48
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak jo.. moc dik... funguje to ;)
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 12.9.2006 16:28:19
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bezva Saixi, odpadne tak nepříjemná povinnost mazat i docela zajímavé příspěvky. :wink: ....Hemiho nápad? :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron