Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Novinky na fóru SGA-PROJECT.COM Nová sekce: Dr. Who

Nová sekce: Dr. Who

Všechny novinky k fóru, když patřil ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.9.2006 19:02:54
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak na četné žádosti byla vytvořena nová sekce v kategorii Ostatní scifi serály - tentokrát na motivy doktora Who - jistě znáte, Klenotka se to tu jistou dobu snažila všemožně rozšiřovat :) tak ať vám v ní diskuze proudí.


btw. na Eureku si budete muset počkat až se pořádně rozvine.
Obrázek

Příspěvek 12.9.2006 19:12:20
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslim, že to teď Klenotka půjde oslavit (poté, co trochu v sekcích zapropaguje, že jo ;-))
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 12.9.2006 19:24:32
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Odpusťte mi prosím offtopic... dostanu se na sekundu do Flinstoneových:
YABADABADOOOOOOOOOOOOO
Dobrý... skvělý.... doktor si to zaslouží. Jedna z nejlepších věcí za tenhle den (druhá nejlepší hned za nohami jedné profesorky z naší školy (je sice vdaná (vypadá na rodinnej typ) a má aspoň 1 dítě (to jsem i potkal), ale má opravdu, opravdu nádherný nohy (pohled na ně se mi skýtal celou cestu do školy, jelikož měla sukni nad kolena, která Moneroeovsky vlála... krása... pěkná cesta do školy=pěkný den))). Hemi, budiž blahořečen a možná i něco víc.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 12.9.2006 19:27:10
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ehm, děkujte Hemimu za založení...já přijímám později dárky za to, že jsem to prosadila :lol: ehm...pokus o vtip :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.9.2006 19:46:44
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak já jsem doktora Who nevyděl ale myslím si že je zajímavej a klenotka musí mít velkou radost

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron